بروکس شهردار با احتیاط از بازگشایی به عنوان شهر COVID-19 مورد تصویب 1,000

محتوای مقاله در ادامه

آلبرتا افسر ارشد پزشکی سلامت دکتر دینا Hinshaw گفت: مقامات در حال حاضر در حال کار بر روی یک چارچوب برای تصمیم گیری در مورد reopenings در سطح منطقه.

“وجود دارد برخی از نقاط این استان که در آن وجود دارد بیشتر موارد از دیگران, اما شده اند وجود دارد هیچ تصمیم گیری نهایی در مورد چه نوع از یک فرایند ما می توانید استفاده کنید برای تعیین اینکه آیا یا نه در یک منطقه خاص ما نیاز به کندتر در بازگشایی از دیگران” Hinshaw گفت.

Morishita گفت: یکی از عوامل فشار تا تعداد موارد تایید شده در بروکس است که آزمایش های گسترده ای از جمله این که از افراد بدون علامت. او می گوید: 3,500 ساکنان تست شد و بدون علامت در یک درمانگاه در هفته گذشته یک چهارم از جمعیت شهر است. حدود 10 درصد بدون علامت بروکس ساکنان تست شده برای این ویروس مثبت بودند و Morishita گفت.

که بدون علامت تست رویکرد درست به دلیل اینکه اکثر JBS کارکنان آلوده بودند در جامعه و نه در محل کار خود با توجه به Morishita.

“این اتفاق می افتد در جامعه و وجود برخی از مسائل وجود دارد که نمی کسی تقصیر” او گفت:. “کارگران تمایل به از multigenerational خانواده ها و خانه های بزرگتر.”

Hinshaw گفت: این استان رویکرد به شیوع بیماری است که شامل گسترش در جوامع و گفت که با تمرکز بر فرد worksites “نمی خواهد متوقف کردن شیوع.”

[email protected]

توییتر: @jasonfherring

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de