Calgarians ‘زودرس’ انباشت ملزومات در آماده سازی برای COVID-19: پزشکی مدیر

حمام بافت راهرو در Deerfoot میراث Costco شلوغ بود برای ساعت 10 صبح روز یک شنبه به عنوان مردم منتظر یک ورودی حمل و نقل روزمره ضروری است.

قبل از Costco کارمند می تواند مجموعه ای برای اولین بار پالت 24 کیسه های Purex جمعیت از مردم برای برداشت سهم خود را از کاغذ توالت. چند غالبانه آمد با دو کیسه در حالی که یک مرد سمت چپ نوعی بازی با سه — هر کدام با 40 رول.

مردم پرتاب کاغذ توالت را در چرخ دستی های بسیاری در حال حاضر پر از موارد از آب وان از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب بطری های سفید کننده و مواد غذایی کنسرو. یکی از خریداران شوخی که بیش از حد بسیاری از مردم در نظر گرفتن فدرال وزیر بهداشت Patty Hajdu مشاوره که هفته گذشته او پیشنهاد کرد مردم در انبارهای مواد غذایی و دارو در مورد آنها و یا یکی از اعضای خانواده قرارداد جدید کروناویروس جرقه جهانی نگرانی و نیاز به ماندن در خانه تحت قرنطینه.


کلگری Deerfoot مراتع Costco مشتریان فروشگاه برای محصولات کاغذی در سه شنبه, 3 مارس سال 2020 است. فروشگاه فقط کمی شلوغ تر از نرمال با توجه به برخی از کارکنان. فروشگاه های مختلف در کلمبیا و انتاریو را دیده طولانی ترکیب اولیه مربوط به COVID-19 ترس.

گاوین جوان / Postmedia

اما دکتر ناتان Thakur مدیر پزشکی Copeman مراکز بهداشتی و درمانی در آلبرتا گفت: این نوع از انباشت زودرس است در یک استان نیست که باید یک مورد تایید شده از COVID-19 coronavirus.

“وجود ندارد و حتی به اندازه کافی موارد در کانادا واقعا حکم یک بیش از حد محتاط رویکرد” گفت: Thakur. “من هرگز شنیده از کسی واقعا انباشت برای این بیماری همه گیر آنفلوآنزا که بسیار رخ می دهد هر سال است. بنابراین من درک می کنم که مردم می خواهم به یک سطح سالم از احتیاط اما بهترین روش ها در واقع فقط برای جلوگیری از انتقال است.”

از روز شنبه وجود دارد 32 تایید موارد COVID-19 در کانادا در سه استان — B. C., انتاریو و کبک. از این موارد شش نفر در حال حاضر در حال بهبود از ویروس و هیچ کس تا به حال درگذشت. در سراسر جهان مورد افزایش یافته است به 92,000 با بیش از 3000 میر گزارش شده از زمان شروع جدید کروناویروس در ماه دسامبر.

در علاوه بر این به انباشت روزمره ملزومات و مواد غذایی بسیاری از Calgarians شده اند خرید ماسک و دستکش دست عفونی و ضد عفونی کننده پزشکی از فروشگاه های عرضه و فروشگاه های مواد مخدر.

Staywell مراقبت در منزل تجهیزات پزشکی شده است به فروش می رسد ماسک و در حال اجرا پایین در دست عفونی و ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای هفته ها.

“ما نمی هر گونه ماسک و ما هرگز می دانم که زمانی که ما در حال گرفتن هر دلیل عرضه شرکت ها در حال برگزاری آنها برای مراقبت حاد. آنها از اولویت اول و آنها را ارسال باقی مانده, به فروشگاه های در لیست انتظار” گفت: صاحب الکسیس Lagdon. “ما شده ایم گرفتن یک یا دو جعبه یک هفته و آنها رفته در عرض 10 دقیقه.”


نشانه ای در داروخانه ها در Marda, حلقه, Shoppers Drug Mart اجازه می دهد تا مشتریان می دانم که آنها به فروش می رسد و از ماسک و دستکش و دست عفونی.

