Breakenridge: به عنوان نفت و بازارهای سقوط آن هیچ وقت برای دوباره کاهش مالیات شرکت ها

Meric Greenbaum, از تعیین بازار ساز IMC مالی به نظر می رسد در هیئت مدیره قبل از زنگ باز درست قبل از معاملاتی متوقف در بورس نیویورک در 9 مارس سال 2020 در نیویورک است. این است که هیچ وقت برای دوباره آلبرتا کاهش مالیات شرکت ها می گوید نویس راب Breakenridge. TIMOTHY A. کلاری / خبرگزاری گتی ایماژ

هر چه مزیت رقابتی آلبرتا به دست آورد هر چند این کاهش از ما مالیات شرکت نرخ آن را بعید است به اندازه کافی برای جبران طوفان اقتصادی که ما در حال حاضر در هفته های آینده و ماه.

و در حالی که آن را قطعا معقول به فشار دولت در مورد چگونه این برنامه در پاسخ به این فشارهای اقتصادی و کاهش اثرات آن بیشتر غیر منطقی به فکر می کنم که این امر می تواند زمان خوبی برای دوباره نرخ مالیات شرکت های بزرگ تصمیم گیری است.

اگر هر چیزی که یک نفر می تواند استدلال می کنند که این غیر معمول و استثنایی چالش های اقتصادی ممکن است حتی تماس برای کاهش بیشتر در این نرخ حتی شاید جبران مالیات بر فروش. وجود ندارد به احتمال زیاد اشتها برای این نوع از گفتگو در آلبرتا در حال حاضر, اما ما باید از هر گونه تماس برای افزایش مالیات شرکت.

بین قطعیت اقتصادی و رکود ایجاد شده توسط رمان coronavirus شیوع همراه با تصمیمات تولید توسط اوپک و عربستان سعودی در آن به نظر می رسد به جای تلخ چند ماه برای قیمت نفت است. با توجه به دولت پیش بینی قیمت برای این زمان از سال آن را به احتمال زیاد به معنی چند میلیارد دلاری در دولت بودجه — نه به ذکر است تاثیر این همه را در صنعت خود را.

می گویند از آن خواهد شد یک چالش برای دولت به حفظ هر دو بودجه آن اهداف و آن ایجاد شغل اهداف کتمان حقیقت است.

وجود دارد بدیهی است که رفتن به نظرات متفاوت در مورد بهترین روش برای پاسخ به تمام این, و شاید آن را بد چیزی نیست به تمام انواع ایده های مختلف بر روی میز است. برخی از ایده های در حال بدتر از دیگران, اما و حزب دموکراتیک ملی اشتغال ذهنی با کاهش مالیات شرکت به نظر می رسد به خصوص غلط در لحظه.

حزب دموکراتیک ملی ساخته شده است که هیچ عذر خواهی برای بالا بردن میزان از 10 درصد به 12 درصد پس از آن تعجب آور نیست که آن را مخالفت با کاهش به هشت درصد است.

NDP رهبر راشل Notley بارها مشخص می شود این را به عنوان یک “$4.7 میلیارد دلار شرکت ها سادگی” شده است و به خصوص آواز در ساخت این استدلال از آنجا که بودجه استانی پایین آمد on Feb. 27.

اول از همه, آن را گمراه کننده به ضمیمه یک شکل از $4.7 میلیارد دلار به این مالیات را کاهش دهد و آن را ناعادلانه و ریاکارانه به توصیف آن به عنوان یک “سادگی.” من نمی یاد NDP مشخص خود را کاهش در کسب و کار کوچک نرخ مالیات شرکت به عنوان هر نوع “سادگی” و یا برای که ماده هر یک از آن دیگر اعتبار مالیاتی یا تضمین وام.

NDP نیز ادعا می کند که $4.7 میلیارد شکل می آید به طور مستقیم از خود دولت بودجه اسناد, اما آن را کاملا روشن است که آن اسناد peg خالص هزینه مالی در 2.4 میلیارد دلار بیش از چهار سال است. NDP واضح است که برای اولین بار به گیلاس-انتخاب داده ها به سادگی خاص حزبی چرخش, اما آن را هنوز هم سزاوار به نام.

علاوه بر این اگر چه حزب دموکراتیک ملی فکر می کنم منافع خواهد بود از لغو این مالیات برش ؟ آن را سخت برای دیدن چه سود به دست آورده بودند از تصمیم خود برای افزایش نرخ بازگشت در سال 2015. حتی اگر کسی می خواهد به این استدلال که 2.4 میلیارد دلار بیش از چهار سال می تواند نفی نیاز به برنامه خاص کاهش و یا می تواند کمک به مقابله با کسری بودجه وجود دارد راه های بهتر تولید آن درآمد.

در حالی که حزب دموکراتیک ملی و متحدان آن مانند به تصویر کشیدن پایین تر مالیات شرکت به عنوان نوعی از جناح راست آمریکا مفهوم وجود دارد به همین دلیل سوسيال دموکراسی مانند نروژ و دانمارک و سوئد نگه داشته اند مالیات شرکت نرخ پایین و به جای آن تصمیم به تکیه بر دیگر اشکال از پرداخت مالیات.

آلبرتا دولت بسیار معتبر تحقیقاتی آن می توانید نقطه به نقطه نشان می دهد هر دو تولید ناخالص داخلی و اشتغال به دست آوردن از این کاهش مالیات. اعضای مخالف ممکن است خود را شک و تردید در مورد آن تحقیق, اما ما باید بسیار مراقب باشید در مورد دور انداختن آن ممکن است دستاوردهای — به خصوص در یک زمان مثل این.

ممکن است نیاز به برای دولت فعلی به روشنفکر وقتی که می آید به رو کردن این بودجه و چالش های اقتصادی, اما همان درست است از اپوزیسیون رسمی.

“بعد از ظهر با راب Breakenridge” پخش روزهای 12:30-3:30 بعد از ظهر در 770 CHQR [email protected] توییتر: @RobBreakenridge

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im