اما خواهد شد که آموزش مدرسه مدیره ؟

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

“من جوان تر و آسیب پذیر تر سال پدر من به من برخی از مشاوره است که من تبدیل شده است بیش در ذهن من بوده است. هر زمان که شما احساس می کنید مانند انتقاد از هر کسی به او گفت: من فقط به یاد داشته باشید که همه مردم در این جهان نداشته مزایای که شما تا به حال.”

که اولین خط از “گتسبی بزرگ” یک کتاب است که می آید به نزدیک بودن رمان بزرگ آمریکایی به عنوان هر چیزی از مارک تواین گذاشته دستکش بلند با “هاکلبری فین.”

من در تلاش برای گرفتن مشاوره از Nick Carraway پدر به من اندیشیدن غلط روح در آلاسکا هیئت مدیره مدرسه که توسط یک 5-2 رایممنوع از کلاس درس نیست فقط F. اسکات فیتزجرالد “گتسبی بزرگ” بلکه دیگر آمریکایی کلاسیک مانند “مرد نامرئی” “گرفتن-22” و “من می دانم که چرا در قفس پرنده آواز می خواند.”

برای برخی از دلیل اکثر Matanuska-Susitna, مدرسه, مدیره باید تا به حال از مزایای ارائه شده توسط آموزش و پرورش خوب و یا آنها را پس از اهانت آمیزی را رد کرد و کتاب است که باید از این ظرفیت نه تنها آموزش اما برای باز کردن تمام جهان جدید برای خوانندگان جوان. این سوال مطرح می شود البته این که چگونه این خاص کوچک فکر افراطیون بودند واگذار آینده نسل جوان آلاسکا.

با توجه به NBC News, هیئت معاون رئیس جمهور جیم هارت گفت: این کتاب حاوی مطالب که به طور بالقوه می تواند آسیب برساند دانش آموزان است.

“اگر من به عنوان خوانده شده این در یک محیط سازمانی در یک محیط دفتر من خواهد بود کشیده به EO (فرصت برابر شکایت اقدام),” هارت گفت: NBC. “سوال این است که چرا این قابل قبول است که در یک محیط و نه دیگری.”

این بیانیه boggles تخیل. آن را واقعا به عنوان یک تخلف از قانون و یا سیاست شرکت های بزرگ و یا حتی قوانین و مقررات به عنوان خوانده شده “گتسبی بزرگ” در یک کسب و کار ، این است که به فرض از دست رفته قسمت از “منطقه گرگ و میش ، جز این که Rod Serling خواهد احتمالا نیز در نظر گرفته شود یک نفوذ خطرناک در مناقصه ذهن آلاسکا جوانان است.

هیئت مدیره مدرسه محلی را بپذیریم که “گتسبی” است که به طور گسترده ای در نظر گرفته رمان بزرگ آمریکایی و که آن را “سهل العبور به راحتی توسط نوجوانان و کمک می کند تا آنها را به رسمیت شناختن و درک رابطه بین موضوع و نماد.” در عین حال این کتاب به چالش کشیده شد برای آن “زبان و مراجع است.” اوه! ظاهرا برخی از ما به هدر رفتن زمان ما در دبیرستان تلاش برای پیدا کردن این قطعات در “اولیس” هنگامی که ما می تواند فقط به عنوان خوانده شده بیشتر در دسترس “گتسبی” برای دریافت “آموزش و پرورش” در جنس مخالف — به جز هر کسی که خواندن گتسبی می داند که آن را به یک fatuous دروغ ادعا می کنند آن است که در حداقل کمی prurient.

دیگر کتاب یک شبیه mugging توسط هیئت مدیره مدرسه با رالف الیسون “مرد نامرئی” — یک به طور معجزه آسایی متراکم اکتشاف مسابقه ظلم و هویت بودن کاهش می یابد به wringing دست در مورد “زبان و تجاوز به عنف و زنای با محارم.” در ضمن مایا آنجلو را “من می دانم که چرا در قفس پرنده ها آواز می خواند” — یک سرگذشتی حساب از غلبه بر فقر و نژادپرستی است — تلقی نالایق برای دانش آموزان دبیرستانی به دلیل آن را شامل “صریح مواد مانند سوء استفاده جنسی نویسنده رنج می برد به عنوان یک کودک” و چون “ضد سفید” پیام. Hmm. شما سعی کنید در حال رشد در جنوب عمیق در 1930s و سپس نوشتن صادقانه در مورد کتاب این است که نمی آید در سراسر به عنوان ضد سفید.

