بهم تابیدن و بافتن: UCP و NDP تنش های قومی و مذهبی بیش از تک, محاصره

برتر جیسون کنی حرکات قبل از سخنرانی از تاج و تخت, باز, 30th مقننه جلسه دوم بهار نشسته در آلبرتا در ادمونتون در فوریه. 25. اد قیصر / Postmedia

جدید مقننه نشسته شروع می شود به عنوان شما می خواهم انتظار — با دو آشتی نمایش آلبرتا برخورد در اواسط راهرو مانند خاراندن wildcats.

NDP رهبر راشل Notley راه اندازی شد با گفتن UCP تاج و تخت سخنرانی “کمتر از یک طرح و بیشتر شبیه به کسانی که آگهی زمان فروش سهام در فلوریدا مرداب.”

او گفت: 50,000 آلبرتا شغل از دست داده اند پس از این UCP در زمان قدرت از جمله 19,000 ماه گذشته و برتر است کاهش مالیات شرکت ها تنها باعث بدتر شدن اوضاع شده.

برتر جیسون کنی که تاج و تخت سخنرانی گفت: UCP است “وسواس” با ایجاد شغل مقابله که دولت در حال انجام است همه چیز آن را می توانید برای بازگرداندن رشد “پس از چهار سال NDP مشاغل بحران است.”

Notley نقل از آنچه که او خواستار آلبرتا عدم اتخاذ یک تغییر آب و هوا, برنامه ریزی, مصرف خود را نشانه های از لغو نامه Teck منابع ارسال به دولت فدرال در روز یکشنبه به طور موثر کشتن مرزی cenovus معدن پروژه.

کنی با استفاده از امنیت عمومی استدلال که نبود خاص در این نامه اما ذکر شد با تک مدیر عامل در یک سرمایه گذار در کنفرانس آمریکا

“تک بسیار روشن بود هر دو عموم و به من خصوصی است که محیط زیست از راه آهن انسداد در کانادا ایجاد کرده است که وضعیت غیر دوستانه است برای هر گونه سرمایه گذاری در این کشور” کنی گفت.

سپس — بهانه بیان — قوه مقننه تف رفت و درست کردن ریل.

“شما می دانید که مسدود کردن آن ریل?” کنی پرسید. “در بخشی از یک گروه به نام انقراض شورش است که تایید شده توسط حزب دموکراتیک ملی به عنوان یک گروه است که باید ارائه به کودکان در آلبرتا کلاس های درس.

“این است که اسپانسر رالی با حضور نیمی از NDP حزبی همان گروه است که مسدود کردن راه آهن و جاده در این کشور است.”

پس از آن Notley گفت: او هیچ ایده چه کنی به صحبت کردن در مورد, مگر اینکه او با اشاره به NDP MLAs wading را به این جمعیت عظیم که سوئد آب و هوا فعال گرتا Thunberg گفت در قوه مقننه در Oct. 18 سال 2019.

“وجود دارد 10 ، 000 نفر وجود دارد — بزرگترین جمعیت همیشه” Notley گفت. “انواع گروه نشان داده شد. ما فقط صحبت به مردم راه ما تمایل به انجام. UCP MLAs باید انجام داده اند که بیش از حد.”


شانون Belanger سمت چپ NDP رهبر راشل Notley, جانا Haveman و NDP منتقد برای زنان و تجاوز مسائل جنیس ایروین در یک کنفرانس خبری در روز پنج شنبه, فوریه. 20, 2020, در مورد UCP را برنامه ای برای تغییر ارائه خدمات بهداشتی برای زنان است.

گرگ Southam / Postmedia

درست است که NDP MLA سارا هافمن در یک عکس با یک انقراض بنر — ناخواسته NDP می گوید — و که MLA جنیس اروین صحبت در توییتر در مورد نمایندگی از همه نمایش ها در کلاس درس.

اما NDP منکر هر گونه ارتباط و یا پشتیبانی.

“و گفت که ما تایید انقراض شورش است که مثل من و گفت: Jason Kenney تایید سربازان اودین” Notley جامعی. ادمونتون UCP نامزد شد عکس — نیز ظاهرا ندانسته — با اعضای نفرت گروه در سال 2018 است.

او همچنین گفت دولت او در آستانه اول سازمان ملل توافق کنی اما تقریبا از دست داد معامله است.

“ما تا به حال همه اولین کشور خارج نشده. ما امضا توافق نامه در اصل اما هنگامی که کنی رو انتخاب آنها صحبت نمی به سازمان ملل از مارس سال گذشته تا ژانویه.”

Notley می گوید: توافق نهایی با دو اول ملت, اعلام UCP روز یکشنبه فقط به تک شد و لغو این پروژه که یکی که NDP در حال حاضر توافق در اصل.

شعارهای دولت رشد می کند بیشتر گرم روزانه در اطراف UCP لایحه 1 فراهم می کند که $25,000 روزانه مجازات معترضان که بلوک مهم زیرساخت ها است.

“این دولت حاکمیت قانون احترام می گذارد و ما انتظار داریم ما پرسنل اجرای قانون به اجرا درآوردن قوانین در سراسر کشور” گفت: وزیر دادگستری داگ شوایتزر.


حامیان مرطوب’suwet’en ملت ارثی ستاد جلوگیری از ورود به بندر ونکوور در فوریه. 24, 2020.

رویترز/جنیفر Gauthier

“به همین دلیل ما خواستار عدالت وزیران از ساحل به ساحل به دنبال آلبرتا سرب و مطمئن شوید که ما سرکوب.”

سپس او روشن به NDP.

“مردم در سمت دیگر راهرو — آنها heckling. آنها صحه انقراض شورش برای رفتن به مدارس ما. ما می گویند هیچ. ما می گوییم نه در حال حاضر و نه در آلبرتا.”

اما Notley گفت: NDP هیچ مشکلی با بیل 1 آن را به عنوان امر به اختلال در خطوط راه آهن و حمل و نقل دیگر. “ما خوشحال هستیم با یک عامل بازدارنده برای این نوع از فعالیت است.”

اما او نگران این لایحه ممکن است حاوی “نفس بیش از حد” است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در مقابل مشروع تظاهرات در آلبرتا.

که راه آن را در قوه مقننه. در اولین روز.

همین بافت مو ستون به نظر می رسد به طور منظم در هرالد

[email protected]

توییتر: @DonBraid

Facebook: همین بهم تابیدن و بافتن سیاست

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de