پسران خواهد بود دختران و فمینیست خواهد بود خشمگین

X

داستان جریان

مقالات اخیر

بالا فراجنسیتی شخصیت تلویزیون/مدل Carmen Carrera (یوتیوب).

توسط ریچارد برنشتاین RealClearInvestigations
فوریه 19 سال 2020

در ژانویه اوت کتابخانه عمومی نیویورک خارج به عنوان میزبان از یک فروم سازماندهی شده توسط خود توصیف رادیکال فمینیستی گروه به نام آزادی زنان جلو یا گرگ. طنز قابل لمس بود: برنامه ریزی شده در جلسه بود با عنوان “یک شب با لغو شد” و پس از پنج سخنرانان از گرگ همه ادعا شده است “deplatformed” – یعنی فریاد زد پایین hecklers یا لگد کردن بلندگو لیست – زیرا آنها سوال ادعاهای ساخته شده توسط نما طرفداران در مورد تمایلات جنسی و هویت.

به عبارت دیگر به عنوان برخی از محافظه کار, اخبار رسانه های gleefully گزارش کتابخانه عمومی نیویورک لغو “لغو زنان”! چرا ؟

این کتابخانه تا به حال هیچ نظر اما آن را به احتمال زیاد می ترسید که آن را بیش از حد می تواند تبدیل به یک هدف از فعالان که نشان داده اند و حتی تهدید به خشونت در دیگر برنامه های اسپانسر شده از طرف گروه.

کارا Dansky از زنان جبهه آزادی یا گرگ: “این بسیار معمول است برای مردم را به می گویند که ما مستحق مرگ هستند.”

یوتیوب/زنان جبهه آزادی

“این بسیار معمول است برای مردم را به می گویند که ما سزاوار مرگ” Kara Dansky یک عضو هیئت مدیره از گرگ گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

واقعی تهدید به مرگ به نظر می رسد اما وجود دارد مقدار زیادی از نشانه های عصبانی جلو باز در فرهنگ جنگ. اگر چه چهره های مذهبی و مردم در سمت راست را به چالش نما جنبش جنگ با گرگ شامل فمینیستی مدافعان از عدالت اجتماعی چپ که حمایت خود را از حقوق اساسی اما رد این ایده که یک مرد واقعا می تواند تبدیل به یک زن و یا بالعکس.

به طور خاص, خشم ترانس فعالان و حامیان آنها را بوجود آورده اند برخی از پایه موقعیت های گرفته شده توسط گرگ و دیگران یعنی: 1) که یک فرد جنسیت بیولوژیکی تعیین می شود و نمی تواند تغییر کند حتی با عمل جراحی; و 2) که این قطعه از قانون تصویب و یا بررسی در چندین کشور و آمریکا به گسترش حقوق مدنی حمایت فراجنسیتی مردم معمولا به نام برابری اعمال هستند wrongheaded و مضر برای زنان و کودکان.

تعداد لیبرال ساخت آن استدلال عموم است که هنوز هم کوچک است. اما در حال رشد است. و آن را در حال حاضر با توجه به افزایش عجیب و غریب تقسیمات جدید سیاسی عرشه به عنوان برخی از فمینیست در غیر این صورت بی عیب و نقص چپ اعتبار را تشکیل اتحاد با محافظه کاران و گروه های انجیلی که شور و شوق را با آنها بیش از فقط در مورد هر چیز دیگری – سقط جنین و ازدواج همجنس ترین آشکارا. در ژانویه محافظه کار بنیاد میراث در واشنگتن میزبانی یک پنل به نام “نابرابری از قانون مساوات و برابری: نگرانی از چپ” که در طی آن چندین سخنران از گرگ توضیح نقطه نظر خود را به حمایت میراث مخاطبان است.

Meghan مورفی صحبت در ماه ژانویه در یک گرگ رویداد در نیویورک با لیبی Emmons, سمت چپ. کتابخانه عمومی نیویورک را تکذیب کرد و آنها را “یک شب با لغو زنان است.”

به جای تحریک یک بحث کامل این اختلافات را وادار به تلاش برای به سکوت کرد. سال گذشته به عنوان مثال معترضان متهم تورنتو کتابخانه های عمومی از حمایت “بیان نفرت” از آنجا که این توافق به ارائه فضا در یکی از شاخه های آن برای یک رویداد شامل Meghan مورفی, کانادا سردبیر یک مجله آنلاین فمینیستی و فعلی و چهره های برجسته در ضد نما-جنبش حقوق.

