به خاک سپرده شد: دانشکده گزارش کارت در کالج سوء استفاده جنسی

X

داستان جریان

مقالات اخیر

بالا دونالد ساترلند را rakish استاد در سال 1978 را “حیوان خانه است.”

توسط جان Murawski, RealClearInvestigations
3 مارس سال 2020

کالج مقامات trumpeting جدید خود را ماموریت اصلی حفاظت از دانش آموزان از دانش آموز مرد متجاوزان جنسی. اما دانشگاهی است که به طرز عجیبی سکوت در چهره استادان و یا مدیران خود گفته عبور از خط توسط leering ساخت هرزه نظرات اتوبوس دانش آموزان و یا حتی بدتر.

به خاک سپرده شد در یک گذار دانشگاه, تجاوز جنسی به نظرسنجی سال گذشته توسط انجمن دانشگاه های آمریکا شواهدی از صدها نفر از حوادث نامناسب و به طور بالقوه به رفتار مجرمانه توسط اعضای هیات علمی و کارکنان در برابر دانش آموزان.

“اطلاعات به خاک سپرده شد در این گزارش پرسش بیش از آن پاسخ و نیاز به تحقیقات بیشتر و توضیح” گفت: Subodh چاندرا کلیولند, اوهایو, وکیل است که نشان دهنده کالج شاکیان در سوء رفتار جنسی دعاوی است.

به صورت ناشناس انجام نظرسنجی در 33 نخبگان مدارس اعم از دانشگاه هاروارد به ایالت اوهایو تولید گسترده پوشش خبری توسط افراطیت و بحث برانگیز آمار — که یکی از چهار دانشگاه, زنان خواهد بود حمله و یا تجاوز قبل از فارغ التحصیل می شوند.

نتایج بررسی در مورد بیشتر آشکار قدرت تطابق اعضای هیات علمی و کارکنان جنسی و سوء رفتار نسبت به دانش آموزان نمی شد برجسته شده است. در عوض اطلاعات ارائه شده در جداول در یک فرم دشوار است به کشف توسط دانش آموزان ، والدین و دیگران است. برای مثال بررسی می کند لیست تعدادی از حوادث فراهم می کند اما داده ها به عنوان درصد – مانند 0.3% یا 0.5 درصد وزن, روش برای دلایل.

RealClearInvestigations تماس بسیاری از مدارس در این بررسی برای پیدا کردن چگونه آنها را تفسیر AAU درصد و چگونه آنها پاسخ دهد. اکثر پاسخ نمی دهند و یا کاهش یافته بود. چند که گفت: آنها نمی دانند که چگونه به رمزگشایی داده ها به منظور تعیین تعداد حوادث و یا اتهامات.

AAU سخنگوی جیلیان گیتس گفت: این امر می تواند نامناسب به ارائه اعداد واقعی حوادث از بررسی. در عوض او پیشنهاد RCI پیدا مستقل بررسی کارشناسان به تفسیر داده ها.

ویلیام Kidder: اطلاعات خود را بحران نشان می دهد چند صد نفر از استادان و یا کارکنان سوء حوادث در 33 دانشگاه.

ucla.edu

یک کارشناس ویلیام Kidder, یک دانشگاه کالیفرنیا سانتا کروز مدیر که قبلا به نظارت آموزش و پرورش ضد تبعیض دفاتر تاسیس شده تحت عنوان IX. Kidder نیز همکاری نویسنده از یک سال 2018 مطالعه در یوتا بررسی قانون تحت عنوان “یک نگاه سیستماتیک در یک سریال مشکل: آزار و اذیت جنسی از دانش آموزان توسط دانشگاه ارومیه.”

Kidder را محاسبه RCI یافت که حدود 33 دانشجويان گزارش شده است که آنها غیر تاکنون رضايتمندی نفوذ توسط یک عضو هیات علمی یا مدرس-است که احتمالا مورد تجاوز قرار گرفته-و در حدود 85 گفت: آنها غیر تاکنون رضايتمندی لمس توسط یک عضو هیات علمی و یا مربی.

