بهم تابیدن و بافتن: UCP مجموعه ای اعلام کرد: بودجه آموزش و پرورش, دکتر, اختلاف

وزیر آموزش و پرورش آدریانا لاگرانژ را فراهم می کند به روز رسانی در بودجه جدید مدل برای سیستم آموزش و پرورش در روز سه شنبه, فوریه. از 18 سال 2020 در ادمونتون. (گرگ Southam-Postmedia)

یکی از چیزهایی است که در حال حاضر روشن در مورد هفته آینده آلبرتا بودجه — گروه هایی که در حال حاضر توافق با UCP در مورد آنچه به انجام آن را به آنها انجام شده.

وزیر آموزش و پرورش آدریانا لاگرانژ نورد تغییرات لرزه ای به K-12 آموزش و پرورش بودجه سه شنبه. آنها با توافق از برخی انجمن ها — اگر چه نه همه — اما هیچ یک از بازیکنان دیگر از جمله Alberta Teachers’ Association.

وجود خواهد داشت به یقین در بودجه. هر هیئت مدیره خواهد آموخت که سهم خود را در زمستان و نه در نیمه راه از طریق یک سال تحصیلی.

مدرسه تخته که می خواستم این کار را برای یک مدت زمان طولانی. اما آنچه واقع خواهد شد دریافت خواهید کرد ممکن است کمتر خوش آمدید.

اگر چه لاگرانژ می گوید: هر هیئت مدیره دریافت پول بیشتر کلی بودجه پاکت همان باقی می ماند در $8.223 میلیارد دلار است.

اصلاحات دیگر به خصوص در دولت قرار است در بهار سست و پول بیشتر برای کلاس درس. این همه برای تلفن های موبایل کمی جادویی.

پس از آن وجود دارد یکی دیگر از چیزی به نام “وزن میانگین متحرک” که پایگاه های بودجه در ثبت نام پیش بینی به جای روش های قدیمی سالانه سرشماری از دانش آموزان است.

این یک تغییر بزرگ. آلبرتا ظاهرا خواهد بود که تنها در استان که در محاسبه بودجه در این راه.

یک نتیجه به نظر می رسد که اگر ثبت نام قطره — این روند در بسیاری از مدارس روستایی — بودجه پایدار باقی می ماند و یا حتی افزایش می یابد.

اما اگر ثبت نام می رود تا آن را به عنوان معمولا در مترو تخته بودجه نیست کاملا حفظ سرعت.

منتقدان می گویند که این بازی به UCP عظیم روستایی پایه نمی شود اشتباه است.

لاگرانژ و مقامات استدلال می کنند که افزایشی هزینه های دانشجویان جدید نیست بسیار بالا است. آنها می گویند این دانش آموزان رسیدگی می شود با استخدام یک یا دو کم هزینه ورود به سطح معلمان و نه با بودجه کامل.

این استان را نیز به شدت کاهش تعداد خاص کمک های مالی از 36 به 15. لاگرانژ گفت: این به این معنا نیست کمک های مالی را لغو کرد, درست است که آنها در حال نورد را به یک ساده تر بسته بندی با نوار قرمز کمتر.

تخته را نیز دریافت خاص بودجه که تنها برای دولت.

اگر هیئت مدیره صرف یک دلار بیشتر در بوروکراسی آن خواهد بود لنگر انداخت بعدی سال است. تخته را نمی خواهد اجازه را به دولت بودجه از منابع دیگر, اما آنها خوش آمد به استفاده از برخی از بودجه تعیین شده برای این درس.

این است پیچیده و بلند پروازانه بسته است که اغلب به نظر می رسد بیشتر در مورد حسابداری از آموزش و پرورش است. دقیق نشانه نمی خواهد شناخته شود تا فوریه. 27 بودجه در روز است. خیلی از آن است که مطمئن می شود بسیار بحث برانگیز است.

این همه استوار بر UCP اعتقاد که هنوز اثبات نشده است که به مراتب بهتر سرویس می توان با همان یا کمتر از بودجه.

مرتبط

مراقبت های بهداشتی است که در دیگر تغییر بزرگ. به عنوان اگر برای نرم کردن ما تا روز چهارشنبه UCP اعلام خواهد شد $137 میلیون ارتقاء به پیتر Lougheed مرکز از جمله جدید اورژانس ،

اما اختلاف با پزشکان هنوز simmers. مذاکرات با میانجی را خراب و کمی وجود دارد و امید احیای قبل از بودجه در روز است.

و پس از آن به احتمال زیاد UCP را تحمیل عناصر اصلی طرح خود را به تر و تمیز جبران خسارت که شامل کاهش بودجه برای پزشکان است که انجام خدمات اضافی برای دستمزد.

دولت بسته ممکن است با برخی از امتیازی به پزشک نگرانی در مورد بودجه برای بیماران مبتلا به پیچیده نیاز دارد.

اما همچنین می تواند یک خط سخت در برابر آنچه UCP تماس یک آلبرتا انجمن پزشکی “حق وتو” بیش از تغییرات هزینه برنامه.

این UCP برخورد با قابل توجه هزینه های پزشکی موضوع در اینجا. اما این امر می تواند قابل توجهی (تقریبا جادویی) اگر راه حل نیست, کاهش خدمات پزشکان ارائه و تعدادی از پزشکان شاغل در استان است.

یکی دیگر از دولت محافظه کار — قدیمی رایانه های شخصی به ذهن می آیند — ممکن است اجازه دهید بودجه تصویب بدون حل دکتر درگیری. این دولت نمی خواهد.

بودجه بیشتر می آیند با یک دور بعد اطلاعیه برای پر کردن جزئیات. این یکی گرفتن سنگین, ماساژ, یک هفته قبل از آن حتی می رسد.

این یک نشانه روشن از چه بحث برانگیز این بودجه خواهد بود و چقدر سخت دولت مبارزه خواهد کرد به نگه داشتن گرفتن در افکار عمومی.

همین بافت مو ستون به نظر می رسد به طور منظم در کلگری هرالد.

[email protected]

توییتر: @DonBraid

Facebook: همین بهم تابیدن و بافتن سیاست

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im