“تفاوت وجود دارد بین انکار آزادی بیان – و آنچه شناخته شده به عنوان د-platforming است که زمانی که شما حاضر به اجازه سخنرانی نفرت می شود منتشر شده در مرکز خود” را بخوانید Change.org درخواست assailing کتابخانه تصمیم امضاء شده توسط بیش از 9000 نفر است.

در سیاتل صدها ترانس حامیان – برخی از فریاد “نه نفرت بدون ترس هر جنسیتی خوش آمدید در اینجا” – اعتراض on Feb. 1 خارج از کتابخانه های عمومی که در آن مورفی بود در یک برنامه حمایت شده توسط WoLF.

در تورنتو در سال گذشته با توجه به ملی پست مقیم یک پناهگاه برای زنان قربانی سوء استفاده جنسی, کریستی هانا 37 متهم شد از تعصب توسط انتاریو حمایت از حقوق بشر مرکز پس از او شکایت کرده است که مجبور بودن برای به اشتراک گذاشتن یک اتاق کوچک با یک ریشو مرد به زن, تغییر جنسیت فرد ساخته شده او را احساس می کنم نا امن. او در سمت چپ پناهگاه.

لیزا Littman استاد در دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه براون از دست خارج مشاوره و موقعیت محلی پزشکان منتقدان پیوست که در اعتراض به مطالعه کارشناسی است که بسیاری از جوانان و نوجوانان که ادعا می کنند به ترانس و اینکه بدن-تغییر درمان های پزشکی ممکن است پاسخ بیشتر به “اجتماعی سرایت و تأثیرات نظیر” نسبت به یک اصل دائمی و بیماری است.

در بریتانیا 54 transgenderism محققان امضا نامه ای به روزنامه گاردین در توصیف ارعاب آنها را تجربه کرده ام چرا که آنها به پرسش های مطرح شده در مورد برخی از مفاد جنسیتی به رسمیت شناختن قانون در نظر گرفته شده توسط مجلس. “اعضای گروه ما تجربه کرده اند پردیس تظاهرات خواستار اخراج در مطبوعات و آزار و خنثی و توطئه را در مورد اخراج بدون platforming و تلاش برای سانسور تحقیقات علمی و انتشارات.”

J. K. Rowling: از “هری پاتر” نویسنده رو غم و اندوه برای حمایت از یک محقق پس از اخراج او گفت: “مردان نمی تواند تغییر به زنان است.”

گرگ آلن/تالار گفتگو/AP

به طور مشابه “هری پاتر” نویسنده J. K. Rowling بود به شدت انتقاد در ماه دسامبر و پس از او توییتی برای حمایت از یک محقق که از دست او کار در یک مخزن فکر می کنم برای بیان “توهین آمیز و انحصاری” زبان پس از او گفت: “مردان نمی تواند تغییر به زنان است.” حتی آیکون فمینیستی ژرمین گریر شده است ناسزا چرا که او معتقد است که حتی یک مرد که طول می کشد هورمون ها و دستخوش جنسی انتقال جراحی است که هنوز هم یک مرد است. “من تا به حال همه چیز پرتاب من,” او گفت: در حال حاضر معروف مصاحبه بی بی سی. “من متهم به تحریک خشونت علیه مردم تغییر جنسیت. که مزخرف مطلق است.”

خوش آمدید به عبارت دیگر به censorious جهان از هویت سیاسی چپ که در آن فراجنسیتی حقوق شده اند توزیع مجدد به عنوان مرز جدید از گسترده تر از جنبش حقوق مدنی. شرایط جدید پدید آمده اند از جمله “transphobic” که جای خود را با نژادپرستانه و ضد همجنس و زن ستیز به عنوان مد روز از نظر opprobrium برای افرادی که در بسیاری از موارد به هیچ وجه نژادپرستانه و ضد همجنس و یا زن ستیز اما به سادگی ترک از یک یا یکی دیگر از تخته از هویت سیاسی اسلام ،

زنان مانند اعضای گرگ را بهآنها جدید تحقیر امیز مخفف: TERF برای ترانس انحصاری رادیکال فمینیستی.