Kidder نیز محاسبه اعداد برای کار دیگر طبقه بندی – محقق و مدیر و دیگر کارکنان و در نتیجه آنچه به نظر می رسد چند صد سوء حوادث در 33 دانشگاه. تعداد واقعی قربانیان در 33 شرکت موسسات تقریبا قطعا بالاتر از آنجا که تنها 26.1 درصد از زنان پاسخ به نظر سنجی. و آن را نه به حساب هزاران نفر از پتانسیل سوء رفتارهای توسط اعضای هیات علمی و کارکنان در برابر دانش آموزان در تمام کشور 4,000-به علاوه کالج ها و دانشگاه ها.

“این یک تحت قدردانی موضوع است که حکم خاص خود را دارد توجه” Kidder گفت. “آن را بیشتر احتمال دارد که بیشتر اثرات مضر بر روی دانش آموز قربانی به دلیل سوء استفاده توسط کسی که در قدرت است.”

حوادث در سوال – غیر مبتنی بر رضایت طرفین و غیر مبتنی بر رضایت طرفین نفوذ مربوط به نیروی فیزیکی یا ناتوانی در به رضایت – مربوط به تعریف قانونی از تجاوز جنسی یا تجاوز به عنف در بسیاری از حوزه های قضایی است.

این AAU را 433-صفحه پردیس آب و هوا بررسی تجاوز جنسی و سوء رفتار است که بزرگترین در نوع خود با پاسخ از 181,752 دانش آموزان در سال گذشته از جمله 110,812 زنان است. (مردان نیز گزارش سوء رفتار جنسی توسط اساتید و کارکنان دانشگاه, اما در نرخ بسیار پایین تر.)

بررسی اطلاعات مربوط به دانشکده نمی ریختن هر نور در مورد اینکه آیا حوادث درگیر یک شاغل استاد preying در unsuspecting دانشجویان دوره لیسانس; و یا اینکه آیا آنها عبارتند از او-گفت/او-گفت: بین دو سال چهارم پزشکی دانش آموزان که او نیز اتفاق افتاده بود و تحصیلات تکمیلی مدرسان. برخی از غیر مبتنی بر رضایت طرفین و نفوذ ممکن است جای گرفته اند در همان قسمت از سوء رفتار و بنابراین ممکن است نشان دهنده رویداد جداگانه. کارمند به طور بالقوه می تواند یک سریال مجرم هنوز در کمین پردیس, اما آن را نیز ممکن است برخی از حوادث مورد بررسی قرار گرفت با عنوان IX افسر و کاهش یافته است به صورت فقدان شواهد.

“ما جزئیات را نمی دانم پشت هر حادثه و یا پاسخ و هیچ راهی برای دانستن اینکه آیا مخاطب گزارش حادثه به ما فرصت های برابر و رعایت دفتر” گفت: Jeni طبخ سخنگوی دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل گفت: از طریق ایمیل. “ما نمی تواند صحبت می کنند به اطلاعات فراتر از آنچه که در این گزارش به عنوان بسیاری از پاسخ شد ‘سرکوب به صورت محرمانه به دلایل.’ “

این AAU گزارش به نظر می رسد برای تایید آنچه در مطالعات دیگر نشان داده اند در مورد دانشکده آزار و اذیت و سوء گفت: کاترین هلند یک دانشگاه نبراسکا-لینکلن استاد در روانشناسی و زنان و مطالعات جنسیت. هر چند مقدار نامشخص باقی مانده است به دلیل نگرانی های چنین به عنوان محرمانه بودن فرایند به دلیل قانونی قرار گرفتن در معرض و نهادی شهرت آنچه روشن است این است که در گذشته آن را دشوار است به تحریم شاغل اساتید که لذت بردن از ویژه تدابیر حفاظتی در برابر نظم و انضباط و اخراج طرفداران و, محققان می گویند.

قربانیان طرفداران می گویند قدرت و نابرابری می توانید آن را تقریبا غیر ممکن است برای زیردستان را به راستی اعطای اجازه به استاد یا دانشگاه کارمند در زمینه رابطه جنسی و عشق, و است که می تواند تشویق اعضای هیات علمی و دیگر چهره های قدرت را به استفاده از خود را جوانتر از اتهامات عنوان شده علیه. بسیاری از دانشگاه ها بار از استادان جنسی یا عاشقانه روابط خود را با دانش آموزان, اما تعدادی از موسسات در حال حاضر در حال حرکت به ممنوعیت همه دانشکده-کارشناسی تماس جنسی در نظریه که از جمله ایجاد روابط خصمانه محیط آموزشی برای همه دانش آموزان است.