باعث می شود شما تعجب در مورد انگیزه اعضای هیئت مدیره مدرسه هنگامی که دو نفر از پنج کتاب ممنوع هستند توسط نویسندگان نوشت که سوزاننده کیفرخواست از نژاد پرستی. آیا واقعا قرار است به برخی از راه برای انتقال به یک دانش آموز دبیرستانی در سال 2020 شرارت Jim Crow, اجازه دهید به تنهایی زنای با محارم و تجاوز به عنف و بدون پله در خارج از مرزهای سیاسی صحت? فقط به عنوان حقیقت این است که یک تعرض مصون دفاع در تهمت و افترا و موارد آن را نیز یک برنده توجیهی برای افشای قدیمی تر به واقعیت های خشن زندگی.

دو کتاب در این فهرست هستند جنگ جهانی دوم رمان “Catch-22” توسط جوزف هلر و کمتر شناخته شده “چیزهایی که آنها انجام” مجموعه ای از جنگ ویتنام داستان کوتاه توسط تیم اوبراین. این کتاب تلقی می شد خیلی واضح در خود توصیفاتی از زندگی نظامی در نظر گرفته شود مناسب خواندن برای دانش آموزانی که به خوبی می تواند نام نویسی در ارتش بلافاصله پس از فارغ التحصیلی از این سالن های مقدس دانشگاه. به من اجازه دهید تکرار: آنها رمان در مورد جنگ. این مدرسه به نوعی به این نتیجه رسیدند که دانش آموزان خواهد بود برای زندگی زخم توسط “ناسزا و منابع” در اوبراین کتاب و یا “صحنه های خشونت هر دو دست به دست و با اسلحه” در “Catch-22.”

جیمز باربر, سرگرمی, نویسنده Military.comبه درستی اجازه می دهد تا هیئت مدیره مدرسه باید آن را با هر دو بشکه: “بله لطفا. بیایید محافظت از زنان و مردان جوان ما در حال تلاش برای جذب به خدمت سربازی از واقعیت … چه کسی می تواند تصور کنید که یک نظامی رمان نباید از ویژگی های هر دو خشونت و اسلحه؟”

آرایشگر حدس که “مسئله واقعی در اینجا این است که هر دو کتاب به تصویر کشیدن چهره های قدرت به عنوان ناقص و اغلب کاملا اشتباه است.” من مطمئن هستم که اگر این واقعا علت ریشه ای از هیئت مدیره مدرسه تصمیم, اما از آن است که مناسب شرح مدیره مدرسه خود را که به نظر می رسد لذتبخش غافل از خود تصویر یک متناقض catch-22 که جوزف هلر خود خواهد بود افتخار. در نظر بگیرید:

دانشجويان هیئت نظارت نمی توانید با خواندن این کتاب در لیست ممنوع است زیرا آنها ظاهرا عدم رسيدگی به آنها رسیدگی کند اما هیئت مدیره مدرسه را با خوشحالی آنها را محروم از دستیابی به آن بلوغ با امتناع از افشای آنها را به کتاب در وهله اول.

چه دوست داشتنی طنز — یا این است که حتی مجاز در آلاسکا ؟

فرانک Miele بازنشسته سردبیر روزنامه بین دریاچه ای در, Kalispell, Mont., یک مقاله نویس برای RealClearPolitics. کتاب خود را — از جمله “رسانه ماتریس: اگر چه همه چیز شما می دانید این است که جعلی است؟” — در دسترس از آمازون صفحه نویسنده. او در مشاهده HeartlandDiaryUSA.com به خواندن روزانه خود را تفسیر و یا او را دنبال کنید Facebook @HeartlandDiaryUSA و یا در توییتر @HeartlandDiary.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de