پهنای باند فشار دستاوردهای کشش بعدی ویروس بسته کمک

آمریکا روز پنج شنبه تمدید فشار خود را برای $86 میلیارد پهن باند گسترش این استدلال که اگر این بیماری همه گیر کوروناویروس امتداد به پاییز آینده دانش آموزان بدون دسترسی به اینترنت در معرض خطر که در پشت سمت چپ اگر مدارس بسته باقی می ماند.

رهبران حزب گفت: برخی از پهنای باند و آموزش از راه دور پول می تواند یش بر روی دور بعدی COVID-19 امداد که آمریکا در فرایند مونتاژ.

“اگر ما در حال رفتن به تجربه … دور دیگری از این ویروس فرزندان ما هستند مستعد به خارج از مدرسه دوباره در سال آینده گفت: مجلس اکثریت شلاق James E. Clyburn D-S. C. که رئیس خانه دموکراتیک روستایی پهنای باند نیروی کار. “و اگر که اتفاق می افتد تنها راه شما می توانید یادگیری آنلاین با پهنای باند.”

Clyburn سابق مکان عمومی, مدرسه, معلم, گفت فقط 34 درصد از جوامع در منطقه خود هستند و به اینترنت. “و من می توانم به شما بگویم چه اتفاقی می افتد هنگامی که یک کودک می افتد و دو سال در مدرسه است که کودک هرگز فارغ التحصیل دبیرستان و هرگز تبدیل به یک مولد شهروند به عنوان یک قاعده,” او گفت:.

دموکرات ها به نظر می رسد به احتمال زیاد برای دیدن پشتیبانی از سراسر راهرو. صحبت کردن ساعت بعد رهبر اقلیت کوین مک کارتی اذعان کرد که “پهنای باند بسیار خوب در بحث” به عنوان بخشی از آینده همه گیر امداد بسته است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de