Buttigieg و Dem زمینه سقط جنین افراط گرایان

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

پیت Buttigieg می خواهد شما را به فکر می کنم که او متوسط انتخاب کنید. اما در سقط جنین او هر چیزی است ،

Buttigieg یک افراطی نمایش که در پایان زندگی در رحم افتد مستقیما خارج از جریان اصلی. به گفته های اخیر Marist نظرسنجی جامد دو سوم از رأی دهندگان ثبت نام شده می خواهم سقط جنین محدود به سه ماهه اول بارداری که شامل شش در 10 مستقل و تقریبا نیمی از دموکرات ها و حتی 47 درصد از کسانی که خود را طرفدار انتخاب. بیش از دو سوم از آمریکایی ها حمایت از قوانین است که نیاز به سقط جنین می شود انجام شده توسط پزشکان در بیمارستان بستری امتیازات و اکثریت پشتیبانی مورد نیاز دوره انتظار و قوانین است که دستور کلینیک نشان می دهد یک زن او را سونوگرافی قبل از انجام سقط جنین. به عنوان گالوپ اخیرا خلاصه آن “اکثریت در ایالات متحده هنوز هم می خواهید سقط جنین قانونی با محدودیت.”

نه شهردار پیت. در سالن شهر در سال گذشته نامزد خواسته شده بود اگر او پشتیبانی “هیچ محدودیتی” در همه در سقط جنین. او جواب داد: “گفت و گو کردم تا جایی که شما رسم خط است که ما بدست دور از سوال اساسی از” که می شود به رسم خط؟’ و من اعتماد به رسم خط هنگامی که آن را زندگی خود را.”

قرار دادن متفاوت “هیچ.”

هنگامی که این سوال به او آمد دوباره در ماه گذشته در شهر دیگر سالن از کسی که در حزب خود او — مدیر اجرایی حزب دموکرات برای زندگی آمریکا — او گریختم دوباره. “من طرفدار انتخاب” او پاسخ داد: “و من معتقدم که یک زن باید قادر به تصمیم می گرفتم.” او به دنبال با شاخه زیتون. “بهترین است که من می تواند ارائه دهد این است که اگر ما نمی توانیم به توافق برسند که در آن به رسم خط بعدی بهترین چیزی که ما می توانیم توافق بر این است که باید رسم خط. و به نظر من این زن با آن مواجه است که تصمیم گیری در زندگی خود را.”

پیت Buttigieg شد به وضوح در نظر گرفتن یادداشت ها در طول Sophistry 101.

مشکل او این است که آمریکایی ها’ B. S. آشکارساز است که در اوج هشدار همانگونه که رکورد بالا پشتیبانی از رئیس جمهور تهمت و رستاخیز برنی ساندرز. ساندرز است که به دموکرات ها چه تهمت بود به جمهوری خواهان در سال 2016 ساده زبان disruptor که بازی نیست و نازکن وقتی که می آید به سیاست. برنی عمل نمی کند زیبا در مورد اواخر دوره سقط جنین; او آن را پشتیبانی می کند و او می خواهد به شما بگویم چرا.

Buttigieg از سوی دیگر می خواهد به حزب بعدی اوباما. او می خواهد این حزب حمایت و مشی این حزب نه تنها پشتیبانی از سقط جنین در تقاضا به هر دلیلی اما حتی به تازگی اقدام به حمایت از آن بر مالیات دهندگان سکه. آه و بدون عذرخواهی. Buttigieg می خواهد با حمایت هر دو حزب نخبگان است که شدید سقط جنین و یک رای دهندگان است که کاملا متوسط و روند بیشتر از آن تقریبا روزانه است. روشن است که او می کند به طور کامل پشتیبانی اواخر دوره سقط جنین وحشتناک بود روش که شامل خون و شکستن به طور کامل تشکیل استخوان رفتن نیست به خوبی با چهره نوزاد خود نگاه کنید. او “یک گرگ در Planned Parenthood لباس” به عنوان مری Eberstadt توصیف کرده است دیگر طرفدار انتخاب قهرمانان که سعی کنید خود نرم افزار-choiceness نگاه سکسی.

و پس از آن وجود دارد مشکل مزاحم های خود را بسیار کوتاه رکورد که شامل مسدود کردن یک بارداری مرکز منابع خود را در شهر ساوث بند, Ind., در حالی که همزمان سبز-نورپردازی ساخت و ساز و افتتاح یک کلینیک سقط جنین که هنوز مجوز. بله شهردار پیت پشتیبانی از امنیت زنان تا آنجا که او را بخشیده و از طریق یک کلینیک سقط جنین که حتی نمی توانستم مجوز توسط ایالت ایندیانا وزارت بهداشت. این داستان ترسناک از اولریش Klopfer که احتکار هزاران کیسه از جنین باقی مانده است با مصونیت از مجازات برای چندین دهه در سمت راست وجود دارد در جنوب خم به نظر نمی رسد برای متقاعد کردن Buttigieg که باز بدون مجوز درمانگاه dinged برای عدم دیدار با نیاز “معتبر و مسئول شخصیت” یک ایده بد است. که reeks ایدئولوژیک افراط گرایی است.

بنابراین هیچ پیت Buttigieg است که هیچ حد متوسط در سقط جنین. بلکه او یک مربع میخ سوراخ گرد مشکل است. رای دهندگان نمی خواهید سقط جنین افراطی. آنها چه می خواهند و حتی کمتر از یک نامزد که یکی است و panders به عنوان یک نسیم. روز از فریب رای دهندگان آمریکایی به نظر می رسد بیش از.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im