Brooks: جفت شدن شراب و هنر به حمایت نامحدود مرکز هنرهای

در حالی اخیر جمع آوری کمک در پشتیبانی از نامحدود مرکز هنرهای کانادا قدیمی ترین و بزرگترین ناتوانی سازمان هنرهای هستند ردیف عقب: JS Ryu مدیر عامل شرکت نامحدود و مرکز هنرهای; فضل ریو; و دکتر باربارا Chipeur. ردیف جلو: جرالد Chipeur شریک میلر تامسون LLP و IAC سرمایه کمیته کمپین صندلی و استفانی Chipeur. عکس حسن نیت ارائه میدهد جوانا جنسن عکاسی جوانا جنسن عکاسی / Joanna جنسن عکاسی

بیش از 30 از کلگری کسب و کار تاثیر گذار و رهبران جامعه جمع آوری و در معاصر کلگری به حضور نادر, جمع آوری کمک برای نامحدود مرکز هنرهای کانادا قدیمی ترین و بزرگترین ناتوانی هنر سازمان است.

میزبان اریک مرسیه از آب میوه-واردات — وارد کننده شراب نادر از سراسر جهان — led مهمانان از طریق منحصر به فرد شب شراب جفت شدن با یک انتخاب از آثار هنرمندان در مرکز. شراب با گل و بلبل عطر یا طعم بودند زوج با یک نقاشی زیبا از یک باغ بصری-اختلال هنرمند آستین کتی. Earthier شراب بودند با زوج دیگر طبیعت صحنه توسط هنرمندان برایان Ehnis و شان جانسون در حالی که سرگرم کننده Syrah شد زوج با یک مشترک قطعه توسط مکنزی Wigham و علامت Brickman تحت عنوان C-جام جم بلوز با الهام از اسم آن قطعه انجام شده توسط Oscar Peterson.

این آثار هنری برجسته در طول شب خواهد شد به زودی حدود یک دوجین از دیگران به عنوان بخشی از هنر وام ترتیب با امور جهانی کانادا تور کانادا سفارتخانه و سفیر خوابگاه در سراسر جهان است. وجوه مطرح شده از طریق شب را پشتیبانی مرکز برنامه ها و نمایشگاه که به کمک بیش از 300 نفر از هنرمندان معلول که با استفاده از فضای بارگیری در این هفته.

مهمانان شامل: Todd هرش اقتصاددان ارشد در ATB مالی; استراتژیک گروه ریاض Mamdani و کیت ابوت; وزیر سابق به فرماندار کل Lachlin مک کینون; Gerry Chipeur میلر تامسون LLP و همسرش باربارا; قوس مالی را تایلر Varga; Liana Robberecht اجرایی آشپز در Winsport; سابق Peters & Co. معاون صندلی ران Wigham و همسرش ملیسا; NAC بنیاد عضو هیئت مدیره کریستین Armstrong; جمع هنر و خیر دل و لورن Pohlman; نامحدود مرکز هنرهای رئیس هیئت مدیره و کلگری هنرمند جف de Boer; و دیگران در تصویر.

با فایل های از نامحدود مرکز هنرهای


در حالی اخیر جمع آوری کمک در معاصر کلگری در پشتیبانی از نامحدود مرکز هنرهای هستند تاد هرش اقتصاددان ارشد و معاون رئیس جمهور ATB مالی; Liana Robberecht اجرایی آشپز در Winsport; کیت ابوت هنر نیکوکار و IAC عضو هیئت مدیره و ریاض Mamdani, مدیر عامل شرکت استراتژیک است.

جوانا جنسن عکاسی / جوانا جنسن عکاسی


کلگری هنرمند جرمی Pavka; Karly مورتیمر, مدیر هنرمند و برنامه توسعه نامحدود در مرکز هنرهای; AnnDee پادشاه عضو هیئت مدیره با نامحدود مرکز هنرهای; و هنر حامیان و جمع دل و لورن Pohlman.

جوانا جنسن عکاسی / جوانا جنسن عکاسی


هنرمند آستین کتی, یک بینایی هنرمند در نامحدود مرکز هنر در کنار او کار در اخیر جمع آوری کمک.

جوانا جنسن عکاسی / جوانا جنسن عکاسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im