Brownstein: شهرستان سخنگوی sabourin را از دست می یابد و سعادت در “سرزمین عجایب زمستانی’

دست زدن به رسانه ها درخواست و شهروند خشم می تواند سخت کار کردن یک فرد را. ‘هیچ استرس در اینجا برای من. من صادقانه دوست دارم آنچه من انجام و پس از من باقی می ماند مثبت در همه زمان ها است.’

چرا این مرد همیشه خندان ؟

او صرف مقدار زیادی از شب و روز خود را اغلب گرفتن فلفلی توسط مطبوعات مورد آهسته برف و لغزندگی خیابان ها و پیاده رو گاهی اوقات تصور می شود کمتر بکر از مسیرهای دوچرخه سواری. نه به ذکر است انتقاد در مورد شایع خیابان ساخت و ساز شکسته لوله های آب و تحرک یا عدم آن بازیافت کمپوست و شوهر همیشه جاری, ديد کوه, جاده, imbroglio.

چنین است که زندگی در شهر مونترال سخنگوی فیلیپ sabourin را از دست. او در خط مقدم — برخی حتی ممکن است می گویند خط آتش — در به دنبال توضیح شهرستان-سالن گیری است که برخی از پیدا کردن مخدوش.

Sabourin را از دست بیدار حدود 4:30 صبح به دیدن آنچه در بالا یا پایین در این شهر است. او می تواند اغلب شنیده می شود در رادیو در ساعت 6 صبح و پس از آن در لوله در طول روز است. او را می توان به ارسال پیام های متنی به رسانه ها تا اواخر شب. او همیشه در دسترس است.

این یک کار است که می تواند اکثر زخم. نه Sabourin را از دست. او ادویه آن را تمام. او نه فقط یک شیشه نیمه پر همکار — لیوان خود را به سرریزهای. من گمان می کنم او ممکن است حتی سوت در حالی که او کار می کند.

“وجود دارد هیچ استرس در اینجا برای من. من صادقانه دوست دارم آنچه من انجام و پس از من باقی می ماند مثبت در همه زمان ها می گوید:” همیشه خوش برخورد sabourin را از دست, 47, که, شد, شهر, سخنگوی سه سال پیش.

“من مطمئن هستم چون من احساس می کنم من باید این اطلاعات را به درک وضعیت و شهروندان آگاه تر از چالش های ما. و آنها تمایل بیشتری به پذیرش این وضعیت حتی اگر آن را دشوار است. آنها درک وجود دارد هیچ راه ما می تواند خلاص شدن از شر دو متری snowbanks فقط در چند روز.”

این آمار به نظر می رسد برای حمایت از sabourin را از دست این ادعا. با وجود مکرر رسانه های خشم بیش از این مسائل — من اعتراف به گناه در اینجا — شهروند شکایات کاهش یافته است. بین Nov. 1 Feb. 10 شهر دریافت 397 از 19 بخش نیویورک. که بطور قابل توجهی پایین از سال گذشته 707 شکایت بیش از مدت مشابه.

Sabourin را از دست گرفتن من و Montreal Gazette عکاس آلن McInnis در یک درایو را از طریق شهرستان به اتمام کلید عملیاتی پست در برف-نبرد در جبهه.

پس از Feb. 6 مونترال دریافت کرده است حدود 60 سانتیمتر از برف و, یکشنبه, پاکسازی 95 درصد تکمیل شده است. Sabourin را از دست برآورد کار تمام خواهد شد دوشنبه — مگر اینکه یکی دیگر از طوفان حملات.

اما حتی در یک نسبتا آرام روز sabourin را از دست داشتن برای مقابله با شکایت از LaSalle ساکنان در مورد unplowed پیاده رو و از طرف شهرستان رانندگان ایم که صدور بلیط در خیابان ها پس از آنها بوده ام تمیز اما بدون پارکینگ علائم هنوز هم به اشتباه در محل.

در وهله اول مشکل مربوط به حجم انبوهی از برف خارج از خانه و, وآمد در نتیجه نیاز به توپخانه سنگین تر برای پاک کردن پیاده رو. و در حالی که دلسوز به این وضع اسفناک به اشتباه یکی رانندگان sabourin را از دست یادداشت این است که بیشتر یک پلیس موضوع است.

پس از آن وجود دارد از برخی از نیویورک که سریع تر از دیگران در عملیات حذف.

“آن را مانند در حال اجرا یک مسابقه دو ماراتون در اینجا. آن را همیشه مهم است که سریعترین اما بیشتر که همه ما رسیدن به خط پایان در زمان خوب است. اغلب ما به کار بر روی تندتر تپه برای اولین بار به عنوان مورد در Ville-Marie قصبه. در Île-Bizard, آن را سریع چرا که آنها لازم نیست که برای حمل و نقل ، آنها می توانید آن را در سمت. اما در Côte-des-Makalu آنها به بار برف در شب به دلیل وجود ترافیک زیادی در طول روز و آنها خیلی دور از زمین سایت روگرفت.

“آنچه را که باید در نظر گرفته است که وضعیت جغرافیایی هر قصبه در رابطه با سایت روگرفت و تراکم جمعیت است. هر قصبه است به کشف کردن بهترین استراتژی است.”

Sabourin را از دست اختلافات یک تئوری توطئه در مورد مسیرهای دوچرخه, دریافت اولویت درمان است.

“نکته این است که ما با استفاده از ابزار های مختلف و ماشین آلات برای خیابان و پیاده رو و مسیرهای دوچرخه سواری. همه آنها شروع به کار در حدود همان زمان اما قطعا وجود دارد هیچ دوچرخه-مسیر اولویت است. ما سعی به انجام پیاده برای اولین بار برای اطمینان از ایمنی عابر پیاده. ما متوجه آن کامل نیست اما ما در تلاش هستند.”

این شهر یک شبکه 10000 کیلومتر 6000 نفر که در حال پیاده روها و تنها 700 که مسیرهای دوچرخه سواری.

“این معادل این است که فاصله بین مونترال و خلیج James” sabourin را از دست می گوید. “که ما چالش و پاکسازی آن است که مانند یک عملیات نظامی.”

که عضو کمیته اجرایی و وردن شهردار Jean-François Parenteau کلی.

بیش از 3000 کارگران درگیر در این عملیات است. هزینه به همان اندازه زیادی در مورد $1 میلیون نفر در هر پاک سانتی متر از بارش برف, با توجه به sabourin را از دست. در حالی که ما در حال حاضر دریافت نزدیک به فصلی دمای 190 سانتیمتر تنها 120 سانتیمتر تا به حال پاک می شود دور. بقیه ذوب شده در خود را دارد.

برف-حذف بودجه این زمستان است که حدود 180 میلیون اما ما باید دریافت لعنتی دوباره هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از ظرفیت چپ به جای آن در این شهر 12 زمین و 16 فاضلاب کمپرسی سایت های که با هم می تواند تا 18 میلیون متر مکعب برف.


یک قرارداد کامیون کمپرسی اپراتور سنگ به سیستم فاضلاب در یکی از تایید فاضلاب افسردگی در مونترال در پنج شنبه, فوریه. 13, 2020. فاضلاب و تخلیه واقع شده است و تحت ژاک کارتیه پل و خوردها به یکی از بزرگترین فاضلاب در این شهر که حمل و نقل از ذوب برف را به آب و تصفیه در پایان در شرق مونترال.

آلن McInnis / Montreal Gazette

در موضوع فاضلاب سایت ما بازدید یکی تحت Jacques-Cartier پل. در طول ارتفاع برف-حذف عملیات 100 کامیون یک ساعت 24/7, رها کردن بار خود را در اینجا.

Sabourin را از دست داده است که با فاضلاب سایت های صرفه جویی در مقدار زیادی از زمان به خصوص در منطقه مرکز شهر که در آن کامیون ها ندارد و به مسافت برف در زمین سایت های دورتر. او همچنین سریع به اشاره است که ریخته برف می رود از طریق تصفیه آب, مراحل قبل از نقل مکان کرد و به سنت لارنس رودخانه.

“در روز های برف که می تواند حاوی نمک و چربی رفت و مستقیما به رودخانه بدون توجه به محیط زیست” sabourin را از دست می گوید.

ما همچنین بازدید از “فرماندهی مرکزی” یک دفتر کوچک در مونترال شیپور. کارکنان اینجا مانیتور جاده شرایط 550 مدار بسته دوربین های دیجیتال در سراسر شهرستان. بر اساس نظارت آنها قادر به هدایت خدمه از تحت تاثیر قرار نیویورک به نقاط مشکل. آنها همچنین چراغ های کنترل ترافیک در مورد شرایط اضطراری.

“بدترین سناریو این است که باران انجماد و یخ گلوله به خصوص در مناطق کوهستانی,” sabourin را از دست می گوید.

می افزاید: کارمند آلن Dupuis: “ما همه چیز می رود که در شهر و برخی از آن می تواند بسیار دیوانه است. اما مهم این است که به وحشت نیست.”

که به نظر می رسد پیش نیاز برای یک کار در اینجا.

“من عاشق برف. آن را مانند یک سرزمین عجایب زمستانی برای من در اینجا. که توضیح می دهد که چرا من خیلی مثبت” sabourin را از دست می گوید. “کمی وجود دارد و بیشتر زیبا, دید از تماشای یکی از ماشین های ما در یک زمین سایت باد برف 140 پا در هوا در طلوع آفتاب.”

جمله عاشقانه. اما مطمئنا باید وجود داشته باشد یک حرکت نزولی به این کار است.

“چه Philippe انجام بین tempests? چرا او را در برخورد با چاههای” sabourin را از دست می گوید با آه.

به علاوه ça تغییر …

[email protected]

twitter.com/billbrownstein

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im