به چالش کشیدن فرهنگ بی تفاوت نسبت به دانشجو/دانشکده روابط: زنانی که شکایت دارتموث بیش جنسی شکار توسط اساتید. مدرسه حل و فصل در سال گذشته برای 14 میلیون دلار.

تلاش های percolating در برخی از دانشگاه ها به چالش علمی فرهنگ است که مدت طولانی است که بی تفاوت نسبت به دانشجو/دانشکده روابط است.

سال گذشته به عنوان مثال عصبانی دانشجویان یورش برده و یک استاد فلسفه کلاس در دانشگاه تگزاس در Austin پس از آنها آموخته شده بود منظم برای سوء رفتار جنسی از جمله این اتهام که او را دعوت دانش آموزان به لاغر-فرو بردن و مطرح برهنه در, عکس و پشت در کلاس درس آموزش دانشجویان دوره لیسانس.

UT دانش آموزان نیز برگزار تحصن در اعتراض به بازگشت از یک جفت از استادان به آموزش وظایف پس از آنها منظم صورت تخلف برابر دانش آموزان از جمله اتهامات از استاد زبان انگلیسی عدم گزارش یک رابطه رضایت با یک گرادیان ، این دانشگاه دارای پاسخ با تشکیل یک سوء رفتار جنسی نیروی کار و استخدام خارج از شرکت حقوقی به بررسی روش های خود را و به دنبال راه هایی برای رسیدگی به معترضان’ نگرانی.

همچنین در سال گذشته دارتموث موافقت به پرداخت 14 میلیون دلار برای حل و فصل یک دعوی در دادگاه واصل نه زمان و دانش آموزان سابق وی از سوی مامورین که سه تن از اساتید گروه روانشناسی و علوم مغز و حال, groped, حمله و تجاوز به دانش آموزان بیش از یک دوره از سال است.

دانشگاه ایلینوی یک AAU عضو که نه شرکت در تجاوز جنسی بررسی شده در کانون به ویژه پس از یک ProPublica و NPR ایلینوی تحقیقات گزارش شده در سال گذشته در مدرسه بدون زرق و برق در پاسخ به موجی از دانشکده آزار و اذیت که از جملهاد در دانش آموزان’ خانه های نامناسب لمس ناخواسته جنسی نظرات و ناخواسته دیگر توجه است.

دانشگاه ایلینوی در میان سیستم های توزین ممنوعیت روابط جنسی با رضایت طرفین بین اعضای هیات علمی و تمام دانشجویان دوره کارشناسی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی آنها در حال نظارت. همچنین با توجه به نیاز همه متقاضی کار نهایی به توافق برسند به انتشار هر گونه نتايج سوء رفتار جنسی یا آزار و اذیت در برابر آنها از زمان و یا کارفرمایان قبلی.

با توجه به چنین علاقه ای به این موضوع برخی می گویند آن را از همه بیشتر تعجب آور است که AAU نمی رسم با توجه به یافته های آن از جمله برآورد 33 زنانی که گزارش nonconsensual نفوذ توسط دانشکده یا استاد.

“33 افرادی که گفت: ‘بله’ – آنها وجود داشته باشد” گفت: KC جانسون یک استاد تاریخ در کالج بروکلین و در CUNY مرکز تحصیلات تکمیلی که همکاری این نویسنده در سال 2017 تحقیقی کتاب “پردیس تجاوز دیوانگی: حمله دادرسی در آمریکا در دانشگاه” که در نگاه نقض حقوق بشر متهم مردان در طول Title IX سوء رفتار جنسی موارد است.

اطلاعات “است و ارزش آن را نشان می دهد AAU ندارد به خصوص علاقه مند در پیدا کردن جزئیات آن را” جانسون گفت. “در تئوری این اطلاعات است که دانشگاه ها می خواهم بیشتر به دلیل آن را شامل کارکنان خود را. به گزارش دستگیره آن را در چنین مبهم مد به طوری که آن را بسیار دشوار است برای به دست آوردن یک حس از آنچه دقیقا اتفاق افتاده است به آنها.”

جنیفر Freyd های قربانیان مدافع: “این AAU اساسا یک لابی سازمان به صورت مجموعه ای از نخبگان و موسسات در ایالات متحده آمریکا – آن را تا حد زیادی وجود دارد برای محافظت از منافع خود را.”

