3rd سالانه توپ بزرگ Jan. 31 در هتل هنر موفق ترین تا به امروز است. آن مطرح شده بیش از $270,000 برای مردان سلامت روان — زنان برای سلامت مردان ابتکار در همکاری با سرطان پروستات مرکز. در تصویر از سمت چپ توسط داوطلب کمیته: کارولین سیمور; شیا Kerwood; Brian Brownlee; Eva مورو; Shannon de Vall (بازگشت); رویداد صندلی و زنان برای سلامت مردان بنیانگذار دکتر شلی Spaner; Dustin Westling; سرطان پروستات, مرکز, مدیر اجرایی, Pam شنیده; هرالد کاتب لایحه Brooks; Lana Rogers; فریزر ابوت; Alison کارتر; و مارک ویلسون. Bookstrucker عکاسی / Bookstrucker عکاسی

بیش از 450 مهمانان با حضور در هتل هنرهای Jan. 31 به حمایت از سومین نمایشگاه بزرگ توپ. این رویداد است که زاییده افکار دکتر شلی Spaner — یک Mayfair تشخیص رادیولوژیست زنان برای سلامت مردان موسس و سرطان پروستات مرکز عضو هیئت مدیره. توپ مطرح شده بیش از $270,000 در حمایت از مردان به سلامت روان در مردان درمانگاه بهداشت — همکاری بین سرطان پروستات مرکز و Spaner خانواده موسسان.

نیاز به پشتیبانی و بحث در مورد مردان سلامت روان بیشتر شده است هرگز. در نظر بگیرید که نزدیک به یک در 10 مردان تجربه افسردگی و اضطراب اما کمتر از نیمی دنبال درمان. بیشتر از 80 درصد از افرادی که خودکشی مرد هستند. اما به لطف موفقیت فوق العاده ای از توپ بزرگ آینده برای مردان سلامت روان نشان می دهد که برق امید.

نکات برجسته از شب بودند متعدد از جمله: دیدنی زنده اقلام حراج; US$3,500 Delta Air Lines کوپن قرعه کشی; افسانه غذایی و نوشیدنی; cameo عملکرد از محلی خواننده ترانه سرا Michael Bernard Cornwell; منحصر به فرد لایحه بروکس پانچ دیوار (شما تا به حال وجود داشته باشد!); فوق العاده emceeing و حراج مهارت های دنی هوپر; پرچین فیلم های Kelly Hrudey; دکتر شلی Spaner قدرتمند و قلبی آدرس; و رقص ‘تا ساعت اندکی به سمت یک گروه.

موفقیت این رویداد که ممکن نیست بدون بی شمار حامیان اهدا کنندگان مهمانان و خستگی ناپذیر داوطلب کمیته. بنابراین به خوبی سزاوار تعظیم اعضای کمیته: هتل هنر “Mark Wilson فریزر ابوت, برایان Brownlee کارولین سیمور و آلیسون کارتر; سرطان پروستات مرکز Pam شنیده اوا مورو و شانون de Vall; Lana راجرز روابط عمومی را Lana Rogers; Brandsmith را شیا Kerwood; در غرب” وقایع داستین Westling; و البته دکتر شلی Spaner.

و دو thumbs-up به رویداد حامیان: زنان برای سلامت مردان; سرطان پروستات مرکز; هتل هنرهای; بید پارک Wine & Spirits; Postmedia Network; Mayfair تشخیص; 95.9 CHFM; 660 اخبار; Sportsnet 960 فن; آیک kolias می; TD گروه بانک; DLA Piper; دنباله لوازم; Viviane مهر ؛ آلوین و مونا Libin بنیاد; و لوئیس Haskayne; SAIU است; Owen Hart Foundation; Holt Renfrew; فیلیپ & هریت Libin و خانواده بنیاد; قوس مالی; آنا و جری مایر; Birchcliff انرژی; ولنتاین ولوو; Michael Lang; Lafarge; Harvey Thal; سلام زرق و برق دار; خیابان مجله کلگری; نارنجی قورباغه; PSAV; شستشو پادشاه و جروم به نام اما تعداد انگشت شماری.

بزرگ فریاد به سرطان پروستات جدید مرکز عضو هیئت مدیره جان DeSanti که حفر عمیق این شب و این پیشنهاد موفق در چندین مزایده اقلام است. ایضا W. برت ویلسون و جین Wachowich که مجموعه ای از مثال از اینکه چگونه آن را انجام داده زمانی که حراج دنی هوپر مهمان تشویق به اهدای بزرگ از طریق نقدی تماس بگیرید.

