C. D. N.-N. D. G. شهردار سو مونتگمری تعلیق قصبه مدیر برای 17 روز

مونتگمری سیاسی وابسته کاترین Lavarenne ترک در روز جمعه گفت: کار منفی آب و هوا بود از ساختن آن غیر ممکن است برای انجام کار خود را به درستی.

Côte-des-Makalu—Notre-Dame-de-فضل شهردار سو مونتگمری است که به دنبال یک دستور در کبک برتر در برابر دادگاه شهر مونترال در ارتباط با داخلی شهرستان گزارش ادعا که او رئیس ستاد دامن هریس مورد آزار و اذیت دو کارمندان در دفتر او. John Mahoney / Montreal Gazette

Côte-des-Makalu—Notre-Dame-de-فضل شهردار سو مونتگمری است به حالت تعلیق او قصبه مدیر در حالی که او مطبوعات وابسته استعفا داد, the Montreal Gazette یاد کرده است.

این روزنامه همچنین متوجه شدند که مونتگمری است که به دنبال یک دستور در کبک برتر در برابر دادگاه شهر مونترال در ارتباط با داخلی شهرستان گزارش ادعا که او رئیس ستاد دامن هریس مورد آزار و اذیت دو کارمندان در دفتر او.

مونتگمری را از دادگاه درخواست به منظور شهر مونترال به دست بیش از یک گزارش در مورد اتهام آزار و اذیت توسط این شهرستان در حسابرسی طور کلی آلن باند. او همچنین استدلال می کنند که پیوند تجاوز اقتدار خود را با قرار دادن یک کارمند دولت در پرداخت مرخصی به عنوان یک نتیجه از آزار و اذیت گزارش.

توسط “اعمال خود حسابرسی کل شهر مونترال آقای آلن باند است تجاوز قدرت خود و اخلال در عملیات قصبه Côte-des-Makalu—Notre-Dame-de-فضل” این درخواست دستور می گوید.

“حسابرسی عمومی نیز … نادیده گرفته شده برای نشان دادن خویشتن داری در عموم مخالف شاکی و جلوگیری از او را برای تمام اهداف عملی از اعمال او قدرت نظارت ، بررسی و کنترل کارمندان دولت در قصبه” آن می افزاید.

این نیز به اتهام باند که “مورد آزار و اذیت شاکی رئیس ستاد و اقداماتی مانع از انجام وظایف” به نقطه ای که آن را به مبلغ سازنده اخراج.

در ضمن مونتگمری سیاسی وابسته کاترین Lavarenne ترک در روز جمعه گفت: کار منفی آب و هوا بود از ساختن آن غیر ممکن است برای انجام کار خود را به درستی.

“وضعیت در اتاق کار کردم تا به نقطه ای که من دیگر نمی تواند پیدا کردن حرفه ای و سعی و کوشش است که سالم محل کار نیاز دارد,” او نوشت: در استعفا نامه مورخ Feb. 24 به دست آمده توسط Montreal Gazette.

Lavarenne گفت که او نمی تواند حمایت برخی از مونتگمری ارزش بود که یک پیش نیاز برای به خدمت به عنوان مطبوعات وابسته.

“متاسفانه من قادر به دفاع از خود های اخیر مواضع و اظهارات که در برابر من عمیق در اعتقادات و در نظر من به اندازه کافی منعکس کننده وضعیت ما شده است رفتن را از طریق تا کنون پس از بررسی در کار آب و هوا راه اندازی شد آخرین Sept. 23,” او نوشت.

مونتگمری به حالت تعلیق در قصبه مدیر استفان پلانت برای 17 روز در فوریه. 27 منابع گفته اند Montreal Gazette.

در فوریه. 14 شهر مونترال شکایت مونتگمری با کبک شهرداری کمیسیون گفته او در حال حاضر به “تحقق قانونی و تعهدات به عنوان یک کارفرما و وظیفه خود را به عنوان یک عضو از (شهر) شورای.”

اگر مونتگمری است یافت می شود در نقض رسمی انتخاب می شوند کد اخلاق کمیسیون می تواند موضوع یک توبیخ و یا تعلیق او به مدت 90 روز.

در Jan. 24 مونترال شهردار گذرد پلانت اخراج مونتگمری از Projet مونترآل حزبی برای امتناع از رد هریس در پی منابع انسانی گزارش.

در نامه های حقوقی در خدمت به شهر در فوریه. 3 Montgomery, وکیل اریک الیور استدلال کرد که تنها قصبه شهردار و قصبه شورا باید قدرت را به حالت تعلیق و یا اخراج کارکنان.

تعلیق و یا اخراج از یک قصبه کارمند “توسط کسی غیر از قصبه شهردار یا قصبه شورا غیر قانونی است و بر خلاف منشور شهر مونترال,” او نوشت.

“در امتناع از انتقال گزارش تحقیق و بالاتر از همه با امتناع از توضیح در واقع چگونه خانم هریس رفتار به منزله آزار و اذیت روانی شما هستند جلوگیری شهردار از اعمال قدرت او را به عنوان قانون تعریف شده است ،

با درخواست مونتگمری به آتش هریس بدون اجازه او دیدن این گزارش اوراق قرضه درخواست شد مونتگمری “به دنبال توصیه های خود را با چشمان بسته” در این نامه اضافه شده است.

[email protected]

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de