بهم تابیدن و بافتن: کنی لعنتی برای انجام این کار چه Notley آیا

در عین حال رهبران به اشتراک گذاری همان هدف — برای جذب سرمایه گذاری و فعالیت های کسب و کار در یک عمیقا به چالش محیط زیست

NDP رهبر راشل Notley and UCP رهبر جیسون کنی. Postmedia فایل

برتر صرف $24,000 در شش روز سفر به مرکزی کانادا و ایالات متحده آمریکا را ترویج سرمایه گذاری در آلبرتا.

بلافاصله کوبیدن آغاز می شود.

مخالفان می گوید آن را “چیزی بیش از یک غرور سیاسی سفر . . .

“بهره می خواهید برتر به بیشتر قابل مشاهده در اینجا در خانه در حال حاضر صحبت کردن در صنعت و داشتن یک طرح برای نجات اقتصاد و شغل است که در حال گذاشته شدن.”

برتر در سوال نیست جیسون کنی. آن راشل Notley, زمانی که او در مورد به کشتی سوار در اولین سفر بزرگ در خارج از استان در 2015. از سرزنش بود از Wildrose رهبر برایان ژان.

امروز قرار است که به طور مشابه شتاب گیری روند رشد خود را برای سفر به کبک و واشنگتن که در آن او وارد شده در روز پنج شنبه.

او پنت هاوس برتر این حقه باز کابوی. حتی دست خود را (بیش از حد صاف که تا کنون انجام شده یک روز کاری) در آمده برای خصمانه معاینه. سفر خود را روزانه یک اتش بازی در توییتر.

انفجار در Notley آمد از سمت راست. آقای کنی در حال راه اندازی شد از سمت چپ.

در عین حال رهبران به اشتراک گذاری همان هدف — برای جذب سرمایه گذاری و فعالیت های کسب و کار در یک عمیقا به چالش محیط زیست است.

طول بوم بار پول آمد به آلبرتا بدون تلاش زیاد است. این روزها آلبرتا برای رفتن به پول است. این واقعیت به رسمیت شناخته شد هر دو توسط NDP و UCP دولت.

این کار سیاسی است بیش از حد — برای متقاعد کردن دیگر کانادایی آلبرتا که صنعت انرژی سزاوار پشتیبانی می کند. Notley لابی خستگی ناپذیر در آن نقطه در انتاریو و کبک. بنابراین نمی کنی.

یک نتیجه این است که کبک در حال حاضر موافق فدرال کلاه ثبات در پرداخت به آلبرتا باید برداشته شود. که می تواند کمک به استان و بیش از 1 میلیارد دلار به صورت نقدی.

سیاستمداران گاهی ملتهب سوء ظن در مورد هزینه های. نخست وزیر سابق آلیسون ردفورد معروف سوء استفاده دولت متعلق به هواپیما.

همیشه عاقلانه به نگه داشتن یک چشم مراقب باشید در سفر هزینه های رنگی حال حاضر به عنوان مثال در حال کلگری بند 2 Coun. جو Magliocca شبح سواران در نوار.

خوشبختانه, آن را دشوار است به انجام. جزئیات سفر استانی هزینه به طور منظم منتشر دسته بالغ و فردی رسید برای مقادیر فراتر از یک کمک هزینه روزانه.

در واقع آن کسانی که آشکار است که سوخت پایدار سد در رسانه های اجتماعی معمولا بدون هر زمینه است.

“سفر پروتکل است که دقیقا همان است که در آن برای دولت قبلی می گوید:” کتی Merrifield کنی ارتباطات مدیر.

“غیر حزبی خدمات عمومی کارکنان استاندارد پیروی دولت سفر و اقامت دستورالعمل که بریم ماموریت و تجارت برای مقامات منتخب را انتخاب کنید اقتصاد پروازها و اواسط محدوده هتل ها. امنیت تصمیم گیری تنها حوزه از کلانترها.”

برای آقای کنی سفر به مکزیکو سیتی, امنیتی اختصاص 54 درصد از کل هزینه از $24,447.

این کلانترها ارسال پیشبرد افسران به ارزیابی خطر و هماهنگ با اجرای قانون محلی است. پس از آن برتر می رسد با خود او جزئیات.

بدیهی است که امنیت بیشتر هزینه خواهد شد در یک کشور دیگر. اما حتی برای آقای کنی قبلی سفر به مونترال و شهر کبک و فردریکتون, امنیت شد 22 درصد از کل لایحه $17,354.

خاص امنیت اطلاعات هستند و نه آشکار — به دلایل امنیتی. آنها به همراه هزینه های کلی.

اما کلانتر کلمه قانون است وقتی که می آید به ایمنی در حال حاضر به عنوان آن را برای Notley. این یک واقعیت مدرن است که می تواند هزینه های سفر نگاه متورم است.

نیل Lettis, سرپرست اجرایی حفاظت واحد در بیانیه ای گفت: “در هر نمونه پارامونت در نظر گرفتن حصول اطمینان از ایمنی و امنیت فردی(ع) تحت حفاظت است.

“امنیت تصمیم گیری بستگی به شرایط, اما آنها همیشه پس از کامل خطر و ارزیابی ریسک.”

در کل به نظر می رسد کمی تفاوت بین هزینه های Notley و کنی را گشت و هنگامی که مدت فاصله امنیتی و تعدادی از شهرستانها در نظر گرفته شود.

NDP شده در دولت انتقاد جزئیات کنی سفر — دیدار با سیاستمداران جمهوری خواه به عنوان مثال — اما نه کل ایده کنی انجام این سفر است.

البته برخی از مردم باور نمی سفر کرده است و هر گونه استفاده در همه. که دیدگاه های پشتیبانی شده توسط این عدم فیلمهای سرمایه گذاری تا کنون.

اما به نظر من آنها باید به تلاش برای نگه داشتن. جایگزین به سر خم کردن در آلبرتا — نه یک گزینه برای استان متکی به تجارت خارجی.

در همین حال مردم ممکن است توقف اهریمنی دشمن خود را برای انجام دقیقا همان چیزی است قهرمان خود را انجام داد.

همین بافت مو ستون به نظر می رسد به طور منظم در هرالد

[email protected]

توییتر: @DonBraid

Facebook: همین بهم تابیدن و بافتن سیاست

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de