بودجه سال 2020: jasper de valk انتقاد ‘شوکه’ قطع کمک های مالی به مسکن مقرون به صرفه نگهداری

استان برش 53 میلیون دلار از مسکن مناسب نگهداری در سراسر آلبرتا بیش از سه سال آینده.

مرکز شهر کلگری افق عکس گرفته شده در بودجه استانی روز پنج شنبه 27 فوریه سال 2020 است. گاوین جوان/Postmedia

شهردار ناهید jasper de valk پنج شنبه هشدار داد که کلگری می تواند مجبور به بستن “کل ساختمان” مسکن مقرون به صرفه به دلیل این استان برنامه ریزی شده $53 میلیون کاهش به تعمیر و نگهداری مسکن در طول سه سال آینده.

“از همه چیز شما می توانید تصور کنید به قطع این یکی از تکان دهنده,” jasper de valk گفت.

سال گذشته بودجه اختصاص داده شده $168.2 میلیون از 2020-23 برای مقرون به صرفه مسکن تعمیر و نگهداری. 2020 بودجه خواستار $115.2 میلیون دلار در هزینه های بیش از مدت زمان مشابه.

پنج شنبه بودجه می رسد تنها چهار ماه پس از ایالات دولت محافظه کار برای اولین بار مالی طرح کاهش بودجه برای زیرساخت های جدید در ادمونتون و کلگری و کاهش سرمایه نقل و انتقالات از 500 میلیون دلار به $455 میلیون شروع در 2022-23. Jasper de valk گفت: در این زمان بود که “وعده های شکسته” را به عنوان پاره استان تا شهرستان منشور مالی, چارچوب توافق شده قبلی NDP دولت است.

دولت استانی ماند که البته در سال 2020 بودجه با کاهش بیشتر به شهرستانها سرمایه بودجه — چیزی jasper de valk استقبال به عنوان یک خبر خوب.

اما کلگری در حال حاضر نیاز 15,000 واحد بیشتر از مسکن مقرون به صرفه فقط برای رسیدن به میانگین ملی و jasper de valk گفت که او نگران به دیدن یک کاهش بودجه برای تعمیرات بسیار مورد نیاز در واحدهای موجود.


شهردار کلگری ناهید jasper de valk عکس گرفته شده در طول یک جلسه ویژه شورای پنج شنبه, فوریه 19 سال 2020 است.

گاوین جوان/Postmedia

“ما در یک موقعیت که در آن کسی حرکت در خارج از مسکن مقرون به صرفه, ما نمی توانیم به واحد خود را به شخص دیگری چرا که دیدار با نیازهای اساسی زندگی,” او گفت:.

“اساسا خوب نیست می توانید از این آمده — و اگر شما در حال رفتن برای کاهش سرمایه خود را بودجه, چه, عجیب و غریب, جایی برای قطع بودجه سرمایه است.”

این $53 میلیون کاهش به نگهداری خواهد درخواست برای مسکن مقرون به صرفه در سراسر استان, پس از آن هنوز روشن نیست که چگونه بسیاری از بار کلگری می یاد. اما jasper de valk گفت: آن است که اغلب یک ماده از ده ها هزار دلار برای ارتقاء واحد مسکن ساخت 53 میلیون دلار یک عدد بزرگ.

“ما در حال رفتن به انجام همه چیز ما می توانیم برای امن نگه داشتن مردم و در خانه های خود . . . اما ما در حال صحبت کردن در مورد بسیاری از واحد است.”

از ‘سایه طولانی’ از 2019 بودجه

در ماه اکتبر UCP اولین بودجه درخواست فوری شورای شهر جلسات در هر دو ادمونتون و کلگری به مرتب کردن بر اساس آنچه که کاهش معنی برای شهرستانها مالی برنامه. کلگری شورای شهر است و پس از کاهش $60.4 میلیون دلار از هزینه های سرمایه تاخیر انداختن جایگزین برای پیری کلگری وسایل نقلیه حمل و نقل.

