Buttigieg جدی است ، در NH, آن ممکن است به اندازه کافی.

X

داستان جریان

مقالات اخیر

MERRIMACK, N. H. – کریس و بیل Mauser بازنشسته سالمندان که زندگی در این شهر چند مایل از منچستر سوار به American Legion post دیروز اینجا به کره چشم پیت Buttigieg از نزدیک و شخصی را به بهم زدن او را به عنوان آن را مانند سبزی در بن فروش در کنار جاده مزرعه ایستاده است.

این چیزی است که همیشه تعداد زیادی از بلاتکلیف نیوهمپشایر رای دهندگان را یک بار shambling گروه سیاسی کولی ها – نامزدهای گرداننده دوربین اپراتورها و کاتبان – رول مانند یک توفان برف از آیووا.

به عنوان Mausers توضیح داد: به نظر من آنها در حال انجام یک “بررسی بازار” از نامزدهای دیگر از دموکراتیک سوسیالیستی برنی ساندرز. مانند بسیاری از رای دهندگان در سالن های اجتماعی بسیاری از آنها سالمندان آنها می خواستم به نگه داشتن خود را مخلوط عمومی و مراقبت های بهداشتی خصوصی و جایگزینی آن با برنامه فدرال.

به رای دهندگان در “Live Free or Die دولت” حتی بسیاری از دموکرات های عظیم دولت آناتما. پس Mausers’ ایده برای ارزیابی غیر Bernies و غیر الیزابت Warrens. جو بایدن به نظر می رسید محو; آنها کنجکاو در مورد بهداشت ، ctq.

در ضمن آنها در لژیون سالن برای ارزیابی اینکه آیا به عنوان لایحه آن را قرار داده پیت بود و “فربه” به اندازه کافی حضور – “با نفوذ و اعتبار ریاست جمهوری مسائل” – به شکست پس از تبرئه نیروی است که رئیس جمهور Donald J. Trump. خوب پیت Buttigieg است اما “فربه” است که اولین کلمه ای که به ذهن می آید.

زمانی که او وارد سالن شهر دایره در وسط اتاق Mausers دیدم یک اصلاح مرد جوان از 38 در دقت-مناسب کت و شلوار آبی و آبی و کراوات و پیراهن سفید.

او صادقانه در گردد عبارات و در طول و جزئیات در مورد ایده های خود را به عنوان “مترقی کهنه” – که نمایان پیام نقطه ظاهر خود را. او سپس به سابقه سوال از موهای خاکستری دامپزشکان و خانواده خود را که احاطه شده بودند و تعدادشان کمتر توسط انبوهی از مطبوعات است.

یک نامزد که پیام متفکر هر دو حزب اعتدال سابق South Bend, Ind., شهردار بیش از یک بار برای عذرخواهی پیچیدگی پاسخ خود را. “من می دانم که این یک ظریف در پاسخ او گفت:” در یک نقطه.

این Mausers گوش با احترام. کریس پوشیده بود یک پیت دکمه که به او داده شده بود در راه هر چند او توضیح داد که آن معنی نیست که او برای او; لایحه در حال U. S. S. منچستر نیروی دریایی کلاه و تردید بیان.

آنها بیش از برنده – اما نه بیش از برنده هر دو. “من تحت تاثیر قرار, اما نمی توانم بگویم من به فروش می رسد” گفت: لایحه. او مطمئن بود که حداقل و در عین حال آیا پیت بود “فربه کافی است.” اما در پایان نسبتا صحبت کردن او ممکن است.

آن را وابسته به آنچه اتفاق می افتد به نامزدهای دیگر به زمینه و جریان چند روز گذشته در گرانیت دولت است. این Mausers و دیگران را هم به تماشا و یا شنیدن در مورد مسلما مهم ترین لحظه اولیه: ABC-تلویزیون بحث در سنت آنسلم کالج در منچستر امشب در 8 p. m.

Buttigieg بهترین سالن تا کنون شده است بحث های که در آن او می تواند تعجب ناظران و مخالفان خود را با مقابله با سختی-پانچ که belies خود ظاهری geniality. پیت دوست دارد یک مبارزه است. شما لزوما نمی دانم اما او می کند.

“آخرین big بحث همیشه مهم است” گفت: ری باکلی حزب دموکرات رئیس در دولت است. “اما این یکی ممکن است مهم تر از هر من می توانم به یاد داشته باشید.”

در نیوهمپشایر اولیه تعیین کننده همه چیز اتفاق می افتد شروع جمعه.

افزایش پیت Buttigieg کمتر احساس مانند یک نیوهمپشایر انفجار در سنت Gary Hart در سال 1984 و یا جان مک کین در سال 2000 از یک روند حذف. مشارکت مردم است که انتظار می رود سطح با سال 2016 و یا حتی پایین.

برای دانشجویان و دیگر عمدتا جوان رای دهندگان در نیوهمپشایر و در جای دیگر ساندرز است. کسانی که بچه ها رو به یک آینده عظیم بدهی دانشجویان اقتصاد است که “رونق” به دلیل دستمزد هستند که نگهداری و مراقبت های بهداشتی و بازنشستگی سیستم است که می تواند به سقوط بر روی آنها.

برنی نهایی حوادث بزرگ هستند جای تعجب نیست که در دانشگاه نیوهمپشایر و کین دولت ، آنها عظیم خواهد بود و ملتهب. در آیووا او قادر به گسترش جوانان خود را به تیپ دیگر رای گیری قرار گرفتند. در اینجا او نیمی از پشتیبانی او در سال 2016 اگر چه مسلما در یک زمینه بسیار بزرگتر. او در نظرسنجی شماره قرار داده و او را برده برای رهبری تا کنون, اما آنها حرکت نیست.

در جای دیگر در این زمینه جو بایدن است که به آرامی محو شدن در اینجا. الیزابت وارن کادر تحسین او, اما آن را احساس به عنوان اگر او از دست داده است ، Klobuchar که تایید شده توسط بزرگترین کاغذ در دولت محافظه کار اتحادیه-رهبر توسط بسیاری از – به خصوص مستقل و جمهوری خواهان – اما داشتن یک زمان سخت پیدا کردن یک مسیر در همان خط به عنوان پیت.

و پس از آن وجود دارد در همه جا حاضر و سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ. او در رای گیری اینجا. او با دور زدن چهار وقایع به دوش خود میلیاردها دلار در روز سه شنبه. اما او این است که تبلیغات به شدت بیشتر به درهم و برهم کردن زمینه و نیوهمپشایر به نظر می رسد کمتر مرتبط است.

رای دهندگان در پیت رویداد آگاه هستند از بلومبرگ است بلندی نامزدی. چند تن از آنها صحبت کردم به ابراز علاقه او را حتی اگر آنها در نهایت رای گیری برای Buttigieg در روز سه شنبه.

“مغلوب ساختن پیشی جستن تماس بلومبرگ ‘کمی مایک'” گفت: وارن Curtin Litchfield. “آیا شما می خواهم برای دیدن بلومبرگ در مقابل او را در یک مرحله ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد او را که بلومبرگ می کنم پشت من ساخته ام 60 میلیارد دلار بیشتر از من و شما به ارث نمی برند هر. که کمی مرد؟!'”

هوارد Fineman است NBC News تحلیلگر روزنامه نگاری سخنران و نویسنده ای بود که قبلا رئیس سیاسی خبرنگار نیوزویک و سرمقاله مدیر HuffPost.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de