محتوای مقاله در ادامه

بعلاوه حتی اگر این استان وعده داده بود در مارس 5 که ما تست ظرفیت خواهد بود در 16,000 هر روز در ماه ژوئن ما هنوز تنها حدود نیمی از این تعداد است. در واقع بسیاری از روزهای هفته گذشته دیدم و نزدیک به — و یا حتی کمتر — از 6000 تست.

است که می گویند ما نیاز به انجام 16,000 آزمون هر روز. وجود دارد ممکن است حتی نمی تواند به تقاضا برای آن است. اما یک سیستم است که می تواند اداره کند که بسیاری از آزمون ها در حال رفتن به بسیار موثر در اداره 8,000-10,000 آزمون در روز و گرفتن نتایج آن را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

هر گونه تاخیر در گزارش نتایج تست در حال رفتن به تماس با ردیابی شغل که بسیار سخت تر است. آن سخت است برای دیدن چگونه است که ممکن است کمک به افزایش اخیر در موارد کلی و یا بیشتر به طور خاص تعداد موارد جدید با ریشه های ناشناخته.

این نیاز به یک اولویت است. بر خلاف پوشش وجود دارد کمی بحث سیاسی در سراسر بهبود تست و ردیابی. احتمالا هنوز هم استدلال می شود ساخته شده برای یک ماسک قیمومیت. شاید استان حتی ممکن است در نظر برخی از مرتب کردن بر اساس سازش مانند ساخت ماسک های اجباری در سازمان دیده بان منطقه, مناطق, به عنوان مثال.

در هر صورت ما باید به دنبال در چگونه به اطمینان حاصل شود ما در بهترین موقعیت ممکن است آمده سپتامبر. که به معنی اقدام در حال حاضر.

“بعد از ظهر با راب Breakenridge” پخش روزهای 12:30-3:30 بعد از ظهر در 770 CHQRrob.breakenridge@corusent.com توییتر: @RobBreakenridge

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de