علامت در Teck منابع با مسئولیت محدود. غرفه پنج شنبه, مارس 6, 2012 در آینده نگر و توسعه دهندگان انجمن کانادا سالانه کنوانسیون و نشان می دهد تجارت در تورنتو, انتاریو, کانادا. هنجار بتی / ایسنا

برای کنی دولت و تقریبا هر کسی که علاقه مند در نفت و گاز سرمایه گذاری در آن یکشنبه شب کشتار — ناگهانی خبری که تک منابع لغو آن 20 دلار-میلیارد مرزی cenovus معدن.

کابینه فدرال بود و انتظار می رود به حکومت در معدن این هفته است. تک ناگهانی تصمیم به برداشت خود نرم افزار تا به بسیاری از پیامدهای اما یکی به اتاوا قلاب برای یک حاکم است که عمیقا تقسیم ترودو کابینه.

برتر جیسون کنی تا به حال ساخته شده Teck آزمون بزرگ از اینکه ترودو دولت اجازه خواهد داد که بیشتر cenovus پروژه ها. در حال حاضر لیبرال ها حتی نمی خواهد به صورت تست.

هنگامی که کلمه آمد یکشنبه شب در این استان هنوز هم تا به حال نشده است به طور رسمی به اطلاع شرکت و یا توسط اتاوا.

اما به زودی به اندازه کافی برتر جیسون کنی لعنتی اتاوا برای ایجاد چنین هرج و مرج خطرات امنیتی از جمله امتناع از روشن شدن راه آهن راه بندان است که این شرکت آن را احساس نمی توانستم جلو بروید در این زمان.

“تک تصمیم ناامید کننده است” او در انتشار اخبار گفت: “اما در حوادث چند هفته گذشته آن را تعجب آور نیست.

“این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که دولت فاقد شجاعت به دفاع از منافع کانادایی در چهره یک مبارز اقلیت.

“زمان تصمیم گیری یک تصادف نیست. این بود که از لحاظ اقتصادی قابل دوام پروژه به عنوان شرکت تایید این هفته که برای شرکت در دفاع از اوایل این هفته پس چیزی به وضوح تغییر بسیار شده است.”

در اوایل روز شنبه, وزیر محیط زیست Jason نیکسون بود با افتخار اعلام حیاتی موافقت نامه های جدید با Mikisew کری اولین ملت و آتاباسکا Chipewyan اول کشور است.

مشخصات فنی آنها مربوط به ارتباط بین استان و سازمان ملل, اما آنها تا به حال تحمل در تک و به این ترتیب ساخته شده توافق از 14 گروه های بومی کامل.

“من تنها واکنش این است که من نا امید . . . چرا من قرار داده و آزادی مطبوعات از امروز (اعلام حمایت از این پروژه) به شنیدن این نوع اخبار؟” آتاباسکا Chipewyan رئیس Allan آدم گفت: Postmedia در روز یکشنبه.

تک نیست به طور خاص استناد آهن محاصره اما گفت: “هیچ سازنده مسیر رو به جلو برای پروژه” با توجه به این که این شرکت در حال حاضر “مستقیما در پیوند بسیار گسترده تر از مسائل که نیاز به حل و فصل شود.”

Teck باعث می شود هیچ اشاره ای به ارسال مجدد نرم افزار در آینده است.

این به نظر می رسد تا پایان یک پروژه شده است که از یک دهه در ساخت به تصویب رسید هر دو فدرال و استانی موانع نظارتی و ایجاد هزاران شغل با پتانسیل سرمایه گذاری 20 میلیارد دلار است.

“عواملی که منجر به تصمیم امروز بیشتر تضعیف وحدت ملی افغانستان” کنی گفت.

“دولت آلبرتا توافق به هر درخواست و شرایط مطرح شده توسط دولت فدرال برای تصویب مرز پروژه از جمله حفاظت از گاومیش کوهان دار امریکایی و کربو زیستگاه مقررات cenovus تولید گازهای گلخانه ای و تامین امنیت کامل بومی پشتیبانی می کند.


آلبرتا برتر جیسون کنی

جیم ولز/Postmedia

“دولت آلبرتا بارها و بارها خواسته چه بیشتر ما می تواند انجام دهد برای صاف کردن فرآیند تصویب. ما بخشی از ما اما دولت فدرال ناتوانی در انتقال حذف و یا موضع متحد اجازه دهید ما و تک پایین.”

این شرکت اشاره کرد که آن را تا به حال انجام تمام کارهای مورد نیاز و امن بی سابقه ای بومی توافق, اما هنوز هم مجبور به انصراف از آنجا که “بازارهای سرمایه جهانی به سرعت در حال تغییر و سرمایه گذاران و مشتریان به طور فزاینده ای به دنبال حوزه های قضایی به یک چارچوب در جایی که آشتی توسعه منابع و تغییر آب و هوا به منظور تولید تمیزترین محصولات ممکن است. این هنوز وجود ندارد امروز در اینجا.”

Teck ابراز امیدواری کرد که خروج از نزاع اجازه خواهد داد که کانادا در نهایت به حل و فصل مسائل است. درست خوشبین این افراد

وجود فوری سوء ظن است که اتاوا به نحوی قوی مسلح به تک به این تصمیم. اما برای مدیران این شرکت فقط به دنبال اخبار روزانه بود که احتمالا به اندازه کافی.

راه آهن محاصره ادامه به بهار تا فلج حیاتی اقتصادی لینک کلیک کنید. در قبل از میلاد مسیح هرگن دولت منتقل شده است goalposts در ساحلی GasLink خط لوله ارسال آن را به عقب به’suwet’en بیشتر برای مشاوره.

برتر جان هرگن در حال حاضر به طور کامل غوطه ور در ظروف سرباز یا مسافر او ایجاد شده برای ترانس کوه خط لوله گسترش که خود آینده است که هنوز هم بسیار در شک و تردید.

ما در حال حاضر انرژی شرق لغو شد به دلیل بی مانع پرتاب توسط دولت. کیندر مورگان رها ترانس کوه چون دیدم هیچ راهی برای دریافت این پروژه انجام می شود.

تک فقط آخرین رها پروژه — و شاید آخرین دلیل آن را بعید است که هر چیزی که از این اندازه خواهد بود حتی پیشنهاد دوباره.

وجود خواهد داشت یک توانا و داد و بیداد برای روز و هفته آمده است. اما یکی زود پیام این است — برای اولین بار سازمان ملل تصویب یک بار تبلیغ به عنوان مسیر به تصویب و بومی رفاه دیگر به معنی یک چیز است.

همین بافت مو ستون به نظر می رسد به طور منظم در هرالد

dbraid@postmedia.com

توییتر: @DonBraid

Facebook: همین بهم تابیدن و بافتن سیاست

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im