Calgarians شیرجه رفتن یخی آب سرد برای خیریه

کلگری صلح افسران شرکت در قطبی غوطه “Freezin به یک دلیل” برای جمع آوری کمک برای المپیک ویژه در Arbour دریاچه در شمال غرب کلگری چهار شنبه, فوریه 22 سال 2020 است. جیم ولز / Postmedia

Calgarians فرو یخی آب سرد در روز شنبه برای حمایت از سازمان های خیریه محلی.

دو قطبی فرو که در آن شرکت کنندگان حاضر پرش به انجماد دریاچه صورت گرفت و در پایان مقابل این شهرستان برای جمع آوری پول برای المپیک ویژه آلبرتا و SA بنیاد کمک می کند که زنان و کودکان فرار از قاچاق انسان و بهره کشی جنسی.

در کلگری غربی جامعه Arbour دریاچه بیش از 100 پیستون از جمله کلگری رئیس پلیس علامت Neufeld MLA استناد للا Aheer و المپیک ویژه ورزشکاران Leonka Kaluha و مورگان کون آغشته به محلی دریاچه بالا بردن هزاران نفر برای شود.

شرکت کنندگان شین DeRoo گفت: این یک تجربه ارزشمند.

“من یک ناتوانی خودم و فکر کردم این امر می تواند یک راه خوب برای خدمت به جامعه” گفت: DeRoo بود که بدون دست متولد.


شین DeRoo بازدید آب در طول قطبی غوطه “Freezin به یک دلیل” برای جمع آوری کمک برای المپیک ویژه در Arbour دریاچه در شمال غرب کلگری چهار شنبه, فوریه 22 سال 2020 است. DeRoo متولد شد بدون اسلحه و می گوید: او شیوه های برخورد سرد قبل از میلاد دریاچه ها و در نظر گرفتن سرد دوش.

JimWells/Postmedia

با کمال تعجب او انتظار می رود آن را به صورت سرد. او شده است برای آموزش این رویداد با در نظر گرفتن سرد دوش روزانه در سال گذشته و submerging خود را در یخی, British Columbia آب هر بهار.

در سراسر شهر در جنوب شرقی جامعه از چوب ماهون بیش از 100 dipsters ساخته شده چلپ چلوپ در برابر قاچاق انسان در چوب ماهون باشگاه ساحل.

“برای SA بنیاد این بزرگ است” گفت: Melonie ميشود SA بنیاد داوطلب.

“SA بنیاد را قبول نمی کند هر بودجه دولت است. ما یک سازمان آغاز شده است که حق در اینجا در کلگری با ما اولین خانه امن برای زنان فرار فحشا و ما در حال حاضر در هفت کشور در سراسر جهان و تمام است که با بودجه دولتی توسط خیرین و افرادی که طرفداران برای ما است.”


کلگری رئیس پلیس علامت Neufeld واکنش نشان می دهد به عنوان او صعود از آب های زیر قطبی غوطه “Freezin به یک دلیل” برای جمع آوری کمک برای المپیک ویژه در Arbour دریاچه در شمال غرب کلگری چهار شنبه, فوریه 22 سال 2020 است.

جیم چاه / Postmedia

او گفت: موضوع قاچاق انسان و استثمار جنسی رو به رشد است یکی در سطح جهان و هر دلار مطرح شده برای سازمان های غیر انتفاعی کمک می کند تا حمایت از زنان و کودکان فرار از این باطل واقعیت است.

SA بنیاد تماس حامیان آن قهرمانان از آزادی است.

“ما واقعا قدردانی ما قهرمان آزادی. آنها در حال تجربه پنج تا 10 ثانیه از سرمای شدید و مطلق ترور. آنها در حال پریدن به سرمای آب (اما) بیشتر از ما قهرمان آزادی که در حال فرو بردن می گویند: “آن چیزی,'” گفته ميشود.

“پنج ثانیه از درد است و هیچ چیز در مقایسه با خشونت که زنان روبرو هستند. پول بیشتری به ما می تواند به افزایش بیشتر زنان ما می تواند کمک به فرار از آن.”

با فایل های از جیم ولز

[email protected]

توییتر: @alanna_smithh

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im