چه “رانندگی نفوذ خود را” است “نادرست ادعا از یک فمینیست گوشته به ضد نما مواضع” ریا Tabacco Mar مدیر حقوق زنان پروژه در اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا گفت واشنگتن پست صحبت از گروه های مانند گرگ. “این است که عبور از خطوط. این یک اصل طرد.”

بدون شک در این شرایط از ظهور عمیقا احساس همدردی برای ترانس مردم که قطعا تجربه تبعیض و حتی خشونت است. هنوز سرعت که با آن این بار حاشیه ای تلاش به دست آورده پذیرش ایجاد کرده ایدئولوژیک شلاق زدن به عنوان حالت های جدید از فکر برخورد با آنهایی که مسن تر. برخی از فمینیست ها و دیگر لیبرال منتقدان از فراجنسیتی حقوق توجه شده است وجود دارد کمی گفتگو در مورد یک جنبش است که باعث می شود گسترده تر مطالبات نسبت به سایر هل حقوق مدنی.

ژرمین گریر: “من تا به حال همه چیز پرتاب من است. من متهم به تحریک خشونت علیه مردم تغییر جنسیت. که مزخرف مطلق است.”

هلن مورگان/ویکیمدیا

تا به حال گروه های به حاشیه رانده شده اند و خواستار وضعیت برابر و حفاظت از تبعیض, اما آنها نه به سوال نامیده می شود برخی از راه های اساسی است که در آن مردم هویت خود را. همجنسگرایان زن و مرد هرگز در مبارزه در نظر گرفته شود مستقیم; مردم سیاه و سفید نمی مبارزه در نظر گرفته شود سفید است. اما هسته اصلی اصول ایدئولوژی آغوش بسیاری از فراجنسیتی طرفداران نیاز جامعه به دوباره تعریف اساسی دال هویت عمیق و تا حدودی متناقض جهات بسیاری قابل توجهی خواستار بیولوژیکی مردان در نظر گرفته شود زنان موجب همگنی تعاریف سنتی از مرد و زن. در همان زمان آن را نیز خواسته است که جامعه به جای چنین دودویی مفاهیم جنسی با یک سیال مبهم نیست-بسیار-علمی مفهوم جنسيت به عنوان کلید تعریف عنصر هویت یک فرد را.

این گروه به چالش کشیدن این مفاهیم ادعا که رابطه جنسی به طور کامل بیولوژیکی و نمی تواند تغییر کند. اما ترانس زنان دریافت کرده اند توجه بیشتری از برخی از فمینیست (و دیگران) چرا که آنها بر این باورند که ترانس مردان حاضر نیست این نوع خطر یا ناراحتی برای بیولوژیکی مردان است که زنان ترانس انجام و بیولوژیکی زنان – مانند تجاوز جنسی یا مشارکت در تیم های ورزشی.

به طور خاص برخی از فمینیست ها از حمایت و فرصت های برنده به صراحت برای زنان است. گرگ و دیگر منتقدان رد این ایده است که یک مرد باید از نظر قانونی یک زن با حق به اشغال محافظت زنان در فضاهای به سادگی از آنجا که او می گوید: او یکی احساس می کند مانند یک لباس می پوشد طول می کشد هورمون و یا حتی یک عمل تغییر جنسیت. فراتر از آن است که آنها استدلال می کنند که دور از ترویج نفرت “transphobic” مفاهیم است که باید فریاد زد پایین, هدف آنها این است که برای محافظت از زنان و کودکان از wrongheaded ایده هایی که به آنها آسیب برساند.

“اختلافات بیش جنسی و جنسیتی باید شکاف فمینیستی جامعه” لیبی Emmons عضو گرگ نوشت: در مجله آنلاین Quillette. این است که او ادامه داد: “غیر منتظره ای جبهه باطل در فرهنگ جنگ است.”

وجود طنز در این. فمینیستی انقلاب از ربع قرن گذشته حداقل تا حدی مسئول برای تکان دادن تا مفاهیم سنتی از جنس و جنسیت; این ایده پیشرفته که جنسیت (مانند نژاد) است که تا حد زیادی اجتماعی ساخت که بسیاری از تفاوت های بین دو جنس هستند در نتیجه از فرهنگ انتظارات و تربیت به جای زیست شناسی. به عنوان فمینیستی Simone de Beauvoir قرار داده و آن را “یکی متولد نشده است اما می شود یک زن است.” این دیدگاه باعث به تاکید بر جنسيت و یا چگونه یک فرد احساس می کند در مورد خودش به عنوان عنصر اصلی در هویت به جای فیلم وجود دارد و از آن تنها یک گام کوتاه به این ایده که “هویت جنسیتی” را باید با همان وضعیت حفاظت به عنوان نژادی یا جنسی و برابری.

