بودجه سال 2020: عدالت کاهش بودجه نه به عنوان عمیق که قبلا پیش بینی

آلبرتا دولت پیدا کرده است پول برای قربانیان جرم و جنایت در آن سال 2020 بودجه استانی. اد قیصر / Postmedia

قربانیان جرم و جنایت را دریافت خواهد کرد اضافه شدن پشتیبانی از آلبرتا عدالت تحت UCP بودجه دولت است که می لرزد تعهدات قبلی است.

گروه آماده شد برای کاهش قربانیان جرم و جنایت صندوق 35 درصد بیش از چهار سال در آن اکتبر بودجه اما پنج شنبه مالی طرح به جای پروژه 63 درصد افزایش می دهد.

“ما می خواهیم برای بهبود پشتیبانی برای قربانیان برای اطمینان از دریافت آنها نوع کمک آنها نیاز به زمانی که آنها به آن نیاز دارید” گفت: یک آلبرتا عدالت سخنگو اضافه کردن بخش بررسی تحویل آن قربانی-خدمات پشتیبانی.

آلبرتا است, گسترش دامنه قربانیان جرم و جنایت صندوق شامل جدید عمومی و طرح های ایمنی. جزئیات بیشتر در مورد بازنگری شده برنامه خواهد بود که مبتنی بر سرویس به جای تمرکز بر مزایای مالی رول خواهد شد در ماه های آینده.

“دولت ما کار خواهد کرد با پلیس محلی تاج و مقامات پزشکی و دیگر تجربه کارگران خط مقدم برای بهبود قربانی-ارائه خدمات قربانی-کمک های مالی و قربانی جبران خسارت برای اطمینان از وجود است که مطلوب را به کمک به قربانیان و بازماندگان گفت:” سخنگوی.

آلبرتا عدالت کاهش یافته است به نظر چرا تغییری در این صندوق در مقایسه با اکتبر بودجه.

بخش امنیت عمومی را بدست آورد که نظارت استانی قرارداد با RCMP و بومی policing, خدمات پیش بینی شده است برای دیدن یک دست انداز در بودجه به $552 میلیون بیش از چهار سال قدمت 2019 با وجود اولیه کاهش می دهد.

قبلا اعلام جدید بودجه پلیس مدل نیز در اختصاص بودجه سال 2020 که کوچک و جوامع روستایی پرداخت بخشی از خط مقدم پلیس هزینه های. آنها قبلا پرداخت هیچ چیز نیست.

مرتبط

وزیر دارایی تراویس Toews گفت: این تغییرات به حمایت از تلاش های دولت برای مبارزه با روستایی جرم که شامل تعهدات گذشته به اضافه کردن بیش از 500 RCMP و غیر نظامی و موقعیت خود را در جوامع روستایی.

چند سال برنامه را تا سطح شیب دار استخدام در ماه های آینده و سال گفت: عدالت سخنگو. این انتظار برای تزریق بیش از $286 میلیون دلار در طول پنج سال آینده به خط مقدم روستایی انجام ندادی.

بخشی از کمک های مالی برای قربانیان جرم و جنایت و برنامه های ایمنی عمومی اولویت خواهد آمد از استانی خوب اضافه است که افزایش از 15 درصد به 20 درصد.

ولایت در اصل اختصاص داده شده $109 میلیون دلار برای آلبرتا تاج دادستان خدمات در 2020-21 اما در حال حاضر برآورد 7 میلیون دلار کمتر با وجود استانی تعهد به استخدام 50 اضافی تاج دادستان.

مقامات قضایی نمی تواند تایید کند که چگونه بسیاری از دادستان باید تاکنون استخدام شده اما گفت: 20 خواهد بود و استخدام در این سال به عنوان بخشی از تعهد قبلی.

در ماه نوامبر این استان دو برابر مقدار تحقیقاتی دانش آموزان تا 16 با برنامه ای برای افزایش این تعداد به 20 در سال 2021.

این دانش آموزان می توانند در انجام خدمات حقوقی به عنوان یک وکیل تحت نظارت برای کمک به با تاج تعقیب.

در روز پنجشنبه بودجه خدمات حقوقی را $5 میلیون نفر قطع در سال 2020 با 30 درصد کاهش برنامه ریزی شده بیش از چهار سال است. در بخش های دیگر هزینه های عملیاتی تخت باقی می ماند.

با وضوح و, دادگاه, دولت, خدمات, در حالی که باقی مانده ثابت برای 2020-21 را ببینید 18 درصد کاهش بیش از چهار سال است.

آلبرتا عدالت بود که قبلا پیش بینی برای دیدن $88 میلیون در بودجه کاهش بیش از چهار سال اما این کاهش در حال حاضر حدود 33 میلیون دلار از $1.44 میلیارد دلار در بخش پیش بینی شده است.

[email protected]

توییتر: @alanna_smithh

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de