Brownstein: آمریکا سه شنبه اولیه رای گیری در … Hurley ؟

هرلی است تعیین شده رای گیری نقطه برای مونترال فصل دموکرات در خارج از کشور که به جمع آوری در روز سه شنبه به انتخابات دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه.

Randi Weitzner رئیس دموکرات در خارج از کشور در مونترال. Weitzner و دیگران آمریکایی زندگی در اینجا خواهد شد که رای گیری در سه شنبه اولیه را در هرلی. جان کنی / Montreal Gazette

هرلی میخانه ایرلندی میزبانی همه شیوه ای از رویدادهای متنوع از کنسرت های موسیقی به تاریخی — گاهی اوقات هیستریک — سخنرانی به روز برنج جشن. اما آن را بی خطر می گویند که در حالی که هرگز وجود کمبود سیاسی متهم پچ پچ در میان tipplers بیشتر هرگز کاردانی محبوب هلال سنت سوراخ آبیاری به عنوان یک محیط برای … ریاست جمهوری آمریکا اولیه رای ایستگاه.

اما چنین مورد برای سه شنبه حزب دموکرات مقدماتی که در آن نمایندگانی از 14 کشور ایالات متحده آمریکا, ساموآ و Democats در خارج از کشور انتخاب خواهد شد. هرلی است تعیین شده رای گیری نقطه برای مونترال فصل دموکرات در خارج از کشور.

کسانی که واجد شرایط برای رای مورد نظر خود را دموکرات نامزد ریاست جمهوری باید شهروندان ایالات متحده باید به حداقل 18 خود را تولدها توسط Nov. 3, 2020, باید رای دادند – و یا برنامه ریزی برای رای دادن در هر سال 2020 دولت ریاست جمهوری اولیه و باید اعضای دموکرات در خارج از کشور. اگر یکی از این معیارهای اولیه رای گیری صورت می گیرد از 5 بعد از ظهر تا 9 بعد از ظهر سه شنبه در هرلی. اگر نه یک عضو دموکرات در خارج از کشور می تواند یکی از پیوستن — به صورت رایگان — در هرلی در روز سه شنبه.

تسلط و عدم تسلط یکسان هستند خوش آمدید برای تماشای تلویزیون پوشش سوپر نتایج روز سه شنبه در هرلی.

Randi Weitzner صندلی از دموکرات ها در خارج از کشور, مونترال, پیش بینی زیادی از رای دهندگان در اینجا جمعه. کسانی که می توانید آن را در گوشت می تواند رای گیری آنلاین از سهشنبه 10 مارس در به democratsabroad.org/primary.

با 9 میلیون نفر در ایالات متحده به شهروندان زندگی در خارج از کشور و هفت میلیون واجد شرایط برای رای دادن در این گروه باعث می شود تا جمعیت بیشتری از همه اما 11 ایالات متحده است.

دموکرات ها در خارج از کشور را 17 نمایندگان ارائه شده در کنوانسیون ملی دموکرات (جولای 13-16 در میلواکی) که از 13 خواهد بود متعهد نمایندگان اختصاص داده و بر اساس رای گیری اولیه نتایج. که به همان تعداد از نمایندگان را به خود اختصاص داده وایومینگ.

در سال 2016 برنی ساندرز برنده جاست رای گرفتن نه نمایندگان به هیلاری کلینتون ،

جالب آنجا است که یک بازوی رسمی حزب جمهوری خواه معادل دموکرات در خارج از کشور. کسانی که آمریکایی ها مایل به رای دادن در جمهوری ابتدایی سطح تنها می تواند انجام این کار به خارج از کشور غایب رای دهندگان و رای خود را در خانه متحده است.

در حالی که دموکرات ها در خارج از کشور, سازمان بدون شک باید علاقه مندی خود را در انتخابات ریاست جمهوری آنها را رسما تایید هر یک کاندیدای خاص تا زمانی که حزب دموکرات انتخاب آن نامزد در این کنوانسیون.

Weitzner یک دوگانه کانادا/شهروند آمریکایی در نیویورک متولد شده است که یک مددکار اجتماعی.

“من زندگی در مونترال برای 30 سال, اما من می توانم هرگز فراموش نکنید که ریشه های من می گوید:” Weitzner, ازدواج به کانادا و مادر دو خواهد شد که همچنین رای گیری در سه شنبه اولیه.

“من مادام العمر دموکرات. من همیشه رای دموکرات در ایالات متحده و کانادا است. من هرگز در مورد آن فکر پس از رای گیری. سپس مغلوب ساختن پیشی جستن آمد و ناگهان من تا به حال ظهور. من متوجه شدم که نمی تواند فقط به نظاره نشست بیشتر تا کسی دیگری که قرار بود به مراقبت از این. من احساس من تا به حال برای انجام کاری. من تا به حال به بیشتر طرفدار فعال است. من تا به حال برای پیدا کردن یک راه برای ایجاد یک تفاوت. و سپس به من دموکرات در خارج از کشور.”

Weitzner شده مونترال صندلی در سال گذشته و صرف زمان قابل توجهی ردیابی کردن به عنوان بسیاری از دموکرات ایالات متحده که ممکن است زندگی در مونترال و بقیه از استان و آنها را آگاه از حق خود برای رای دادن در اولیه و کلی انتخابات است.

Weitzner نیست دلسرد اخیر تفرقه بحث در جایی که نامزد شده اند به گرفتن به عنوان بسیاری از عکس های خود را دموکرات رقبا به عنوان در مغلوب ساختن پیشی جستن. آن را کاملا روشن حزب تاسیس می خواهید برای یک جریان اصلی بیشتر و بیشتر به ظاهر electable نامزد مانند جو بایدن یا مایکل بلومبرگ “که برنده خورده برای ناهار با مغلوب ساختن پیشی جستن” – به خصوص در حال حاضر که ctq و شهردار پیت Buttigieg هستند. در عین حال آن را “دموکراتیک سوسیالیستی” ساندرز است که قادر به بسیج Millennials و اقلیت رای دهندگان – که بسیاری از آنها نشسته 2016 انتخابات است و در حال حاضر بلندی بزرگ ترین شرکت در مسابقه.

“این است که احتمالا چگونه از آن خواهد شد تا زمانی که یک نامزد انتخاب شده است و هنگامی که دیگران امیدوارم رالی که در اطراف نامزد” Weitzner می گوید. “این نه یک علم دقیق است. اما 2016 شد به عنوان مثال به مردم از آنچه اتفاق می افتد که برخی از آنها را متقاعد به نشستن آن چرا که آنها عصبانی هستید در مورد انتخاب حزب ساخته شده است.

“قضاوت در قیام جدید دموکرات در خارج از کشور اعضای اینجا روشن دموکرات متمرکز بر تغییر مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری. آنها نمی خواهند کسی تقسیم مردم است. آنها می خواهند چیزی متفاوت از متفاوت که انتخاب زمان گذشته است. آنها نمی خواهند کسی است که می تواند روزی خود را اعلام پادشاه مغلوب ساختن پیشی جستن.

“جدید دموکرات پاره است: ‘آبی مهم نیست که!’ “

[email protected]

twitter.com/billbrownstein

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im