Brooks: فنجان دود بیش از 15 سالانه مهتاب جشن

تصویر با دلیل برای لبخند در wildly موفق 15th سالانه فنجان مهتاب جشن فوریه برگزار می شود. 19 در هایت ریجنسی فنجان مدیر اجرایی Carlene Donnelly با فنجان رئیس هیئت مدیره و Stonebridge سهام شرکای رئیس Michael Lang. لایحه بروکس / لایحه بروکس

از سال 1989 فنجان کمک کرده است Calgarians غلبه بر سختی و ایجاد انعطاف پذیری است که دهانه نسل. این ارزشمند سازمان به رسمیت شناخته شده برای تأثیر آن توسط موسسه خیریه هوش کانادا طی سه سال متوالی. بیش از 9000 کم درآمد افراد بهره مند از فنجان برنامه های از جمله: بهداشت و درمان, مشاوره و درمان اعتیاد برای بزرگسالان و کودکان; آموزش زود هنگام مهارت سازی و پشتیبانی از کودکان و مراقبان; مسکن و مواد غذایی و دسترسی به حمایت های مالی و آموزشی برای بزرگسالان و خانواده ها و برنامه فعالیت ها و حمایت عاطفی برای کودکان و خانواده ها است.

به لطف موفقیت فنجان’ بی شمار فعالیت های مالی, هیچ کدام بیشتر از آن سالانه مهتاب جشن و سرور این خدمات در دسترس خواهد بود برای سال آمده است.

در طول سال جشن و سرور به ویژه نوازندگان امثال Sara Bareilles, Boz Scaggs, Chantal Kreviazuk هالی کول جیم Cuddy, جن آردن, جواهر, Melissa Etheridge و پیاده کردن زمین است. در این سال 15 رویداد سالانه فوریه برگزار می شود. 19 در هایت ریجنسی دیدم بازگشت multiplatinum ضبط هنرمند آماندا مارشال. آن توسط یک ظرفیت جمعیت 550 مهمان و مطرح شده بیش از $435,000.

مارشال عملکرد قطعا به ارمغان آورد و خانه را اما دیگر نکات برجسته این شب شامل: قدرتمند ویدئوها; اخبار جهانی لنگر لسلی هورتون emceeing فراست و قلبی آدرس از فنجان مدیر اجرایی Carlene Donnelly و فنجان رئیس هیئت مدیره Michael Lang.

دیگران در حضور و غیاب شامل: Hopewell گروه اجرایی رئیس ساندرز لی و همسرش Ena; قیاس سرمایه مشاوران’ جان رایت و همسرش سل; تا مدیر عامل بنیاد پاتریشیا Jones; Warren تلاشهایی تا رئیس هیئت مدیره و رئیس جمهور از دانه اتصال کانادا; تا عضو هیئت مدیره دارن Radies از Fairfield Watson; اسکوشیا مک برایان Melhoff و کوین Owsianski; CIBC چوب Gundy میلان Cacic; RBC Dominion اوراق بهادار’ جان Cornish و همسرش, Kiran Seetal نیز با RBC Dominion اوراق بهادار; مدافع جامعه Howie Shikaze و همسرش, شعر; فنجان, مدیر ارشد, Cheryl Lemieux با تایلر Nakesch; امپریالیستی روغن سامانتا Wilson; BGC Bigs’ کندا Burke; و دیگران در تصویر.


اخبار جهانی لنگر لسلی هورتون (راست) انجام یک کار بزرگ در نقش تشریفات در 15 سالانه فنجان مهتاب جشن و سرور در هایت ریجنسی. تصویر با هورتون است فنجان’ کارن Meades.

لایحه بروکس / لایحه بروکس


در تصویر از سمت چپ در حال اسکوشیا مک برایان Melhoff, CIBC چوب Gundy میلان Cacic و اسکوشیا مک کوین Owsianski.

لایحه بروکس / لایحه بروکس


از سمت چپ: تا بنیاد رئیس هیئت مدیره و رئیس جمهور وارن استوو از GrainsConnect کانادا; تا مدیر عامل بنیاد پاتریشیا Jones; و تا بنیاد عضو هیئت مدیره دارن Radies از Fairfield واتسون. شما می خواهید به علامت 7 مه در تقویم خود را به صورت سالانه تا جشن.

لایحه بروکس / لایحه بروکس


Hopewell گروه اجرایی رئیس ساندرز لی و همسرش Ena لی در میان 550 مهمان در تاریخ 15 سالانه فنجان مهتاب جشن.

لایحه بروکس / لایحه بروکس


فنجان, مدیر ارشد, Cheryl Lemieux و تایلر Nakesch در فنجان مهتاب جشن و سرور در هایت ریجنسی.

لایحه بروکس / لایحه بروکس


فنجان رئیس هیئت مدیره Michael Lang و امی ولاسکو در 15 سالانه فنجان مهتاب جشن.

لایحه بروکس / لایحه بروکس


قیاس سرمایه مشاوران’ جان رایت و همسرش سل رایت.

لایحه بروکس / لایحه بروکس


بودجه هنوز در حال شمارش است اما تا کنون 15 سالانه فنجان مهتاب جشن را مطرح کرده است یک رکورد $435,000. که multiplatinum ضبط هنرمند آماندا مارشال بود برجسته و سرگرمی تضمین بلیط فروخته شد هفته قبل. عکس: Suzan McEvoy, عکس با ظرافت

Suzan McEvoy, عکس با Finess / Suzan McEvoy, عکس با Finess


امپریال روغن سامانتا ویلسون چپ و BGC Bigs’ کندا برک.

لایحه بروکس / لایحه بروکس


15 سالانه فنجان مهتاب جشن و سرور با حضور 550 مهمان. تصویر در حال مدافع جامعه Howie Shikaze و همسرش, شعر Shikaze.

لایحه بروکس / لایحه بروکس


چند پلاتین ضبط هنرمند آماندا مارشال پایین آورده خانه و در زیر نور مهتاب جشن. تصویر با مارشال, فنجان, مدیر اجرایی, Carlene Donnelly. عکس: Suzan McEvoy, عکس با ظرافت

Suzan McEvoy, عکس با Finess / Suzan McEvoy, عکس با Finess


از سمت چپ: جشن عضو کمیته هایدی Robideau, فنجان,’ Faby مارتین و پزشک پرستار گوئن Moncayo.

لایحه بروکس / لایحه بروکس


Canadian Football Hall of Famer و مشاور سرمایه گذاری با RBC Dominion اوراق بهادار جان Cornish و همسرش, Kiran Seetal نیز با RBC Dominion اوراق بهادار.

لایحه بروکس / لایحه بروکس


کارول فو چپ و Jasmeen گیل نگاه مد افسانه در 15 سالانه فنجان مهتاب جشن. عکس: Suzan McEvoy, عکس با ظرافت

Suzan McEvoy, عکس با Finess / Suzan McEvoy, عکس با Finess

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر