CA Disregards خود مطالعه به خندق ‘نژادپرستانه’ شنبه

X

داستان جریان

مقالات اخیر

هیئت رجنت از دانشگاه کالیفرنیا صحبت می کرد به عنوان یکی زمانی که این اوراق در Scholastic Aptitude Test در یک جلسه مجازی در ماه گذشته.

“من اعتقاد دارم که این آزمون توسط یک نژادپرست آزمون” گفت: یکی السلطنه جاناتان Sures که روز کار است که با همکاری رئیس جمهور ایالات استعداد آژانس در بورلی هیلز. “هیچ دو راه در مورد آن.”

روز فارغ التحصیلی: دانشکده مطالعه در بر داشت که بسیاری از اقلیت ها که به ورود به دانشگاه کالیفرنیا در سیستم بود تا آنجا که خود را نشسته نمرات نه وجود آنها. اما هیئت رجنت رای به قراضه آزمون به هر حال.

جای تعجب نیست نظر داده است که رجنت رای دادند 23-0 برای از بین بردن این نشست بیش از پنج سال آینده — یک پیروزی برای نظام جمهوری جانت ناپولیتانو که به نام های طولانی برای انداختن استفاده از آن در پذیرش دانشگاه.

اما بسیار تعجب آور به برخی از در دانشگاه این بود: رجنت’ تصمیم مسخره به اتفاق آرا هیات علمی سنا رای چند هفته زودتر به حفظ نشسته در حال حاضر — پس از یک سال مطالعه توسط یک نیروی کار راه اندازی شده توسط ناپولیتانو خودش پیدا تست نه “نژادپرستانه” و نه تبعیض و نه یک مانع برای اقلیت ها در هر راه.

از 228-گزارش صفحهلود شده با صدها نمایش داده ها از دانشگاه های مختلف پذیرش بخش یافت که نشسته و معمولا استفاده می شود جایگزین آزمون عمل — نیز حذف شود – در واقع کمک به افزایش سیاه و اسپانیایی ها و آمریکایی های بومی ثبت نام در این سیستم 10 دانشگاه و استفاده از آنها باید ادامه داد.

“در مجموع” این وظیفه نیروی, گزارش, تعیین, “SAT اجازه می دهد تا بسیاری از دانش آموزان محروم به دست آوردن تضمین ورود به دانشگاه است.”

این متناقض کج آرا در سوال مطرح شده: چگونه می تواند لیبرال حاکم هیئت مدیره عمده سیستم دانشگاه رد مجوز و پروانه خود را لیبرال علمی محققان و کشتن یک شتاب دهنده تنوع در نام بسیار تنوع مطلوب ؟

جاناتان “جی” Sures ایالات استعداد آژانس همکاری رئیس جمهور و کالیفرنیا السلطنه: “به اعتقاد من این تست توسط یک نژادپرست آزمون. وجود دارد دو راه در مورد آن.”

دانشگاه کالیفرنیا Board of Regents

پاسخ با توجه به مصاحبه های متعدد با افراد نگران است که ضرورت حرکت های سیاسی در برابر آزمون — بازتاب گسترده ملی و خوی نژادپرستانه شکایت — ثابت غیر قابل مقاومت و جاروب دور تحقیق و داده ها.

در حال حاضر سیستم دانشگاه مواجه با چالش mollifying افکار عمومی در حالی که در آینده با یک راه حل — آزمون جایگزین و یا هیچ در تمام — که نیست بدتر از درک مشکل بسیار در راه سیاه و مسائل زندگی-الهام گرفته از حرکت به “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” افزایش چالش های آشکار از حصول اطمینان از امنیت عمومی.

ادی Comeaux یک استاد آموزش و پرورش در UC ریورساید و روسای دانشکده نیروی کار گفت: در زوم مصاحبه که “بسیاری از ما فکر می کردند که این روند ممکن است سیاسی است.”

“وجود چند بسیار برجسته و ارقام که در بیانیه های عمومی ساخته شده بسیار روشن مخالفت خود را با آزمون و حتی قبل از نیروی کار خود را آغاز انجام,” او گفت:. “رجنت’ رای بود نوع مقرر. وجود ندارد و حتی بحث های زیادی در نایب السلطنه نشست.”

“ما می دانیم که ذهن خود را در حال حاضر ساخته شده تا آنجا که آنها می گفت تا علنا” پوست گوساله و بره Tellez, یک استاد آموزش و پرورش در UC سانتا کروز و یکی از تدوین کنندگان از نیروی کار گزارش گفت:.