مارا گومز همجنسگرا را یک بازیکن فوتبال در انتظار تصویب به بازی از آرژانتین فدراسیون فوتبال. از سال گذشته حداقل 17 متحده در ایالات متحده مجاز نما ورزشکاران به رقابت بدون محدودیت.

(AP Photo/Natacha Pisarenko)

اعضای گرگ و دیگران مانند آنها اختلاف این که حفظ جنسی مانع unbridgeable. “سوم-موج جنبش فمینیستی که از دهه 1990 ساخته شده یک اشتباه در گفت هیچ تفاوت بین مردان و زنان مربوط به تکامل و زیست شناسی” مورفی گفت: من در یک مصاحبه تلفنی از ونکوور, که در آن او زندگی می کند. “اما مشکل بزرگ این است که ایدئولوژی transgenderism خود را که conflates جنسی و جنسیتی و می گوید آن را ممکن است به ‘شناسایی’ راه خود را از جنسیت بیولوژیکی.”

“جنسیت واقعی است و آن این است که تغییر ناپذیر” مورفی گفت: “لغو زنان” کنفرانس در ماه ژانویه و پس از آن منتقل شد به محل دیگری در نیویورک است. “متولد شده است یا مرد یا زن باقی می ماند و بنابراین برای زندگی بدون در نظر گرفتن اولویت عمل جراحی و یا درمان هورمونی.”

“روشن می شود, من نمی گویم که ترانس مردم رنج می برند نیست که آیا از بدن بیقراری و یا سایر اشکال بیماری های روانی یا این که مردم به طور کلی رنج می برند نیست زمانی که آنها در خارج از نقش های جنسیتی گذاشته برای ما,” او ادامه داد. “آنچه من میگویم این است که هیچ تعریف روشنی از آنچه “ترانس’ فرد است. … Trans چیزی بیش از یک احساس شخصی و یا یک اطلاعیه که واجد شرایط نیست, شما به عنوان بخشی از تعریف کلاس از افرادی که ذاتا به حاشیه رانده شده و یا در معرض تبعیض است.”

Emmons قرار داده و آن این است: این ایده که توسط پانسمان در کلیشه ای مد زنان و بازیگری “مثل یک زن” یک مرد از نظر قانونی می تواند تبدیل به یک زن پاکسازی زنان به عنوان یک گروه جداگانه. او استدلال می کند بسیار ایده که یک مرد می تواند به عنوان یک زن می گویند قرار دادن بر روی لباس و کفش پاشنه بلند هم از یک کلیشه در مورد زنانگی است که او می گوید که خود را “زن ستیز.”

“کلمه زن در آستانه داشتن معنی ندارد در همه” Emmons به من گفت.

در شرایط عملی اعضای گرگ و دیگران به نظر می رسد مبارزه با یک نبرد دشوار به عنوان trans حقوق جنسیتی سیالیت غیر دودویی طبیعت برخی از مردم تبدیل شده اند به طور گسترده ای پذیرفته شده و ترویج شده توسط بسیاری از نخبگان نهادها از جمله دانشگاه ها, رسانه ها, هالیوود, حزب دموکرات حتی NCAA بدن حاکم از بین دانشکده های ورزشی.

سال گذشته دموکرات-کنترل مجلس نمایندگان به تصویب قانون برابری در حال حاضر قبل از سنا منع تبعیض بر اساس گرایش جنسی و هویت جنسیتی.” حدود 18 قانونگذاران ایالتی و همچنین کانادا و انگلیس در پارلمان به تصویب رسید صورتحساب مشابه و یا با توجه به آنها.

اگر چه کمتر از 1 ٪ از بزرگسالان آمریکایی شناسایی به عنوان نما آن است که تبدیل شدن اجباری در کالج ها و دانشگاه ها برای همه اعلام ضمایر خود را. “او” و “او” دیگر تنها منحصر به فرد گزینه های “آنها” و “آنها” به عنوان مثال در حال حاضر استفاده می شود برای اشاره به یک ترانس فرد به عنوان یک گروه. آسوشیتد پرس نیویورک تایمز و دیگر سازمان های خبری در حال حاضر استفاده از این ضمایر. یک آزادیخواه نویس جو دهانه (Caldera) می گوید او اجازه رفتن توسط دنور پست در ماه ژانویه به دلیل یک ستون که سوال AP سبک دستورالعمل.

