بمب افکن سعی کردم و شکست خورده — بازی consolidator نقش در قطار: مدیر عامل شرکت

شرکت تصمیم به فروش قطار آن واحد پس از کاوش خریداری ثابت کرد که غیر ممکن است به دلیل بدهی های سنگین بار آلن Bellemare می گوید.

بمب افکن, Inc. تصمیم به ترک قطار کسب و کار پس از کاوش خریداری که در نهایت ثابت دست نیافتنی به دلیل بدهی های سنگین بار مدیر اجرایی آن گفت.

مونترال مبتنی بر بمب افکن در روز دوشنبه موافقت خود را به فروش اکثریت سهام آن در بخش راه آهن به فرانسه Alstom SA در یک معامله که ارزش این واحد در حدود US$8.2 میلیارد دلار است. درآمد حاصل خواهد شد نسبت به پرداخت این شرکت $9.3 میلیارد دلار از بدهی های بلند مدت, بمب افکن گفت. همکاران با هدف بستن قرارداد در نیمه اول 2021.

“ما در بسیاری از گزینه های, اما به وضوح وجود دارد نیاز به تحکیم در قطار, سمت,” آلن Bellemare گفت: روز سه شنبه در یک Barclays سرمایه گذار در کنفرانس در میامی. “ما سعی کرده ایم که خود ما از من پیوست کسب و کار در سال 2015. ما تا به حال بحث و گفتگو با بسیاری از بازیکنان در این صنعت اما ما فقط نمی تواند آن را انجام داده ما ترازنامه وضعیت. بنابراین اگر شما نمی consolidator وجود دارد و یک نیاز برای تحکیم شاید شما نگاه کنید سپس گزینه های دیگر — و گزینه های دیگر به فروش می رسانند.”

Alstom و بمب افکن باید هر دو تلاش برای به دست آوردن مقیاس در سال های اخیر به دفع کردن افزایش رقابت از دولتی چینی railcar ساز CRRC — به خودی خود نتیجه یک 2015 ادغام.

در سال 2017 بمب افکن و فرانسوی خود رقیب برگزار جداگانه ترکیب مذاکرات با Siemens آلمان. زیمنس در نهایت تصمیم به ادغام با Alstom اما کمیسیون اروپا مسدود معامله در سال گذشته به دلیل این امر را آزار رقابت است.

شکست خورده زیمنس مقابله خدمت Alstom به خوبی به عنوان آن را با هدف متقاعد کردن بروکسل از دادن متهور Bellemare اصرار دارد.

“ما احساس اعتماد به نفس در مورد آنتی تراست روند تصویب,” او گفت:. “Alstom انجام کار بزرگ در حال حاضر آینده با پتانسیل درمان است. آنها چیزهای زیادی یاد گرفتم از طریق تجربه خود را” در زیمنس, مقابله, او گفت:.

Alstom و بمب افکن حمل و نقل “بسیار مکمل کسب و کار” مدیر عامل شرکت اضافه شده است. “معنیدار وجود دارد همپوشانی در قطار با سرعت بالا و زنگ شکست خورده زیمنس-Alstom ادغام اما ما لازم نیست که هر که در اینجا و یا بسیار کم است.”

فروش بمب افکن حمل و نقل کلاه پنج سال رانندگی با Bellemare به کوچک یک بار آلاینده صنعتی آیکون با بیش از نیم و تبدیل آن به یک عمدتا در آمریکای شمالی تولید کننده تنها با یک خط از کسب و کار.

به عنوان خالص-بازی ساز خصوصی جت بمب افکن خواهد شد که درآمد حاصل از حدود US$7 میلیارد 18,000 کارکنان و گیاهان در کانادا و مکزیک و ایالات متحده آمریکا پیش بینی نیروی کار شامل حدود 10 ، 000 نفر در کبک.

در $14.4 میلیارد بمب افکن کسب و کار-جت پرونده ها نشان دهنده دو سال از فروش.

در مورد 4,800 بمب افکن کسب و کار جت در حال حاضر در عملیات در سطح جهان است. این شرکت فرصت کافی برای فروش بیشتر قطعات یدکی و افزایش aftermarket, درآمد, chief financial officer John Di برت گفت.

درآمد قبل از بهره و مالیات و استهلاک و استهلاک در حمل و نقل هوایی به میزان حدود 7 درصد از فروش سال گذشته و بمب افکن می تواند به افزایش است که حاشیه فراتر از 10 درصد Bellemare گفت.

“ما باند فرودگاه برای گسترش حاشیه” او گفت:. “امروز ما در اواسط تک رقمی. ما یک مسیر به جامد دو رقم است.”

بمب افکن جدیدترین و priciest کسب و کار جت جهانی 7500 است تقریبا فروخته شده از طریق 2022.

جهانی 7500 “یک کلید سود درایور برای بمب افکن به عنوان این هواپیما در رمپ به 35 تا 40 واحد سالانه” کوین چیانگ یک تحلیلگر در CIBC بازارهای جهانی گفت: در یک یادداشت به مشتریان دیروز. با جهانی 7500 و دیگر مدل بمب افکن “ممکن است بهترین بزرگ کسب و کار نمونه کارها” در صنعت او اضافه شده است.

[email protected]

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im