این استان را اسناد می گویند که انتقال سرمایه کاهش معنی “استان بهتر قادر به پشتیبانی از شهرداری ها و توزیع بودجه در استان را ظرفیت مالی.”

Jasper de valk گفت که تغییر در ادامه به بازیگران “سایه طولانی” در سراسر شهرستان.

آلبرتا شهری شهرداری رئيس جمهور انجمن بری Morishita شهر گفت: در حال حاضر یک “مکی” به مقابله با کاهش آنها در سال گذشته صورت گرفت. اما او همچنین در مورد یک 3.1 درصد افزایش در سال جاری آموزش و پرورش, نرخ مالیات بر دارایی — بخشی از اموال شهرداری درآمدهای مالیاتی شهرستانها موظف به ارسال به استان.

“به در دانلود رخ داده است که در آخرین بودجه پیش بینی شده است که به این, را به دور از برخی از ارزش ظرفیت مالی نیست واقعا مفید” Morishita گفت.

مرتبط

Jasper de valk گفت که به مقدار یک “افزایش” در Calgarians’ صورتحساب مالیات بر دارایی و آن را در بالای یک مبلغ 15.5 میلیون افزایش این استان در حال حاضر اعمال شده در گذشته و بودجه است.

“هنگامی که آنها در حفظ و به ما گفتن که ما باید به ما مالیات را افزایش می دهد تحت کنترل آن بوده است و بسیاری از, بسیاری از سال های بسیاری از ما به آنها افزایش یافته تا آنجا که این استان در حال افزایش است و آنها در این سال است.”

2020 بودجه ارائه نمی دهد قصد دارد به تجدید نظر با تاخیر بودجه یا کلگری عظیم خط سبز LRT گسترش است. این استان اعلام کرد در ماه اکتبر در این شهر را فقط با مبلغ 75 میلیون دلار از یک انتظار $555 میلیون دلار از بودجه استانی در طول چهار سال آینده — تغییر jasper de valk گفت: قرار می دهد خط سبز “در معرض خطر” و این که شورای شهر تلاش کرده است با در میان کار برای نهایی کردن قطار در مرکز شهر تراز و شروع ساخت و ساز.

وجود دارد $343.1 میلیون دلار اختصاص داده شده برای کلگری و ادمونتون را LRT پروژه های در 2020-21 که به نظر می رسد بیش از گذشته بودجه استانی — اما این افزایش با توجه به بودجه فدرال در سال 2019 در حال نقل مکان به سال مالی آینده.

کمان رودخانه سیل کاهش

آلبرتا دولت نیز اعلام کرد دوشنبه یک برنامه برای حرکت به سمت کاهش سیل در کمان رودخانه اختصاص 15 میلیون دلار از بیش از سه سال به بررسی گزینه برای یک سد.

آینده جلوگیری جاری شدن سیل شده است یک اولویت برای کلگری از شهر ویران شد و در سال 2013, اما هنوز هم وجود دارد هیچ عمده بالادست کاهش در تعظیم و یا آرنج رودخانه. این Springbank مخزن یک پروژه برنامه ریزی شده شامل آرنج رودخانه و جاری شدن سیل فرو رفته در محیط زیست بررسی و نظارتی فدرال روند برای سال.

با توجه به بودجه دولت در حال برنامه ریزی مشاوره ژئوتکنیک کار و یک برنامه حفاری برای پیدا کردن یک “ترجیح سایت” از سه فرصت برای یک مخزن در تعظیم. کار در Springbank پروژه نیز گنجانده شده در برنامه های دولت را به صرف $57.9 میلیون در مدیریت آب در 2020-21.

بیش از سه سال 2020 بودجه شامل $110 میلیون دلار برای Deerfoot دنباله ارتقاء $802 میلیون دلار برای کلگری مرکز سرطان و $1.43 میلیارد دلار برای ادمونتون و کلگری حلقه جاده.

[email protected]

توییتر: @meksmith

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im