Calgarian آینده شرکت کننده در معرض خطر پس از تماشای چیزهای بی اهمیت نشان می دهد رشد

اسب سواري, Ng, شرکت استراتژیست با شهر کلگری و در معرض خطر! میزبان الکس Trebek پیش از او Feb. 11, 2020, ظاهر در این بازی نشان می دهد. عرضه photo. اعتبار: خطر Productions, Inc.

در حال رشد به عنوان یک تازه وارد به کانادا, اسب سواري, Ng آموخته زبان انگلیسی هنگامی که او تنظیم در معرض خطر و چرخ از فورچون.

در حال حرکت به Victoria, B. C., از جنوب چین در مدت کوتاهی پس از کلاس اول در سال 1989 Ng برداشت اولیه املا با تماشای چرخ از فورچون و آموخته ساختار جمله سوالات و آمریکای شمالی فرهنگ هرگز از دست رفته یک قسمت از خطر.

در حال حاضر Calgarian را از خود نشان می دهد بازی اولین بازی در روز سه شنبه قسمت از خطر بله تلویزیون در آن 36 فصل است.

“آن را مانند یک ابزار مفید برای من برای یادگیری زبان انگلیسی و به دست آوردن دانش” گفت: Ng یک شرکت استراتژیست با شهر کلگری. “شما می توانید از بسیار فروتن پس زمینه و آغازی اما از طریق کار سخت کمی از شجاعت و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر هر چیزی ممکن است.”

Ng شد تشویق به اعمال می شود برای نشان دادن پس از او و شوهرش, Ritchie فونگ در رقابت روزانه چیزهای بی اهمیت بازی ها در تعطیلات کروز. پس از کروز در اوایل سال گذشته دو ارسال مقدماتی مسابقه برنامه ها به خطر افتاده اما نمی امیدوار برای یک callback زیرا آنها نمی توانید پاسخ برای مدتی.

اما Ng انتخاب شد برای یک فرد در معرض خطر امتحان در سیاتل و پس از دریافت یک تماس را به بازی بازی در اکتبر 2019. با زمان کمی برای آماده سازی پس از پیدا کردن او خواهد بود رقابت Ng فرود در لس آنجلس در ماه دسامبر به بازی بازی زندگی می کنند در سونی پیکچرز استودیو.

به آماده شدن برای نشان دادن شوهر و بزرگترین مشوق — آیا مربی او هر شب. او ایستاده بود در پاشنه او را می پوشند در روز نشان می دهد با استفاده از یک خطر قلم به عنوان یک مدل زنگ و علم را آتش سوالات چیزهای بی اهمیت ، شکسپیر موسیقی صنعت فوتبال و تولستوی; او سوال بر همه چیز است.

“من با تمرکز بر برخی از من ضعیف تر دسته بندی مانند تاریخ آمریکا است . . . ما رو به L. A. چند روز زود و منزوی خود را در اتاق هتل quizzing من از قبلی نشان می دهد و مرتبا.”

در بازی روز اعصاب و آدرنالین به اوج شد که باعث شد آن را به پرواز در تاری, Ng گفت. او نمی تواند سهم زیادی در مورد تجربه خود را به دلیل نشان می دهد که کم حرف در مورد اخلال گران در ساخت همه شرکت کنندگان نشانه عدم افشای توافق نامه.

“این بسیار ترسناک و دلهره آور هنگامی که شما در مرحله” گفت: Ng. “هر کس وجود دارد ساخته شده است آن را احساس مثل شما بخشی از یک تیم ، وجود دارد هیچ حس رقابت قوی به دلیل آن را مانند یک تجربه شگفت انگیز برای ما فقط به دست آوردن وجود دارد.”

گفت: کل تجربه یک رویا به حقیقت می پیوندند.

“من هرگز تصور نمیکردم در واقع در همان مرحله, بازی, بازی با الکس Trebek یک شخص بزرگ کانادا که همه ما نگاه کردن به اینجا” گفت: Ng. “من سپاسگزار هستم.”

[email protected]
توییتر: @BabychStephanie

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im