مشغول خانواده چهار یابد و اتاق را برای هر کس در یورکویل

دبی و نیک Bigden برداشت خانه جدید خود را با Mattamy خانه در یورکویل برای تمام خانواده خود را. کریستینا رایان / Postmedia

نیک و دبی Bigden شده بود در شکار برای یک خانواده دوستانه با متمایز معماری برای تقریبا دو سال اما نمی تواند پیدا کردن یک بازی تا زمانی که آنها در سراسر مجموعه ای از طرح های جدید توسط Mattamy خانه های جدید در جنوب, جامعه یورکویل.

“ما تا به حال حتی واقعا در نظر گرفته یورکویل. ما از رانندگی در اطراف و متوقف و آن را واقعا به شکل خانه است که شیفته آمریکا و معماری. همه چیز که ما به دنبال شده بود در قبل بود که بلند و لاغر” را به یاد می آورد نیک.

این Bigdens که در اصل از پادشاهی متحده نقل مکان کرد و به کلگری پنج سال پیش شده اند و اجاره خانه در غرب, جامعه چاپارل. این یک مشغول خانوار — زن و شوهر دارای دو فوق العاده-ورزشی نوجوانان, قمر, 15 و کانر 18 و سه خز بچه 11 ساله در تابستان, چوپان متقابل و دو نه ماهه توله سگ زئوس و ثور است.

“ما تصمیم گرفت از آن زمان برای قرار دادن برخی از ریشه ها و متعهد بودن در کلگری در دراز مدت می گوید:” دبی که با این نسخهها کار پاره وقت برای کلگری هیئت مدیره مدرسه در شمال شرقی.

این خانواده شامل جستجوی خود به جنوب ربع از شهر در یک فاصله مناسب از بچه های دبیرستان واقع در ستون عمدتا به دنبال جدید ساخت خانه در جوامع جدید, اگر چه آنها در نظر خرید یک وسعت زمین به جریب. در بالای باید لیست شد دو چیز زیادی بزرگ با مقدار زیادی از اتاق را برای سگ به جیغ وداد بازی کردن و یک خانه است که ارائه حریم خصوصی و فضا برای تمام اعضای خانواده.

“Value آمد به آن را به عنوان به خوبی می گوید:” نیک است که یک مدیر پروژه برای یک شرکت ساخت و ساز.

یورکویل توسعه یافته توسط Mattamy خانه با آن Brownstone و گرجستان معماری استعماری آن اسم از مجلل و التقاطی یورکویل محله در تورنتو یک جامعه پر از تاریخ و داخلی شهرستان جذابیت و ظرافت است.

یک حیاط مرکزی پارک و زمین های بازی و بسیاری از مسیرهای پیاده روی را حس ارتباط به جامعه واقع فقط یک سنگ پرتاب از صنوبر مراتع.

Mattamy خانه توسعه و همچنین منحصر به فرد سازنده در جامعه است. ویژگی های جامعه ترکیبی از آجر چادری شهری-سبک townhomes عقب-خط duplexes و تک خانواده خانه.

این Bigdens خریداری رادرفورد مدل از 2500 فوت مربع سه خوابه در سطح خرد دو طبقه با طراحی یک اتاق ناهار خوری رسمی و یک مفهوم بزرگ اتاق و اتاق نشیمن در طبقه اصلی با خیره کننده کفش به زیر از ویژگی های کنده کاری کردن کلیسای جامع ارتفاع سقف. خانه نیز یکی دیگر از 900 فوت مربع از فضای زندگی در “آفتاب” سطح پایین تر ارائه در اندازه کامل ویندوز و نور کافی خواهد بود که به پایان رسید در bachelor pad مد برای پسر خود کانر.

دبی می گوید بیرونی است “واقعا قشنگ” چادری در آجر با گرجستان استعماری ارتفاع.

این رادرفورد یکی از 12 نوآورانه دو طبقه برنامه است که ترکیب گسترده تر مشخصات طراحی شده برای بزرگتر نماي بسیاری اعم بین 36 و 44 پا گسترده است. این طرح های ابتکاری طبقه انحراف قابل توجهی از سنتی و جدید طرح خانه های بلند و باریک با عرض هستند که بیش از 30 درصد بیشتر از خانه های سنتی. طراحی بافت بزرگ جلو ایوانها فراوان تراس جلو گسترش از اتاق بزرگ و دو جبهه-درایو گاراژ است که یکپارچه به صفحه اصلی مشخصات به طوری که نشسته خیط و پیت کردن با خانه معماری ایجاد زیبا نزدیک بیرونی ارتفاعات است که اجازه می دهد برای مقدار زیادی از نور.

طبقه برنامه اجازه می دهد تا برای بیشتر قابل استفاده در فضای بزرگتر ثانویه اتاق خواب و یک مفهوم باز طراحی با مقدار زیادی از شیشه و این بدان معناست که مقدار زیادی از نور خورشید.

“ما تا به حال چنین بازخورد خوبی در این طرح است. خریداران بیشتر عرض و صفحه اصلی. آنها احساس های مختلف در یک راه خوب” می گویند مایک Luciuk جامعه مدیر در یورکویل.

این Bigden خانه همچنین دارای یک خط عقب بود که یک فروش بزرگ ویژگی برای خانواده است.

“این به ما اجازه می دهد به قرار دادن یک دوم دو-گاراژ ماشین در اموال بنابراین ما باید اتاق برای چهار خودرو می گوید:” دبی اشاره کرد که داشتن گزینه دوم گاراژ نظر مهم بود که بچه ها تبدیل به تلفن همراه بیشتر است.

این زن و شوهر که به معنای واقعی کلمه معترضان را در انتظار فاز 2 مقدار زیادی منتشر می شود — نیک صبر و حوصله در کامیون خود را برای فروش به طوری که او می تواند خرید یک خاص پای به شکل زیادی امضا در خط نقطه چین در ماه سپتامبر و هیجان زده به در اختیار گرفتن خانه جدید در این تابستان.

“من به امید همه ما در حل و فصل قبل از شروع مدرسه می گوید:” دبی.

جزئیات

مجموعه: دوازده منحصر به فرد و گسترده و کم عمق, تک, خانواده, دو طبقه تقسیم سطح پوسته طراحی شده به تناسب در 36 یا 44-پای بسیاری است. خانه ویژگی های جلو ایوانها عرشه مخصوص ماشینها ممنوع و یکپارچه در مقابل درایو گاراژ. ارتفاعات عبارتند از گرجستان استعماری و Brownstone استعماری.

سازنده: Mattamy خانه.

جامعه: یورکویل در کلگری غربی.

قیمت: خانه های جدید گسترده و کم عمق سری شروع در $539,990.

ارائه در مرکز: سه جدید گسترده و کم عمق نشان می دهد خانه پرده برداری شد در پاییز سال 2019 — پادشاه فولرتون و Smythe. دوازده مدل مختلف در دسترس هستند.

محل و ساعت: ارائه مرکز در 19515 کلانتر پادشاه سنت S.W. در یورکویل. آن است که باز از دوشنبه تا پنج شنبه از 1 به 8 p. m. و تعطیلات آخر هفته از ساعت 11 تا 6 بعد از ظهر آن بسته است در روزهای جمعه.

اطلاعات:mattamyhomes.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im