برخی از مهمانان در حضور و غیاب در حال تصویر در این دو صفحه گسترش یافته است.


در تصویر از سمت چپ در 3rd annual توپ بزرگ Jan. 31 در هتل هنر کوین Danschinko رویداد حامی آیک kolias می و Caleo بهداشت Mark Lewis.

لایحه بروکس / لایحه بروکس


نیکوکار و رهبر جامعه W. برت ویلسون و مگدلنا Kurylowicz.

لایحه بروکس / لایحه بروکس


3rd annual بزرگ توپ شد و موفق ترین به روز افزایش بیش از $270,000 برای مردان سلامت روان. که با موفقیت همراه بود و با توجه به ارزشمند حامیان اهدا کنندگان و مهمانان. بانک TD گروه یکی از آرزو حامیان مالی. در تصویر از سمت چپ در حال TD را Shawnnette فریزر, نیکول Beaton, سوزان Burg, Ian McColl و Kari اسکارلت.

لایحه بروکس / لایحه بروکس


Brandsmith را جید وانگ و CP را روری تامپسون.

لایحه بروکس / لایحه بروکس


دنباله لوازم خانگی’ شان Broderick و همسرش لیندزی. یکی دیگر از ارزشمند حامیان مالی بود دنباله لوازم.

لایحه بروکس / لایحه بروکس


محلی خواننده ترانه سرا Michael Bernard فیتزجرالد (مرکز) با ایجاد کرد آبجوسازی جیم دکمه و تریسی.

لایحه بروکس / لایحه بروکس


هتل هنرهای مدیر کل و توپ بزرگ عضو کمیته Mark Wilson و همسرش کری. هتل هنر بود یک پلاتین اسپانسر از این رویداد.

لایحه بروکس / لایحه بروکس


داوطلب کامرون مدر انجام یک کار تحسین در نقش کارناوال بارکر در توپ بزرگ است. او ترغیب مهمانان به پرداخت 100 دلار در هر برنده یک جایزه کوپن در لایحه بروکس پانچ دیوار. هر جایزه تا به حال حداقل ارزش 200 $است.

لایحه بروکس / لایحه بروکس


جولی شاو و بابی Libin شدند ارزشمند حامیان مالی رویداد موفق.

لایحه بروکس / لایحه بروکس


تصویر نمایندگی حامی بید پارک Wines & Spirits هستند اسکات Henuset و همسر او سوزان.

لایحه بروکس / لایحه بروکس


کتی تپل برایان اوکانر و کری Brennan.

لایحه بروکس / لایحه بروکس


پسر بچه و پدر و تیم اورولوژیست و سرطان پروستات مرکز عضو هیئت مدیره دکتر Bryan Donnelly (راست) و پسرش برایان.

لایحه بروکس / لایحه بروکس


حراج و تشریفات دنی هوپر (سمت چپ) با هنرمند بری Burdeny در توپ بزرگ است. Burdeny لطف اهدا دو از آثار خود را به صورت حراج زندگی می کنند.

لایحه بروکس / لایحه بروکس


توپ بزرگ کمیته روابط عمومی داوطلبان جادوگر لانا راجرز و رویداد متخصص داستین Westling از غرب رویدادهای کشیده از همه متوقف می شود.

لایحه بروکس / لایحه بروکس


رویداد اهدا کنندگان آنا و جری مایر.

لایحه بروکس / لایحه بروکس


رویداد صندلی و زنان برای سلامت مردان بنیانگذار دکتر شلی Spaner (سمت چپ) و خواهر او تاج دادستان دانا Spaner. این رویداد مطرح شده بیش از $270,000 برای مردان سلامت روان در Spaner خانواده تاسیس مردان کلینیک درمانی در سرطان پروستات مرکز.

Bookstrucker عکاسی / Bookstrucker عکاسی


دکتر جانیس شنیده و همسرش بروس مك فارلين تنظیم کنید سعی کنید شانس خود را در پانچ دیوار یکی از توپ بزرگ برجسته. مهمانان با پرداخت 100 دلار به پانچ یکی از 60 مخفی, جوایز هر یک به ارزش حداقل $200.

Bookstrucker عکاسی / Bookstrucker عکاسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im