بهم تابیدن و بافتن: UCP لغو دکتر, پرداخت قرارداد تحمیل تغییر رادیکال

این UCP اخراج آن سنگین توپخانه در آلبرتا پزشکان پنج شنبه, لغو بودجه قرارداد برش یک کلید پرداخت عنصر و فعال کردن 10 بیشتر تغییرات از طریق دستور کابینه در شورای.

پزشکان ترس برخی از این اتفاق می افتد اما مبهوت از حد از آن است.

بلافاصله آنها را به چالش لغو قرارداد در دادگاه گفت: دکتر کریستین Molnar رئیس جمهور از آلبرتا انجمن پزشکی.

“آنها را انتخاب کرده اند به پاره کردن عملی قرارداد قبل از پایان دوره.

“من معتقدم که این اولین بار است که این اتفاق در کانادا است. برای اولین بار در آلبرتا. یک روز غم انگیز برای مراقبت های بهداشتی.

“ما تا به حال ارائه شده در کوتاه مدت صرفه جویی از سه درصد حدود 150 میلیون دلار است. ما تا به حال به آنها اطلاع داد که پیشنهاد دیگری بود که تحویل فردا (جمعه).

“این یک خیانت از این روند است که ما وارد در ایمان خوب است. به عنوان یک نتیجه از اقدامات خود و پزشکان احساس خیانت.”

Molnar گفت که او نمی گفت که روز پنجشنبه اعلام شد, در آینده با وجود داشتن صحبت به وزیر بهداشت تایلر Shandro اخیرا در دوشنبه.

این UCP می گوید که حتی پس از تغییر اساسی و قوانین نیز به Shandro تمام قدرت به مجموعه پزشکان هزینه — بیشتر ارائه می دهد از پزشکان خوش آمدید. پزشکان پرداخت خواهد شد با وجود این قرارداد لغو شود.

پس از دوشنبه و پزشکان را خوش آمد می گوید کسانی که ادعا می کند با شک و تردید.

مرتبط

دولت همچنین کاهش 3 میلیون دلار از این AMA پرداخت سالانه برای اجرای برنامه های سود بودجه توسط دولت است.

یک بار دیگر UCP نشان می دهد که آن را بسیار کمتر در رابطه با احساسات ذینفعان گروه از آن است که با کمک های مالی خود را به اهداف.

آنها می گویند این بسته است که تنها راه برای نگه داشتن دکتر غرامت پایدار در $5.4 میلیارد دلار در سال است. در غیر این صورت آنها استدلال می کنند این اتهامات می تواند بالون با بیشتر از 2 میلیارد دلار.

اما سخت گیرانه تغییرات ایجاد خطر برای عرضه پزشکان خانواده و متخصصان است. با قوانین جدید آنها را احساس نمی محافظت از دمدمی مزاج کاهش است.

تنها در سال های اخیر استان غلبه بر کمبود که دامنگیر بیماران برای یک دهه. پزشکان خانواده و متخصصان مانند رادیولوژیست خواهد شد که همچنین در صورت کاهش هزینه — ممکن است شروع به ترک دوباره.

این UCP را باور نمی کند این اتفاق خواهد افتاد چرا که دکتر پرداخت خواهد شد هنوز هم توان بالا با استانداردهای ملی. آنها همچنین احساس متحده آمریکا است نه فریب آن را یک بار بود.

اما پزشکان گفته اند برای هفته ها در حال حاضر که بسیاری از ترک زود بازنشسته و یا دور انداخته و خدمات است که آنها دیگر پرداخت می شود.

Molnar تماس برخی از تغییرات “حمله به پزشکان خانواده است.”

یکی از عمده اندازه گیری است و یک برش از 18 دلار به 9 دلار برای صرف وقت با یک بیمار پس از 15 دقیقه مشاوره — دستمزد برای برخورد با بيماران مبتلا به پیچیده نیاز دارد. بقیه که پرداخت خواهد شد ناپدید می شوند در سال آینده.

در دولت وجود دارد یک اعتقاد است که بسیاری از پزشکان در حال شارژ این هزینه به عنوان به زودی به عنوان آنها آمار 15 دقیقه. این ادعا هر دکتر که صحبت کردم به رد. در نظر آنها این اتهام یک حقه باز بهانه ای برای قطع پرداخت.

بلندی بیش از همه از این است که ناگهانی لغو پزشکان توافق استاد.

این نفس حرکت است یک سیگنال روشن به گروه های دیگر — به خصوص بخش عمومی اتحادیه های کارگری — که دولت مایل به اساسا تغییر قوانین و به سادگی مبارزه اجتناب ناپذیر پرونده های حقوقی.

دولت نیز نوار آما از قدرت وتو هزینه تغییر دادن اختیارات کامل به وزیر, یک گام پزشکان باید ترسید پس زمینه گذاشته شد در قانون پاییز گذشته.

این UCP احساس می کند این قدرت به حق متعلق به دولت و نه پزشکان. اما پزشکان نگران هستند که Shandro را به سادگی گیلاس انتخاب هزینه به نظر او بیش از حد بالا است.

این UCP محاسبه است که اکثر مردم اهمیتی نمی دهند در مورد جزئیات از نحوه بخش عمومی گروه ها تامین می شود و یا حتی چقدر است. در آن کنی دولت ممکن است تا حد زیادی درست است.

اما بهره اهمیتی در مورد خدمات به خصوص در مراقبت های بهداشتی.

این UCP همچنان ادعا می کنند زمان انتظار و اقدامات دیگر را بهبود بخشد و حتی به عنوان سیستم مختل شده است.

پزشکان و پرستاران — خواهد پرداخت. با این حال ، اگر خدمات کارائی دولت پرداخت خواهد شد بعد.

همین بافت مو ستون به نظر می رسد به طور منظم در هرالد

[email protected]

توییتر: @DonBraid

Facebook: همین بهم تابیدن و بافتن سیاست

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de