شخص خرگوش است فقط یکی از تقریبا 100 bunnies برای پذیرش در کاهش هزینه در کلگری جامعه انسانی. حسن نیت ارائه میدهد کلگری جامعه انسانی / Facebook

شما می دانید آنچه آنها می گویند در مورد خرگوش ضرب.

کلگری جامعه انسانی است با دیدن شواهدی از این دست اول. در واقع آنها رو به یک بیت از یک اسم حیوان دست اموز-mergency و در حال برگزاری یک تصویب رویداد برای از بین بردن فشار در پناهگاه خود را.

مدیر ارتباطات جسیکا Bohrson گفت: جامعه انسانی در حال حاضر دارای حدود 100 خرگوش رقص در اطراف پناهگاه استفاده نمی شود به داشتن که بسیاری از.

“ما باید خرگوش در سگ برگزاری قفس ما رو خرگوش در آشیانه است که به طور معمول نگه گربه. ما باید خرگوش در همه جا,” او گفت:.

دلایل هجوم bunnies — مانند خرگوش خود را — بی شمار هستند. Bohrson گفت: آنها تا به حال بسیاری از خرگوش های منتهی به آنها به تازگی.

“بسیاری از مردم به پایان رسید تا با دو خرگوش آنها فکر می کنم (هم جنس) اما آنها پیدا کردن بعد که آنها را عقیم و یا spayed و آنها را تا پایان با یک دسته کامل از bunnies نوزاد آنها انتظار نیست,” او گفت:.

تصویب رویداد را به جای این آخر هفته است که به نام اضطراری تصویب رویداد. هر کسی که می خواهم یک خرگوش می توانید پرداخت هر چه آنها را برای پذیرش هزینه. در علاوه بر این به اسم حیوان دست اموز آنها یک خرگوش کیت نویسنده با مواد غذایی و ملافه. قلم خواهد بود به فروش می رسد “به شدت کاهش می یابد قیمت ها.”

Bohrson گفت: مردم می توانند حتی احساس امنیت اتخاذ دو تا از حیوانات از همه شده اند spayed یا بی خاصیت. وجود خواهد داشت بدون ضرب.

او گفت: آنها را حیوانات خانگی بزرگ به عنوان طولانی به عنوان آنها باید فضا اضافه کردن آنها را بسیار خوش مشرب و می تواند بسیار دوست داشتنی است.

“ما نمی خواهیم خرگوش زنده در قفس” گفت: Bohrson. “بنابراین یک اتاق خواب یدکی برای مثال چیزی است که ما باید برای آنها داشته است.”

برای کسب اطلاعات بیشتر به کلگری انسانی جامعه Facebook صفحه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im