AAU را 2019 گزارش سازمان دوم پردیس جنسی آب و هوا نظرسنجی پس از مطالعه اولیه در سال 2015. منتقدان مانند KC جانسون می گویند AAU باد حمله آمار از جمله بازی گاه به گاه تماس فیزیکی مانند لمس کردن کسی از طریق لباس خود را در یک سالن بدون گرفتن رضایت کلامی. جانسون و دیگران گفته اند این نظرسنجی غیرعلمی است به دلیل آن به احتمال زیاد به طور نامتناسبی جذب دانش آموزانی که تجربه سوء رفتار جنسی و مسلما overrepresents تعدادی از دانش آموزان که تجربه این مشکلات در محوطه دانشگاه.

جنیفر Freyd یک دانشگاه اورگان استاد روانشناسی و قربانیان مدافع او گفت: نمی دانم چرا هیات علمی/کارکنان سوء رفتار داده بود برجسته شده است.

“شما همیشه باید به تفسیر آن را در نور از آنچه که در سازمان وجود دارد به انجام” Freyd گفت. “این AAU اساسا یک لابی سازمان به صورت مجموعه ای از نخبگان و موسسات در ایالات متحده آمریکا – آن را تا حد زیادی وجود دارد برای محافظت از منافع خود را.”

AAU اعضای span هاروارد و ییل در آیوی لیگ برتر مقصد مانند MIT و استنفورد و همچنین به عنوان گل سرسبد مدارس دولتی از جمله آیووا دولت ایالتی اوهایو و دانشگاه فلوریدا است.

“در حالی که این بررسی به ما می گوید که اکثریت قریب به اتفاق از سوء رفتار جنسی اتفاق می افتد در محوطه دانشگاه است و دانش آموز در, دانش آموز, تمام اتهامات سوء رفتار جنسی – از جمله کسانی که در برابر هیات علمی یا کارکنان – به سرعت مورد بررسی قرار گرفته و خطاب,” گفت: یک ایمیل از دفتر روابط رسانه ای دانشگاه جورج تاون تنهاست غیر AAU عضو است که شرکت در نظر سنجی.

اطلاعات دقیق در پردیس سوء رفتار جنسی است, دشوار است, KC جانسون گفت. روشن نیست که چگونه بسیاری از عنوان IX سوء رفتار جنسی شکایت ثبت شده در سراسر کشور چگونه آنها را حل و فصل رابطه از طرف های درگیر.

برخی از دانشگاه ها موضوع اطلاعات جزئی.

دانشگاه ییل برای مثال فایل های نیمه سالانه گزارش در بهار و پاییز با مختصر حادثه توصیف. در سال گذشته دانشگاه ییل گزارش یک رکورد 169 شکایت تسلیم در شش ماه اول سال با عنوان نهم هماهنگ کننده دانشگاه ییل اداره پلیس و یا دانشگاه های گسترده کمیته سوء رفتار جنسی. تعداد شکایت شده است به طور پیوسته در حال افزایش است و در حال حاضر چهار برابر بالغ دیده می شود در سال 2011.

این گزارش سند شکایت توسط دانش آموزان در برابر دیگر دانش آموزان و استادان و کارکنان و همچنین کارکنان-برابر-کارکنان دانشکده-برابر-دانشکده شکایات و یک مورد که در آن یک عضو هیات علمی شکایت کرده است که یک دانشجو در مقطع کارشناسی مشغول “نظرات نامناسب از یک طبیعت شخصی است.”

این موارد منجر به خاتمه دادن, استعفای تعلیق ویژه, تسهیلات, مشاوره, بدون تماس با موافقت نامه ها و اقدامات دیگر; شکایت دیگر نمی تواند اثبات.

ویلیام بیش از حد یک استاد جامعه شناسی در دانشگاه رابرت موریس گفت: آگاهی از خطرات دانشکده جنسی علاقه در دانش آموزان نسبتا توسعه های اخیر در محوطه دانشگاه.

“من می توانم به شما بگویم که من شناخته شده اند, مردم, مردان در این مورد که آن را دیدم به عنوان یک فروشگاه آب نبات” گفت: نگاه نویسنده از یک سال 2017 مطالعه “پردیس تجاوز جنسی: آنچه می دانیم و آنچه نمی کنیم.”

“اما شده است که در محدود یک بیت در چند سال گذشته است.”

مقالات مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im