Caisse de depot پست نتایج مثبت برای سال 2019 اما مسیرهای معیار

“آنچه که ما به دنبال یک عملکرد پایدار از سال به سال. ما می خواهیم به کمتر آسیب پذیر به یو پی اس و فراز زندگی از بازار” مدیر عامل چارلز Emond می گوید.

چارلز Émond معاون اجرایی رئیس جمهور, کبک, سهام خصوصی و برنامه ریزی استراتژیک برای Caisse de depot et دادن du Québec. BENEDICTE BROCARD / jpg

اما نه به اندازه بازار است.

این Caisse de depot et دادن du Québec سقوط کوتاه از عمده معیار در سال گذشته ارسال 10.4 درصد بازگشت به عنوان دارایی های املاک و مستغلات ارزش از دست رفته.

خالص درآمد سرمایه گذاری در سال 2019 شد $31.1 میلیارد دلار برای تقویت کل دارایی به $340.1 میلیارد و Caisse گفت: روز شنبه در بیانیه ای. عملکرد مسیرهای پیاده روی 11.9 درصد افزایش در Caisse خود معیار و شاخص و 14 درصد بازگشت برای کانادا تعریف شده بهره مند شوند برنامه های بازنشستگی محاسبه شده توسط RBC گروه مالی.

این علائم آخر سال کامل تحت دیرین اجرایی مایکل Sabia که در سمت چپ در اوایل این سال برای تبدیل شدن به رئیس دانشگاه تورنتو مدرسه مانک از امور جهانی و سیاست های عمومی. سابق بانک چارلز Emond که پیوست Caisse یک سال پیش موفق شد Sabia در راس.

“برای ما, نمونه کارها, ارائه آنچه ما می خواستیم” Emond به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در مونترال شنبه با اشاره به Caisse سپرده گذاران نیاز به میانگین بازده سالانه حدود 6 درصد است. “آنچه که ما به دنبال یک عملکرد پایدار از سال به سال. ما می خواهیم به کمتر آسیب پذیر به یو پی اس و فراز زندگی از بازار. ما در حال تلاش نیست که به دنبال موج,” او گفت: بازارهای سهام “سرخوشی.”

تحت Sabia این Caisse چرخد و به سوی یک استراتژی است که با تمرکز بر روی دارایی انتخاب و تنوع در یک پیشنهاد برای بهتر مقاومت در برابر رکود بازار. به عنوان بخشی از این فشار را Caisse شده است افزایش قرار گرفتن در معرض آن به بازارهای جهانی و همچنین اعتبار و واقعی دارایی های سرمایه گذاری از جمله زیرساخت ها است.

عمومی سهام برداشته Caisse را 2019 عملکرد ارسال 17.2 درصد افزایش و تولید $17.7 میلیارد دلار از درآمد سرمایه گذاری — به عنوان بازارهای سهام جهانی افزایش یافت. این Caisse کانادا حقوق صاحبان سهام دارایی های پیشرفته 20.5 درصد در حالی که خود را “جهانی کیفیت” نمونه کارها بزرگ-سرمایه گذاری سهام به دست آورد 18.2 درصد است.

املاک و مستغلات ارسال شده منفی بازگشت از 2.7 درصد تولید سرمایه گذاری از دست دادن از 1.1 میلیارد دلار است. سقوط ارزش برای کانادا مراکز خرید و مسکونی املاک و مستغلات در نیویورک — به دلیل در بخشی به اجاره کنترل را افزایش می دهد در ایالات متحده مالی hub — کمک به منصه این Caisse گفت. آن را دارای 25 مراکز در سراسر کانادا است.

بیش از پنج سال املاک و مستغلات بازگشت 7.2 درصد از Caisse را 8.8 درصد معیار.

زیرساخت های پیشرفته 7.1 درصد در سال گذشته انتهایی 17.7 درصد بازگشت Caisse خود معیار که شامل بیش از 200 اوراق بهادار داد و ستد عمومی شرکت. این Caisse می گوید: زیرساخت های آن نمونه که شامل حدود 40 دارایی اهداف ریسک پایین تر و با ثبات تر در دراز مدت عملکرد.

بیش از پنج سال Caisse گفت آن تولید خالص کلی سرمایه گذاری نتایج $18.6 میلیارد دلار برای بازگشت سالانه 4.3 درصد است.

Emond که در زمان بیش از Feb. 1 هشدار داد سپرده گذاران شنبه به بند برای rockier بار در سال های پیش رو است.

“ما انتظار داریم در دهه آینده به بیشتر به چالش کشیدن از گذشته یکی, که در طی آن همه سرمایه گذاران بهره مند از طولانی ترین بازار گاو نر در تاریخ” او در بیانیه ای گفت. “در زمینه رشد شکاف بین عملکرد اقتصادی و عملکرد بازار و شاخص های متعدد باعث شد ما به دقت و از آن مهم خواهد بود برای استراتژی ما برای ادامه تکامل در حالی که ما مدیریت مسئولانه و با چابکی است.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de