Calgarians کمک به قرار دادن با هم ستاره نکردم آهنگ از هنرمندان در سراسر جهان

محتوای مقاله در ادامه

اما هنگامی که همه چیز شروع نورد در اسمیت قرار داده و در همه nighter به آن انجام می شود.

“همه از ناگهانی در صندوق پستی من آن را” اد رابرتسون اضافه شده به Dropbox خود را,’ ” اسمیت با خنده می گوید. “بسیاری از اوقات هنگامی که شما در حال انجام یک موسیقی تصویری تحت شرایط عادی شما در حال برخورد با بسیاری از هنرمندان به طور مستقیم. بسیاری از اوقات شما می توانید مسائل از مدیریت. این فقط Jason با عکس مخاطبین در صنعت موسیقی. او قادر به تماس با آنها را به طور مستقیم.”

ستاره نکردم جهان-trotting به تصویری است که در واقع تنها فاز اول این پروژه است. ایده این است که برای هنرمندان در تمام سطوح از سراسر جهان برای دانلود آهنگ یا فقط این آهنگ حمایت از weare1world.net با هدف تولید نسخه های متعدد در زبان های مختلف.

“من می خواهم شما را به خواندن آن” McCoy می گوید در فیلم اصلی. “در واقع ما می خواهیم به عنوان بسیاری به عنوان بسیاری از کشورها به عنوان بسیاری از زبان های مختلف آواز خواندن همراه به عنوان یکی.”

همانطور که از اوایل این هفته در کشور, خواننده می گوید نسخه های جدید شده اند و جاری شدن سیل در.

“ما شروع به گرفتن تمام این اقدام” McCoy می گوید. “ما تا به حال یک پسر ریمیکس آن از چین است. او یک خیمه شب است و همه این عروسک ها آن را انجام می دهند مانند muppets. ما فقط یک فیلم از اوکراین. پس از آن فقط باور نکردنی است.”

بازدید weare1world.net برای شرکت و یا کمک مالی و یا بازدید از کانال یوتیوب @weare1world.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de