استفانی Babych / Postmedia

او را مجبور به قرار دادن نشانه ها در پنجره فروشگاه به بگویید مشتریان آنها خارج از بورس چرا که مردم در آینده به طوری که اغلب.

Vereburn عرضه های پزشکی است که در یک وضعیت مشابه با ماسک به فروش و با وجود تقاضای بالا.

“ما لازم نیست که یک خرده فروشی محل ما یک فروشگاه فروشی — اما ما تا به حال یک چشم انداز مثبت قابل توجهی از مردم از آمدن به درب ما و خواستار ماسک زمانی که برای اولین بار در چند مورد (از COVID-19) آمار کانادا گفت:” رئیس جمهور مت Veres اضافه کرد که این شرکت دیده نشده فروش مانند این از سال 2003 شیوع سارس.

آلبرتا افسر ارشد پزشکی سلامت دکتر دینا Hinshaw گفت: دولت و آلبرتا خدمات بهداشتی و درمانی در حال همکاری نزدیک با تامین کنندگان دولت فدرال و دیگر استان ها و مناطق برای اطمینان از بیمارستان و آمبولانس و درمانگاه کافی بودن ذخایر از تجهیزات حفاظت شخصی.

“تجهیزات حفاظت فردی است و در صورت, ماسک چشم, سپر, لباس و دستکش بهداشت محیط . . . ما در حال کار با (AHS) به اطمینان حاصل شود که ما باید درک درستی از عرضه آنها در دسترس در حال حاضر. AHS هم سفارش بسیار زود هنگام برخی از لوازم اضافی برای اضافه کردن به ذخایر است که کمک” گفت: Hinshaw.

در حال حاضر دولت های استانی و تشویق مسافران از ایران و هوبئی چین به منزوی کردن خود برای 14 روز در حالی که مسافران از سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ, سنگاپور, کره جنوبی, ژاپن و ایتالیا خواسته تا از نزدیک نظارت بر سلامت خود را برای 14 روز.

در روز دوشنبه به Shoppers Drug Mart در Marda حلقه آویزان نشانه روی درب جلو و در داروخانه ها به مشتریان اجازه می دانم که آنها به فروش می رسد ماسک و دستکش و دست عفونی. فروشگاه در سیگنال هیل تا به حال هیچ الکل و کم بود بر روی کاغذ توالت و دستمال مرطوب ضد عفونی کننده. خارج در Deerfoot میراث خرید منطقه نیز به فروش می رسد از الکل و ماسک و پایین در دستکش است.


این Deerfoot میراث فرهنگی خارج شده بود به طور کامل به فروش می رسد از الکل در 3 مارس سال 2020 است.

استفانی Babych / / Postmedia

لندن مخدر’ مدیر کل داروخانه کریس Chiew گفت: داروخانه های زنجیره ای در حال انجام است همه چیز ممکن است به restock لوازم پزشکی و پاک کننده ها در مغازه های خود را, اما یادآوری خریداران چگونه ضروری بهداشت خوب است در جلوگیری از گسترش ویروس ها.

“ماسک ها تنها برای افرادی توصیه می شود که در حال حاضر سرماخوردگی یا آنفولانزا برای جلوگیری از گسترش به سایر مردم است. آن را به طور معمول توصیه می شود برای افراد سالم. اولین پاسخ دهندگان و مراقبت های بهداشتی پرسنل کاملا به آنها نیاز دارید زیرا آنها در یک محیط با مردم برگزاری نمایشگاه علائم اما برای کسانی که به طور منظم در یک محیط بهداشت شخصی است و آنچه مهم است” گفت: Chiew.

Thakur گفت: بهترین اقدام پیشگیرانه است که برای رعایت بهداشت, حد, دست تکان دادن و اجتناب از تماس نزدیک با فرد آلوده با کوروناویروس.

“این فوق العاده پیشگیرانه در این نقطه و همه آن را انجام می دهند واقعا رانندگی است تا فروش” گفت: Thakur. “اگر شما بودند به خرید هر چیزی آن را حس به دست عفونی به حمل با شما و یا صابون برای اطراف خانه.”

[email protected]
توییتر: @BabychStephanie

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im