Cabbies و تحویل مواد غذایی رانندگان نگه داشتن نورد در میان همه گیر

محتوای مقاله

آنتونی هافر تحویل 24 را از وعده های غذایی خود را در طول شیفت دوشنبه — معنی او douse دست خود را در الکل برخی از 48 بار در کمتر از هشت ساعت است.

که یک بار قبل از انداختن مواد غذایی و یکبار پس از بازگشت به ماشین خود را و چندین بار در میان بسته که یا آنچه که او می آید در تماس با. دست خود احساس سوختگی.

“آنها خونریزی در اولین روز چیزهایی که واقعا در زمان خاموش در هفته گذشته گفت:” هافر یک زن 38 ساله بارگذاری می خورد راننده. “من پوست رو خیلی خشک آن شروع به کرک و تقسیم است. من یک زرادخانه از Lysol دستمال مرطوب Purell (ضد عفونی کننده دست) و در حال حاضر لوسیون. چیزی برای نگه داشتن پوست من از پاره از هم جدا.”

هافر نیست یک دکتر یا پرستار تریاژ اما او در خط مقدم مبارزه با COVID-19. هر روز او را در ماشین خود را درایو برای رستوران ها در سراسر شهرستان و ارائه مواد غذایی به آپارتمان ها و خانه ها به طوری که شما می توانید اقامت در داخل به جای گسترش بیماری.

با تعداد تایید coronavirus موارد پریدن از 624 بعد از ظهر دوشنبه به 1,013 شنبه همه غیر ضروری کسب و کار در حال قفل شده است و اکثر Quebecers نیست ترک خانه های خود. هافر تنها بخشی از ناوگان cabbies و تحویل مردم نگه داشتن ضروری کالا و خدمات روان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>