فضای سیاسی در سمت چپ است به طوری که در یک شهر-سالن نشست در آیووا در ژانویه نامزد انتخابات ریاست جمهوری الیزابت وارن قول داد جوان را به فرد همجنسگرا را وتو قدرت بالقوه نامزد وزیر آموزش و پرورش. حرکات مانند وارن دیده می شد توسط برخی از رسانه های اجتماعی منتقدان به عنوان pandering به لحاظ سیاسی درست ارتدکسی بود اما به وضوح یک کف خط در آن شهر نشست.

پس چرا نباید افرادی که احساس آنها متولد شدند در اشتباه بدن قادر به انتقال از یکی به دیگری و به درمان از نظر قانونی و اجتماعی مطابق با اتخاذ جنسیتی نه جنسیت آنها متولد شدند ،

“ما نمی قاب این را به عنوان یک سوال از ترانس حقوق” Dansky به من گفت: پاسخ دادن به این سوال. “ما می خواهیم برای حفاظت از حریم خصوصی و امنیت زنان و دختران است.”

برای گرگ اعضا و کسانی که با آنها موافق این مفاهیم ترانس حقوق استارک. چرا که آنها در نظر ترانس زنان به مردان آنها نگران هستند در مورد تلاش برای اجازه مرد وارد زن فضاهای. آنها استدلال می کنند که “برابری عمل” بودن گذشت در سراسر جهان انگلیسی زبان اجازه می دهد بیولوژیکی مردان به فضاهای که همواره محفوظ برای زنان مانند حمام و سرویس بهداشتی رختکن تیم های ورزشی و زندانها.

جنیفر فینی Boylan در بحث TED در سال 2015: او اخیرا نوشت که هیچ شواهدی وجود ندارد که “گی” در حال حمله به بانوان اتاق.

بحث های زیادی متمرکز شده حمام عمومی. اما جنیفر فینی Boylan که شناسایی به عنوان یک نما کاری که در نیویورک تایمز op-ed هیچ شواهدی وجود ندارد که “گی” در حال حمله به بانوان اتاق.

Boylan بیشتر استدلال کرد که وجود دارد نیز هیچ مدرکی در تیم های ورزشی سوال و یا هر گونه نگرانی که مردم تغییر جنسیت در حال تغییر همه چیز در یک توجهی و یا نگران کننده راه است. و در واقع به طور کلی شواهد در مورد اثرات واقعی برابری قوانین و دیگر تلاش ها برای به رسمیت شناختن فراجنسیتی حقوق به نظر می رسد تا حد زیادی حدیثی. هنوز هم برخی از این شواهد نشان می دهد که وجود دارد بسیاری از موارد که در آن بیولوژیکی مردان ادعا می شود زنان به دست آورده اند دسترسی برای چه استفاده می شود برای زنان-تنها فضاهای.

“من صحبت کردم به دو زن در تگزاس مجبور به اشتراک گذاشتن یک سلول با دو جسمی سالم نر زندانیان” Dansky به من گفت. در واقع روزنامه های محلی گزارش داده اند که در شکایت فعالان زنان در مرکز پزشکی فدرال در Carswell تگزاس که آنها مجبور بودن برای به اشتراک گذاشتن دوش و حمام با تغییر جنسیت بیولوژیکی زندانیان مرد, درمان وجود دارد.

در ماساچوست و کشورهای دیگر ترانس زنان پذیرفته شده به پناهگاه برای ضرب و شتم زنان یک عمل است که باعث به مورد کریستی هانا یک قربانی سوء استفاده جنسی که در سمت چپ یک سرپناه وقتی که او مجبور شد برای به اشتراک گذاشتن اتاق خود را با یک فرد او تلقی می شود ،

از سال گذشته حداقل 17 متحده اجازه تغییر جنسیت ورزشکاران به رقابت بدون محدودیت با توجه به Transathelete.com یک وب سایت است که آهنگ های این موضوع است.

جدی تر شاید از تاثیر ترانس حقوق زنان در ورزش و یا در زندان زنان است و این موضوع از مداخلات پزشکی برای بیماریهای dysphobic جوانان, نوجوانان و گاهی اوقات حتی کودکان.

