شرکت های اتوبوس می خواهید در بهبود سخاوتمندانه

قانونگذاران اختصاص داده شده $61 میلیارد دلار به شرکت های هواپیمایی از 25 میلیارد دلار به حمل و نقل و $1 میلیارد دلار برای Amtrak در حدود 2 تریلیون دلار coronavirus بسته نجات اما motorcoach صنعت که شامل منشور اتوبوس های خصوصی حمل و نقل اتوبوس و سواری و اتوبوس گفت: از آن شده است تا حد زیادی نادیده گرفته شده است.

و اگر خود را در صنعت می رود آنها استدلال می کنند مهم است و اغلب نادیده گرفته پا را از این کشور سیستم حمل و نقل خواهد شد ناپدید می شوند.

آنها را تماشا کرده ام خود را ridership پایین پس از coronavirus همه گیر شروع به گسترش در ایالات متحده در اواسط ماه مارس و در حال حاضر آنها در حال درخواست برای 15 میلیارد دلار – $10 میلیارد دلار کمک مالی 5 میلیارد دلار وام برای کمک به آنها برای زنده ماندن از بحران.

“هنگامی که حالت های دیگر اجرا نمی کنیم” گفت: Peter J. Pantuso, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت آمریکایی, اتوبوس, انجمن, که نشان دهنده 3,000 شرکت هایی که استخدام حدود 100 ، 000 نفر است. هنگامی که حمل و نقل و Amtrak, شکستن, اتوبوس اغلب سقوط-بازگشت به حالت حمل و نقل, او گفت:. و پس از 9/11, او گفت:, اتوبوس کمک به حمل و نقل افراد پس از شرکت هواپیمایی سیستم خراب شد. “ما وجود دارد و در دسترس است که در حالت های دیگر نمی تواند و یا نمی شوند.”

[شرکت های هواپیمایی افزایش لابی به عنوان اپیدمی گسترش]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de