Brownstein: چگونه کاغذ توالت تبدیل شده است coronavirus پوستر کودک

یکی از اولین اثرات موج دار شدن از coronavirus دیوانگی بود ناگهانی احتکار کاغذ توالت در اطراف این سیاره است. نظریه افزون گردید و به سرعت به عنوان منابع تخلیه شده است.

یکی از اولین اثرات موج دار شدن از coronavirus دیوانگی بود ناگهانی احتکار کاغذ توالت در اطراف این سیاره است. نظریه افزون گردید و به سرعت به عنوان منابع تخلیه شده است.

با توجه به برخی — و نه لزوما کارشناسان یک نظریه مربوط به ویروس به نحوی منتقل می شود از طریق به اشتراک گذاشته شده قیمت محصولات استفاده در ژاپن و اروپا است. سپس دوباره برخی از خرده فروشان ایالات متحده گزارش داده اند که قیمت محصولات فروش نیز به تازگی پررونق

بنابراین فقط چگونه کاغذ توالت تبدیل به پوستر فرزند coronavirus بحران ؟

دینو بیانکو است معتبر تر نظریه. کاغذ توالت همواره می آید, به صورت فله, بسته های حاوی تا 12 یا بیشتر رول. سوپر مارکت ها و فروشگاه های مواد مخدر باید یک مقدار محدود از فضا. آن را بسیار به خالی آن قفسه ها به خصوص پس از مصرف کنندگان برای اولین بار آگاه شد از coronavirus و شروع کردن. این یک ادراک/واقعیت معمای.

اما خط پایین این است که ما نباید گرفتن بیش از حد bummed ، با توجه به Bianco, کانادا خواهد بود در حال اجرا از کاغذ توالت هر زمان به زودی. آن شده است یک مورد از فروشگاه قادر به دوباره سهام به سرعت و تامین کنندگان قادر به پاسخگویی به افزایش تقاضا به اندازه کافی سریع.

بیانکو می داند این جهان هست. او مدیر اجرایی کروگر محصولات که تولید یک سوم از تمام بافت محصولات فروخته شده در کانادا. برندهای دستمال توالت, دستمال کاغذی و حوله کاغذی شامل کشمیر Purex, Scotties سفید قو و SpongeTowels.

هر چند در حال حاضر بر اساس در Mississauga کروگر محصولات تاسیس شد در مونترال در سال 1904 توسط جوزف کروگر و چهار تن از آن هشت گیاهان در کبک با دولت از هنر تسهیلات میله میله برای شربروک در سال آینده. همه این گیاهان در حال حاضر 24/7 برای دیدار با تقاضا است.

“مردم گفته شد که آنها باید آماده برای قرنطینه و آنها باید منابع در دست” بیانکو گفت. “به طوری که آنها رفت و خرید ملزومات مانند ماهی تن و لوبیا و کاغذ توالت. اما فروشگاه های مواد غذایی حمل می کند که مقدار کاغذ توالت در آن تعیین شده بخش به دلیل آن طول می کشد تا مقدار زیادی از فضای. بنابراین قفسه سریع خالی می شود. و به عنوان به زودی به عنوان شما به زودی ببینید خالی قفسه ذهن خود می گوید منابع در حال اجرا هستند و شما بهتر است به خرید بیشتر. سپس تصاویر شروع به رفتن در سراسر اینترنت و وحشت در مجموعه وجود دارد که کمبود.

“کاغذ توالت بسیار احساسی item.”

بنابراین بیانکو شده است هزینه های زیادی از روز خود را در تلاش برای آرام کردن مردم.

“وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات غلط وجود دارد خارج وجود دارد در مورد کاغذ توالت که از خارج از کشور و منابع در حال اجرا” استدلال Bianco, که همچنین گزارش های زیادی افزایش می دهد و در صورت دستمال و حوله کاغذی فروش در فروشگاه ها و داروخانه ها. “اما واقعیت این است که ما زنجیره تامین قوی است. این فقط یک سوال از تلاش برای گرفتن با این تقاضا است. این فقط مایه تاسف است که در این مرحله است که ما هنوز شاهد برخی از قفسه های خالی.

“به آرامی اما مطمئنا اگر آن را شروع به کار راه خود را از طریق. ما باید پایدار و شامل زنجیره تامین است. ما مواد خام در محل ما کارگران در حال رفتن کامل کردن و ما کامیون های ارائه.”

بدون در نظر گرفتن هنوز هم وجود دارد بسیاری از گوشی. وجود دارد و همه شیوه ای از گمانه زنی ها در اینترنت است. وجود دارد تمام انواع چت و توییت از جدی به حقیقی به احمقانه است. یکی از محبوب ترین ها تصویری به مشتری پرداخت خود جاوا لایحه در یک کافه در ورق کاغذ توالت و اضافه کردن کمی بیشتر برای یک نکته سپاسگزار barista.


خالی کاغذ توالت قفسه ها به عنوان دیده می شود در Maxi فروشگاه در Dorval در 13 مارس سال 2020 است.

jpg

پایان غرب بیگل فروشگاه بود و حتی توزیع رول کاغذ توالت پس از خرید.

“چیزی که در مورد کاغذ توالت است که آن را یکی از کسانی که در مورد شما فکر نمی کنم در مورد تا زمانی که شما هیچ ندارد. به خصوص در حال حاضر که مردم در خانه هستند ، اما طنز این است که coronavirus نمی شود مردم را به استفاده از کاغذ توالت.”

پس از آن دوباره به مودبانه آن را — اضطراب ویروس باعث می تواند منجر به بی نظمی نیاز به افزایش استفاده از.

“واقعیت این است که آن را در نهایت رسیدن به یک نقطه که در آن قفسه های پر و مردم پستو کامل هستند. پس از آن ما در حال رفتن به یین و یانگ از این پدیده است.”

که به می گویند که در حالی که این شرکت در فروش فروشگاه در حال انفجار انتهای دیگر این سکه این است که حجم خالی در هتل ها و رستوران ها خواهد بود شاهد کاهش شدید.

“ما خواهد شد در نظر گرفتن یک ضربه که در کنار کسب و کار. اما ما را تامین مراقبت های بهداشتی است که متاسفانه بیشتر استفاده کنید.”

این افزایش با توجه به بافت تا به حال شخصی عارضه جانبی برای بیانکو.

“من تماس گرفتن از مردم من شنیده ام از 20 سال. در حال حاضر آنها می خواهند به دوست من دوباره” او mused.

کاغذ توالت می توانید انجام دهید که به یک رابطه این روز است.

[email protected]

Twitter.com/billbrownstein

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im