بهم تابیدن و بافتن: قرض کنی از Lougheed را راهکار اما قوانین تغییر کرده

در گفتار از تاج و تخت, Alberta برتر جیسون کنی پیشنهاد خود دولت خواهد سرمایه گذاری به طور مستقیم در آلبرتا بخش انرژی در سال آینده معکوس حرکت توسط نخست وزیر سابق پیتر Lougheed. ایان Kucerak / Postmedia

در تاج و تخت سخنرانی کفن در تاریکی اقتصادی ابرها, UCP باعث تکان دهنده اعلام خواهد شد.

وعده های دولت به سرمایه گذاری مستقیم در پروژه های انرژی به آنها را در حال حرکت — تغییر شدید از UCP سیاست تشویق کسب و کار از طریق سیاست های مالیاتی به جای مداخله مستقیم.

“زمانی که نظارتی عدم خصومت با دولت فدرال و یا فشار از گروه های منافع خاص مانع سرمایه گذاری در آلبرتا منابع توسعه دولت عمل خواهد کرد می گوید:” این سخنرانی به عنوان خوانده شده به مجلس توسط معاون فرماندار.

“مانند دولت از اواخر برتر Lougheed, آلبرتا است, آماده به سرمایه گذاری به طور مستقیم و حمایت از شرکت ها و گروه های بومی در صورت لزوم برای اطمینان از آینده مسئول توسعه منابع.”

برتر جیسون کنی گفت: دولت یک چنین سرمایه گذاری را در ذهن و نظر دیگران.

او حتی پیشنهاد سهام ممکن است به فروش می رسد به عنوان Lougheed را با Alberta انرژی شرکت دولتی ابزار برای توسعه انرژی در دهه 1970 و 80.

توییتر منتقدان مارک کنی یک “سوسیالیست” در Rachel Notley قالب زمانی که او برای اولین بار ذکر شده سرمایه گذاری های عمومی و دوشنبه.

کنی نه می تواند مربوط به حزب محافظه کار پیشرو برتر Lougheed که مداخله به شدت در اقتصاد, مهمترین, خرید کنترل بهره در اقیانوس آرام غربی شرکت های هواپیمایی.

در سال 1974 Alberta برداشت کانادا سومین شرکت هواپیمایی برای $36 میلیون.

چه معامله ای! اما Lougheed شد و بلافاصله به نام پیتر قرمز توسط محافظه کاران از آقای کنی طرف حصار و سپس به عنوان شناخته شده اجتماعی اعتباری.

در طول زمان سرمایه گذاری مستقیم شد آلبرتا محافظه کار و سنت برای تحریک و یا تنوع بخشیدن به اقتصاد است.

این می تواند منجر به فاجعه شود که با سرمایه گذاری در Novatel, Magcan و حتی Lloydminster upgrader که در آن استان صورت گرفت 90 درصد از دست دادن.

و در عین حال وجود دارد برنده بزرگ بیش از حد — مهمترین PWA و آلبرتا انرژی است. هرگز بوقلمون را شکست یک دولت محافظه کار.

کنی را گام به این خائنانه با برخی از امید است که بهره تصویب خواهد شد و حتی با قرار دادن پول خود را اگر آن را مورد نیاز برای راه اندازی امیدوار کننده اما سرمایه گذاری-گرسنگی منابع پروژه ها.

پس از هولناک تک منابع شکست دولت انتظار دارد حتی بیشتر مشکل جذب سرمایه است. کنی گفت که او در حال حاضر در حال مذاکره با سرمایه گذاران بالقوه که به طور ناگهانی بیشتر تردید.

دولت انتظار داشتند به اعلام برخی از سرمایه گذاری های عمده در پایان ماه مارس. در حال حاضر ممکن است وجود دارد برخی از شک و تردید.

اما آلبرتا “متوقف خواهد شد” کنی گفت. “ما نمی خواهد خاموش شود.”

وجود دارد تفاوت بزرگ بین آنچه Lougheed انجام داد و آنچه کنی امیدوار به انجام.

قبل از آن برتر بود راه اندازی یک انرژی اقتصاد با بی نهایت چشم انداز. کنی در تلاش است برای حفظ آن است.

در تاج و تخت گفتار وجود دارد ذکر است از تلاش برای محدود کردن تولید گازهای گلخانه ای اما هیچ چیزی در مورد انرژی های تجدید پذیر. واژه “تغییر آب و هوا” به نظر نمی رسد.

قابل توجه دیگری حرکت است ایجاد یک هیئت مدیره آزادی مشروط برای مقابله با استانی زندانیان محکوم به کمتر از دو سال.

این اولین بار است که از معامله منصفانه پیشنهاد می شود در واقع اجرا شده است. ما می توانیم انتظار می رود بیشتر است. قضاوت کنی استانی شدن انتخابات وجود دارد فعال در نظر گرفتن یک استانی نیروی پلیس استانی برنامه ریزی بازنشستگی و سایر اقدامات.

و دولت بلافاصله مطرح بیل 1 که تحمیل عظیم جریمه در افرادی که مختل زیرساخت های حیاتی از جمله خطوط راه آهن و پل ها و حتی ارتباطات از راه دور.

افراد خواهد بود جریمه $25,000 در هر روز برای مسدود کردن دسترسی و یا آسیب رساندن به امکانات. حبس از شش ماه می تواند تحمیل شود. سازمان را به صورت مجازات از $200,000 در هر روز.

پلیس می تواند قدرت عمل بدون دادگاه احکام بر اساس این که در ارتکاب جرم هستند. کنی گفت دیگر استانها باید همان را انجام دهید برای مقابله با راه آهن محاصره است.

وزیر دادگستری داگ شوایتزر گفت از محاصره: “نه در آلبرتا نه در حال حاضر.”

در مراقبت های بهداشتی ، UCP وعده داده است که “بهره هرگز مجبور به پرداخت از جیب برای پزشکی لازم است.”

اما دولت اقدام خواهد شد و با اصلاحات ساختاری “قرار داده است که بیماران نه سیاست در مرکز بهداشت و درمان” — یک اشاره روشن به سختی مقاومت مواجه از اتحادیه های کارگری و حزب دموکراتیک ملی.

وجود دارد یک معامله بزرگ بیشتر از جمله قانون محافظت از قربانیان قاچاق انسان بودجه برای درمان اعتیاد و روشن تاکید بر معاملات به جای تحصیلی آموزش و پرورش است.

در یک نقطه و گفتار ستایش کسی که رد شده “منسوخ مشاوره” به دنبال مطالعه علمی و در عوض تبدیل به یک “موفق autobody tradesperson.”

کلی سخنرانی خالص است UCP – به جز برای چین و چروک است که این دولت در حال حاضر پشتیبانی از سرمایه گذاری مستقیم در کسب و کار.

همین بافت مو ستون به نظر می رسد به طور منظم در هرالد

[email protected]

توییتر: @DonBraid

Facebook: همین بهم تابیدن و بافتن Polics

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>