گذشته از 10 به 15 سال متخصصان در بیقراری شده اند درمان کودکان و نوجوانان مبتلا به داروها و عمل جراحی است که آنها را قادر به تراز بدن خود را با هویت جنسی خود را. این عمل پرشور مدافعان. نورمن Spack یک غدد اطفال در بیمارستان کودکان بوستون شرح داده شده در TED talk چند سال پیش چگونه تجربه خود را با جنسی dysphobic کودکان – که او بر در چند شماره به رهبری او را به این باور به شدت در منافع حاصل از مداخلات پزشكي. برای چندین سال او به یک برنامه در بیمارستان که اداره مواد مخدر برای به تاخیر انداختن شروع بلوغ برای کودکان و هورمون برای نوجوانان است که به طور موثر به تغییرات غیر قابل برگشت در بدن مانند سینه برای تغییر جنسیت دختران متولد شده نر.

“نه انجام هر کاری برای آنها نه تنها آنها را در خطر از دست دادن زندگی خود را از طریق خودکشی” erin richards می گوید در TED talk “بلکه می گوید چیزی در مورد این که آیا ما واقعا یک جامعه فراگیر.”

Erin richards نگهداری می شود که کودکان تحت درمان در برنامه خود را با دقت ارزیابی و اگر زیر 18 سال را تحت ماه از مشاوره و باید رضایت والدین قبل از آنها می توان با توجه به مواد مخدر و یا تحت عمل جراحی. اما وجود دارد بسیاری از منتقدان از تغییر جنسیت روش های که ادعا می کنند که خود را طرفداران آنها را بیش از حد به سرعت توزیع با معاینه روانی. Littman پیدا کرده است که برخی از نوجوانان در پاسخ بیشتر به فشار اجتماعی نسبت به نیاز روانی نشان می دهد که درمان با هورمون مانند استروژن و تستوسترون می تواند یک اشتباه قبر. او اشاره می کند برای مثال در مورد چهار همه آنها در “آمد” به عنوان تراجنسیتی بعد از مربی خود را انجام داد.

سپس ماده از عمل جراحی به خصوص mastectomies در دختران که می خواهند برای انتقال به پسران است. یک مطالعه منتشر شده در مجله انجمن پزشکی آمریکا در سال 2018 به این نتیجه رسیدند که زنان و دختران که مایل به تبدیل شدن به مردان که تا به حال دو mastectomies به طور کلی شادتر از کسانی که تا به حال تحت عمل جراحی قرار گرفته. اما چه آشفته برخی از منتقدان شد افشای که در میان افراد مورد مطالعه 33 از آنها را تا به حال تا به حال mastectomies قبل از آنها 18 و 16 از آنها بودند و سینه خود را برداشته که آنها 15 یا جوان.

همه حرفه ای ها در این زمینه بر این باورند این به یک چیز خوب. در 2018, کالج آمریکایی متخصصان اطفال به این نتیجه رسیدند که شرایطی پروتکل برای کودکان و نوجوانان که به دنبال آن در برخی از کلینیک “تاسیس شده است بر غیرعلمی ایدئولوژی جنسیتی فاقد یک پایه شواهد و نقض دیرینه اخلاقی اصل اول را در آسیب برساند.'”

Emmons عضو از گرگ می گوید: بسیاری از زنان در 20s خود را که تحت درمان هورمونی و mastectomies که در حال حاضر پشیمانی آنها و در واقع یک جستجوی گوگل برای “detransitioners شبکه” و یا “Pique انعطاف پذیری پروژه” تبدیل خواهد شد مقدار زیادی از نمونه هایی از دقیقا همان است که.

او می افزاید: با صراحت: “کودکان مجاز به دریافت یک خال کوبی, برای نوشیدن و یا به رای دادن. تنها چیزی که آنها مجاز به انجام آن خود را از بین ببرد سیستم تولید مثلی.”

اصلاح, 4:38 PM شرقی, فوریه. 19, 2020:
یک عنوان برای عکس با نسخه قبلی این مقاله misstated شرایط جنسیتی انتقال Andreas Kreiger که به عنوان هایدی Krieger بود آلمان شرقی شات ور رفتن معمولا. پس از ورزش, دوپینگ و یک عمل تغییر جنسیت هایدی شد Andreas نه معکوس. عکس و عنوان حذف شده اند.

مقالات مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de