“اگر شما در کتاب های خوب دولت, اگر شما رفتار می کنند و سپس به شما پاداش. اگر شما بی ادبی شما خواهیم بود. به نظر من این فقط خرده” مونتگمری می گوید:

Côte-des Makalu—Notre-Dame-de فضل قصبه شهردار سو Montgomery. John Mahoney / Montreal Gazette فایل

Côte-des-Makalu—Notre-Dame-de-فضل شهردار سو مونتگمری شده است لگد کردن دو ایستاده کمیته یک ماه پس از شهردار گذرد پلانت اخراج او از Projet مونترآل حزبی.

رهبر اکثریت فرانسوا لیموژ اعلام کرد در مونترال شورای شهر شنبه که عضو شورا Marie-Josée پدر و مادر از وردن قصبه را مونتگمری را در محل کمیته توسعه اجتماعی و تنوع است. عضو شورا استفانی وات از رووزمانت—La Petite-n. quinn را جایگزین او در این کمیته از رئیس شورای, او گفت:.

سخنران کمیته مسئول قوانین شورای شهر منشور اخلاقی برای مشاوران و مشارکت شهروندان در حالی که کمیته توسعه اجتماعی می پردازد روابط با جامعه و گروه های ضد فقر تلاش ها و خدمات برای بی خانمان ها.

در ماه نوامبر پدر و مادر پا به پایین به عنوان پلانت سخنگوی بومی روابط پس از یک شجره نامه مطالعه نشان داد که ادعای او را به اصل و نسب بومی ظاهرا بی اساس است. اما او همچنان یک دانشیار عضو شورا مسئول فرهنگ و سخنگو در وضعیت زنان برابری جنسیتی و فرهنگ است.

مونتگمری گفت: حزب مشاور جیمی Zoubris به او گفت پنج شنبه او شده بود کاهش یافته و از این کمیته که هر یک از پرداخت حدود 6000 $در هر سال در بالای مونتگمری حقوق و دستمزد در حدود 80.000 دلار به علاوه 16000 $هزینه.

حرکت زیر مونتگمری ایران از حزب حاکم برای امتناع از حذف او رئیس ستاد به اتهام اذیت و آزار دو کارمندان دولت در قصبه ، مونتگمری در حال حاضر چهره شکایت توسط شهر قبل از کبک شهرداری کمیسیون شارژ که او حاضر به او را به انجام برسانند تعهدات قانونی به عنوان یک کارفرما و اعضای شورای شهر. اگر در بر داشت به نقض شهرداری اخلاق او می تواند در صورت تعلیق به مدت 90 روز.

مونتگمری روز دوشنبه گفت او حذف را نشان می دهد اعضای کمیته انتخاب شده به دلایل سیاسی و نه توانایی.

“اگر شما در کتاب های خوب دولت, اگر شما رفتار می کنند و سپس به شما پاداش. اگر شما بی ادبی شما خواهیم بود. به نظر من این فقط خرده,” او در مصاحبه ای گفت: در طول یک استراحت از ماهانه شورای شهر نشست.

مونتگمری گفت: زمانی که او برای اولین بار شد قصبه شهردار او واگذار حقوق و دستمزد بالا از $27,000 یک سال است که تصویب شده تحت شهردار سابق مایکل Applebaum گفته او ترجیح داده که این پول استفاده می شود برای ارائه خدمات به شهروندان است.

Geneviève Jutras یک سخنگوی شهردار گذرد پلانت گفت: Montgomery کاهش یافته بود از کمیته “از آنجا که نمایندگان با اکثریت حزب نگه داشتن اکثریت کرسی ها در کمیته.”

مونتگمری گفت که او خدمت کرده بود با یک اخطار قانونی در مورد پرونده او توسط ضابط در فوریه. 14. دو نفر از محققان این کمیسیون در مصاحبه خود در فوریه. 17, او گفت:.

mscott@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de