رجنت با قدرت نهایی در طول حکومت از UC ساخته شده پرداخت نشده, سیاسی, انتصاب جز دو تا از آنها را در هیئت مدیره فعلی به نام به پست های دموکراتیک فرمانداران چند تا از آنها را با زمان فعلی گاوین Newsom, ساخته شده است که هیچ راز مخالفت خود را نشسته است. سال گذشته به عنوان مثال Newsom وتو قانون است که اجازه داده اند مدارس به استفاده از شنبه, به جای دولت خود 11th grade آزمون گفت: SAT تشدید نابرابری به نمایندگی از دانش آموزان است.

درخواست برای مصاحبه فرستاده شده به هیئت رجنت و به ناپولیتانو دفتر بودند کاهش یافته است.

در جلسه ماه گذشته رجنت داده شد و پنج دقیقه به ارائه نظرات خود و چند آیا بیان برخی از علاقه به ویژه نیروی کار یافته است اما همه آنها در نهایت رفت و همراه با ضد آزمون خلق و خوی عهد شاید به قدرت, مترقی, racialized روایت به دور رفت و برگشت مخالف است.

یک ناآرام و خوی نژادپرستانه شکایت: کالیفرنیا تجمع اعتراضی در خارج از دفتر فرماندار, 2015.

AP Photo/غنی Pedroncelli

“من بسیار قدردانی از نیروی کار و پایگاه داده آن را با هم” یکی السلطنه ماریا Anguiano گفت: ساخت این نوع استدلال که برنده روز “اما من هم معتقدم در بررسی دقیق به عنوان بخشی از روند تحقیقات بوده و چندین دهه تحقیقات نشان می دهد که نشسته نمرات عمدتا در ارتباط با ثروت و افتخار بنابراین من نمی تواند حمایت از این استفاده از این ابزار است. این یک انحصاری و فیلتر ساز.”

شاید جالب اینجاست که آزمون های استاندارد در ابتدا حدود 100 سال پیش توسط چه شد هیئت کالج ارائه واجد شرایط یهودیان ایتالیایی ها و ایرلندی و دیگران شانس بهتری برای گرفتن به نخبگان موسسات تحت سلطه در آن زمان توسط ممتاز به خوبی متصل عمدتا پروتستان خانواده. ایده این بود که در این آزمون ایجاد یک استاندارد ملی است که توسط آن تمام دانش آموزان از تمام نقاط کشور و پس زمینه می تواند مقایسه شود.

اما در طول سال برخی از گروه های اقلیت را به ثمر رساند به طور قابل توجهی پایین تر در آزمون بیش از دیگران است. این باعث شده است که بسیاری از مربیان و مدنی و برخی از محققان دانشگاهی به استدلال می کنند که آزمون نژادی مغرضانه موانع به اهداف از فرصت و تنوع است.

آنها می گویند این آزمون به نفع خانواده های مرفه بسیاری از آنها سفید هستند که قادر به پرداخت برای چیزهایی مثل تدریس خصوصی و تابستان برنامه های غنی سازی از نوع دور از دسترس هستند که برای خانواده های فقیر. این دیدگاه غالب در میان UC رجنت.

“قوی ترین همبستگی است که با ثروت نه موفقیت در کالج” الوی Ortiz Oakley صدراعظم کالیفرنیا شبکه بزرگ از دو سال کالج گفت: رجنت.

بحث به دور از, جدید, پیچیده است و چیزی از علمی و خم با مطالعات متعدد ظاهری به حمایت از یکی یا دیگری از این سوال. وجود تحقیقاتی که در می یابد تدریس خصوصی به کودکان و نوجوانان غنی ناعادلانه پا و تحقیقات نشان می دهد که تدریس خصوصی در واقع تقریبا ناچیز اثر در نمرات. در حالی که وجود دارد بدون شک برخی از همبستگی بین نمرات و خانواده و ثروت و حتی قوی تر از همبستگی ممکن است بین نمرات و سطح آموزشی پیشرفت در دانش آموز ، خواهد بود که یکی همین دلیل بسیاری از آسیایی ها از متوسط اقتصادی زمینه شده اند acing آزمون و وارد شدن به دانشگاه در تعداد بسیار بالا خود را نسبت به جمعیت.

شری لنسینگ سابق تهیه کننده فیلم و کالیفرنیا السلطنه در دور انداختن نشست: “چرا ما فقط تبادل یک شر برای دیگری؟”

AP Photo/ارل گیبسون III فایل

اما کمی وجود دارد ابهام در نتايج رد UC دانشکده نیروی کار – دانشمندان از رشته های مختلف که در تقریبا در هر زمینه در نظر گرفته بود محکم لیبرال و کسی که مورد مطالعه این نشست به طور خاص به عنوان آن استفاده می شود در دانشگاه کالیفرنیا در سیستم.

