Brookman: چگونه رهبران ما برنامه ریزی برای پس از همه گیر بهبود ؟

در نهایت تجلیل به شهردار ناهید jasper de valk که به نظر می رسد به طور منظم در تلویزیون ما با کلمات خوش بینی و تشویق. هر کسی که خواندن اظهارات در گذشته می دانید که من همیشه از طرفداران منتخب ما رهبر, اما در این لحظه من فکر می کنم ما می توانیم همه توافق دارند که این شغل که هیچ یک از ما مشتاق داشته است و ما باید ایمان داشته باشیم که تصمیم گیری ساخته شده در بهترین منافع همه ما بدون سیاسی انشعابات و آینده در ذهن است.

پس این لحظه را منتقل می کند. ما باید جزئیات زیادی در مورد آنفلوآنزای اسپانیایی در عین حال بسیاری از ما تا به حال واقعا هرگز از آن شنیده می شود قبل از. فجایع فراموش اعتصاب جهان ما و ما را بهبود می یابند. ما سبد سهام سقوط پس از آنچه به نظر می رسد مانند سال تلاش برای ساخت آنها را بسیار مأیوس کننده است اما آنها را نیز بهبود می یابند حتی اگر آنها تنها بهبود به نفع فرزندان ما.

ما باید خوشبین باقی می ماند ما باید سالم باقی می ماند و ما باید به دنبال بهترین دستورالعمل از مردم مانند شگفت انگیز دکتر دینا Hinshaw, که به احتمال زیاد بیشتر انجام می شود برای اطلاع رسانی بهره و آرامش ترس ما از هر کس دیگری. او ظهور خواهد کرد در قهرمان واقعی این تجربه و به او همراه با هر کس دیگری را عمیقا درگیر من برای شما آرزوی بهترین ها در سلامت در تصمیم گیری خوب و خوب رهبری است.

جورج Brookman است رئیس هیئت مدیره و شرکت سفیر غرب کانادا تصویربرداری دیجیتال, Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im