میشل Rempel گارنر یکی از چهار آلبرتا محافظه کار نمایندگان مجلس در پشت بوفالو اعلامیه گفت: “ویرانی” در جامعه او را مجبور به اقدام بیشتر. جاستین Tang/کانادا پرس/فایل

بوفالو اعلامیه یا بوفالو بال به عنوان jokesters آن تماس بگیرید یادآوریست که ترودو لیبرال ها و به رسمیت شناختن شدید ملی مشکل در آلبرتا.

مهم تر است چرا که تقریبا هیچ چیز یادآوریست نخست وزیر جاستین ترودو به اقدام این یک هشدار محافظه کار به رهبری نامزد.

آن را بسیار غیر معمول است — تقریبا ناشناخته در حقیقت برای یک گروه غربی محافظه کار مجلس به موضوع چه مقدار به طور مستقل ملی battle cry.

چهار امضا کنندگان از جمله کلگری بینی هیل MP میشل Rempel گارنر در حال گفتن همه رهبری نامزد آنها بهتر می توانست قوی pro-Alberta دستور کار چون ضعیف و سست عنصر رهبر را جدی حزبی تحول از یک بوفالو بال با سس تند.

اعلام قوی است, اما آن را نمی کند — به عنوان منتقدان در حال حاضر محرمانه — مدافع آلبرتا جدایی.

قابل توجهی سند استدلال می کند که جدی تغییر ساختاری مورد نیاز است فراتر از صرف سیاست به جای آلبرتا در درون کنفدراسیون در راه سالم.

بسیاری از آن را هم راستا با برتر جیسون کنی را معامله منصفانه ابتکار: بررسی استانی جمع آوری مالیات و بازنشستگی استانی نیروی انتظامی و اقدامات دیگر در یک استان را از حقوق اساسی.

اما بوفالو اعلامیه در کلمات خود می رود “بیشتر, بسیار, بیشتر,” خواستار نه فقط تغییر ساختاری اما حرکات نمادین از احترام است.

  • آن را می پرسد که اتاوا به طور رسمی به رسمیت آلبرتا که امروز نه یک شریک برابر در کنفدراسیون;
  • آلبرتا باید تعیین “فرهنگی متمایز” منطقه در کانادا انعکاس کبک ادعا می شود متمایز جامعه;
  • قانون اساسی باید entrench منابع پروژه به عنوان تنها حوزه استان;
  • اتاوا باید موضوع رسمی عذرخواهی برای سال 1980 ملی انرژی برنامه ؛
  • مجلس باید rebalanced به بهتر نشان دادن غرب است. قانون اساسی باید بازگشایی به انجام این کار;
  • اتاوا باید شناسایی و ترویج آلبرتا کمک به جهانی فناوری های سبز سیستم;
  • تغییر و یا حذف برابری سیستم نیز باید رخ دهد.

وجود دارد مقدار زیادی بیشتر از جمله های جالب و تقاضا است که غربی هنر درستی بودجه و برجسته نمایش داده شده در نهاد های ملی.

برخی از این اعتصاب کانادایی دیگر به عنوان خنده دار. من قطعا موافق نیستم با همه آن. آلبرتا خواهد بود از نظر فرهنگی متمایز روز Tim Hortons بسته و برگ های این استان است.

اما لطفا سرکوب chortles. مسخره درایو تنها تا خشم و باعث می شود همه چیز بدتر است.

آلبرتا است, واقعا در جوش با نارضایتی بیشتر به آمده است. در قلب آن اعلام قطاری از خروشد بیگانگی است که به طور منظم نشان می دهد به عنوان تجزیه طلب حمایت در پای صندوقهای رای است.


برای اجاره نشانه تبلیغ فضا همراه استفان خیابان بازار.

گاوین جوان / Postmedia

من زندگی می کنند در مرکز کلگری و این روزها من درایو مرکز شهر دو بار در روز. حس نومیدی اغلب تحت الشعاع من. شما می توانید احساس کنید و ببینید پوچی از همه کسانی که در گود برج های پراکنده عابر پیاده حضور برای اجاره نشانه ها و نور ترافیک در تقریبا در هر زمان از روز است.

این چیزی است که تبدیل شدن به یک شهر و استان است که تنها چند سال پیش بود جهان مراکز انرژی سرشار از هیجان و تولید درآمد gushers برای اتاوا.

Calgarians در حال سختی اختصاص داده شده خدمه انجام بهترین خود را به دوباره اختراع یک شهر هنوز هم به طور منظم در رتبه بندی به عنوان یکی از بهترین مکان ها برای زندگی است.

ما که انگار یک انرژی انتقال آینده — حتی قرار است در هیئت مدیره با آن — و اگر آلبرتا معاملات با آن خلاقانه وجود دارد رفاه جلوتر است.

اما در حالی که آن اتفاق می افتد حس فدرال رها عمیق.

اگر شما هنوز هم تمایل به خنده از خود بپرسید که چگونه شما می خواهم احساس اگر هسته مرکزی شهر را از دست 30,000 مشاغل با درآمد بیش از یک زن و شوهر از سال پاک کردن یک نسل از مشاغل باعث ارزش اموال تصادف که تحمیل مالیات بزرگ افزایش در کسب و کارهای دیگر.

نمی شود آن را یک بحران اگر این اتفاق افتاد در تورنتو یا مونترال یا ونکوور? نمی اتاوا بود سمت راست وجود دارد با وعده و کمک?

نه اینجا. در کلگری و فراتر از بسیاری از بهره احساس خیانت های دولت فدرال دیده می شود تنها به عنوان حامل خبر بد تر.


نخست وزیر جاستین ترودو می رسد برای یک جلسه کابینه در پارلمان هیل در روز پنج شنبه.

کانادا پرس/Sean Kilpatrick

ترودو طولانی امتناع به عمل غیر قانونی راه آهن راه بندان که در حال حاضر تحت تاثیر قرار دهد هزاران کانادایی به بقیه کشور, یک طعم بسیار زیاد سرخوردگی بهره احساس.

روز جمعه ترودو در نهایت تکرار آنچه بسیاری از کانادایی ها شده اند گفت: دو هفته — غیر قانونی محاصره باید پایین آمده است.

“کانادایی که احساس بسیار تاثیر واقعی این محاصره در حال اجرا هستند از صبر و شکیبایی,” او گفت:.

خفیف کلمات از یک نخست وزیر با کمی احترام است که او نمی تواند حتی یک جلسه با سازمان ملل رهبران که پشتیبانی از محاصره.

به زودی فدرال تصمیم گیری در Teck منابع cenovus معدن با تمام سیگنال از اتاوا نشان می دهد goalposts باید دوباره نقل مکان کرد.

اتاوا است به طور ناگهانی اصرار دارد که 100 megatonne کلاه در تولید گازهای گلخانه ای که فدرال باید اصرار بر سال خواهد بود پیشی گرفته و تا سال 2030 اگر تک تایید شده است.

بله برخی از مردم فکر می کنم که Buffalo بیانیه مضحک است. اما به نظر می رسد اهلی به بسیاری از مردمی در اطراف در اینجا.

همین بافت مو ستون به نظر می رسد به طور منظم در کلگری هرالد.

dbraid@postmedia.com

توییتر: @DonBraid

Facebook: همین بهم تابیدن و بافتن سیاست

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im