با توجه به گزارش UC سیستم در سال 2018 بستری 22,613 متقاضیان با نمرات ضعیف اما قوی نشسته نمرات. یک چهارم از کسانی که به دانش آموزان شد و اعضای نمایندگی از اقلیت یا URMs و نزدیک به نیمی بودند کم درآمد و یا نسل اول دانش آموزان است.

شکستن این تعداد 24 درصد از اسپانیایی ها 40 درصد از سیاه پوستان و 47 درصد از آمریکایی های بومی است که به دست آورده پذیرش UC چرا که خود را نشسته نمرات نه با وجود آنها وظیفه نیروی یافت.

“هدف اصلی از این نشست بود برای شناسایی دانش آموزانی که از خارج نسبتا ممتاز محافل که ممکن است بالقوه برای موفقیت در دانشگاه” در این گزارش است. “این قصد اصلی است که به وضوح متوجه شدم در دانشگاه است.”

به مراتب بیشتر مانع پذیرش از یک دانش آموز عملکرد در تست های استاندارد نیروی کار تعیین می شود که این تعداد کم از دانش آموزان اقلیت که حضور در دبیرستان بدون اتمام کالج دبستان ترم نیاز به حتی در نظر گرفته شود برای پذیرش در دانشگاه است.

اما در میان کسانی که واجد شرایط برای متقاضی استخر, آن را بیشتر پایین نمرات به جای خود نمرات آزمون که آنها را رد کرد.

“UC قطع نمی کند هر کسی هر شل در نمرات” Andrea Hasenstaub استادیار و متخصص علوم اعصاب در دانشگاه سان فرانسیسکو و یکی از تدوین کنندگان از نیروی کار گزارش گفت: رجنت’ مارس نشست. “دانش آموزان با نمرات پایین تر هستند فقط اجازه نمی دهد در. این به نظر می رسد که در آن URMs در حال گرفتن قطع در روند پذیرش.”

رئيس جمهور از دانشگاه کالیفرنیا جانت ناپولیتانو: مخالف نشسته اما می گوید: “ما روند پذیرش بهتر است با آزمون و بدون از آن است.”

AP Photo/مارسیو خوزه سانچز

با وجود این یافته بسیاری از مخالفان از آزمایشات از جمله چند تن از رجنت صحبت کرد که در نشست ماه, مدافع, با استفاده از دبیرستان نمرات به عنوان کلید پذیرش و اندازه گیری به جای نمرات آزمون.

نیروی کار گزارش rebuts دیگر اغلب ساخته شده انتقاد از آزمون های استاندارد – که آنها فقیر هستند کنندههای کالج موفقیت است.

“نمرات آزمون نیست فقط کمک به پیش بینی سال اول نمرات” Hasenstaub گفت. “آنها همچنین کمک به پیش بینی احتباس نرخ فارغ التحصیلی و معدل نهایی و این درست است از دانش آموزان تقسیم درآمد نژاد و خانواده, آموزشی, تاریخ است.”

جالب اینجاست که حتی اگر رجنت به نظر می رسید در برابر تست در مجموع تصمیم خود را از لحاظ فنی به سمت چپ باز احتمال این که تست خواهد شد و در ادامه در دانشگاه است. ناپولیتانو حتی گفت: “ما روند پذیرش بهتر است با آزمون و بدون از آن است.”

پیشنهاد تصویب شده توسط رجنت نیاز به یک مطالعه امکان سنجی برای تعیین اینکه آیا یک روش جدید و بهتر تست را می توان ابداع ظرف پنج سال, یکی, که, به عنوان ناپولیتانو قرار داده و آن را “بیشتر از نزدیک تراز با آنچه که ما انتظار می رود دانشجویان ورودی بدانید که برای نشان دادن آمادگی خود را برای UC.” تنها اگر دانشگاه نتواند به آمده تا با یک تست را تست استاندارد حذف شود در دسترس نباشد.

برخی از اعضای نیروی کار و بسیاری از رجنت قطعا به نظر می رسید فکر می کنم یک تست جدید ایده خوبی بود. “من فکر نمی کنم ما باید یک آزمون کامل” گفت: پاتریشیا Gandara استادیار آموزش و پرورش در UCLA “اما من فکر می کنم ما باید از این تکنولوژی برای فعال کردن دانش آموزان به انجام بهتر در یک آزمون است که آنها در واقع می تواند از یادگیری است.”

Andrea Hasenstaub دانشکده نیروی کار: “دانش آموزان با نمرات پایین تر هستند فقط اجازه نمی دهد در. این به نظر می رسد که در آن URMs [نمایندگی از اقلیت] در حال گرفتن قطع در روند پذیرش.”

اما دیگران در نیروی کار و حتی تعداد کمی از رجنت پرسید که چگونه یک آزمون جدید در جلوگیری از نقص از آنهایی که در میان آنها است که این امر هنوز به مزایای ثروتمندان بیش از فقرا که این امر می تواند گران قیمت برای ایجاد و اداره و که این امر باعث همان اضطراب در میان دانش آموزان به عنوان SAT و ACT.

“چرا ما فقط تبادل یک شر برای دیگری پرسید:” شری لنسینگ سابق هالیوود به تولید فیلم و یک عضو هیئت مدیره از رجنت.

Li Cai یک UCLA روانشناس و امار شناس گفت: ایجاد یک آزمون جدید و یا اصلاح آزمون های موجود در کالیفرنیا دانش آموزان در حال حاضر برای اندازه گیری پیشرفت خود را می تواند بسیار گران قیمت.

“شما صرف $150 [میلیون] یا 175 میلیون دلار و در پایان روز شما می خواهم تا پایان با بیشتر یا کمتر همان چیزی که” Cai گفت: در زوم تماس با RCI انجام شده پس از رجنت نشست.

“این فقط یک دود نمایش” Haim Weizman یک استاد شیمی در دانشگاه سان دیگو و یک عضو نیروی کار گفت: در همان زوم تماس بگیرید. “رجنت نمی خواهید برای ایجاد یک آزمون جدید. آنها می خواستند به یک بیانیه است.”

در پایین این بحث را با چیزی مسلم است که با استثنای آسیایی وجود دارد به مراتب کمتر اقلیت های کم درآمد و دانش آموزان بستری شده در UC نسبت به دین در جامعه است. با توجه به نیروی کار گزارش 37 درصد از UC آموزان تحت نمایندگی اقلیت اما آنها را تا 59 درصد از کالیفرنیا فارغ التحصیلی دبیرستان کلاس.

سال پیش در کالیفرنیا راه اصلی از redressing تعادل مثبت بود اقدام به درمان ترجیحی در پذیرش دانشجو به ویژه به متقاضیان است. اما در سال 1996 اصلاح قانون اساسی شناخته شده به عنوان گزاره 209 که ممنوع در نظر گرفتن نژاد تصویب شد با رای دهندگان.

در حالی که اقلیت ثبت نام در دانشگاه را کاهش به عنوان یک نتیجه از سرپا نگه داشتن 209 اما در سال های اخیر آن را در واقع رفته بالا ممنون به آنچه شناخته شده به عنوان “جامع” یا “جامع” بررسی که توسط مختلف UC پذیرش بخش می توانید تا 14 عوامل در یک متقاضیان مشخصات نمرات آزمون که تنها یکی از آنها است.

از لحاظ تئوری نژاد است و نه یکی از آن عوامل است اما در عمل واقعی پذیرش بخش به درمان ترجیحی برای دانش آموزان از کم انجام دبيرستان و کمتر محله های مرفه یا به متقاضیان خواهد بود که برای اولین بار در خانواده خود را برای رفتن به کالج است که اغلب به عنوان ترجمه, سیاه, لاتین یا بومی آمریکا دانش آموزان است.

“نمرات تفسیر متفاوت برای گروه های مختلف” Hasenstaub گفت. در واقع او اشاره کرد که میانگین نمرات SAT از بستری دانش آموزان سیاه پوست است که 200 امتیاز پایین تر از خود و همتایان – در یک مقیاس از 1600. “کم ثمر رساند متقاضیان محروم از پس زمینه در حال اعتراف کرد که متقاضیان از مزایای زمینه نمی شود” Hasenstaub گفت.

بسیاری از دانش آموزانی که نمی خواهد واجد شرایط برای پذیرش خود را به دلیل نمرات پایین گرفتن مکان در سیستم UC چون خود نشسته نمرات بیش از یک آستانه خاص, حتی اگر کسانی که نمرات پایین تر به طور متوسط از دانش آموزان ممتاز تر از پس زمینه. این توضیح می دهد که وظیفه نیروی یافته به عنوان گزارش داده است که “SAT اجازه می دهد تا بسیاری از دانش آموزان محروم به دست آوردن تضمین ورود به دانشگاه است.”

مقالات مرتبط

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesNovagrasu tesisatçısısweet bonanzaaviator oynaEvlilik Büyüsü