X

داستان جریان

مقالات اخیر

کانوی, S. C. — جو بایدن احساس خود را پنج شنبه شب. و معاون سابق رئیس جمهور دلیلی برای اعتماد به نفس: نخل باد بزنی دولت به نظر می رسد خود را برای گرفتن.

او فرار کرد نیوهمپشایر دو هفته پیش در میانه شب به ریاست جنوبی قبل از نتایج ناامید کننده بودند و حتی گزارش شده است. پس از فرود در کارولینای جنوبی گفت: هواداران که دیگر در اوایل متحده بودند “زنگ باز و نه بسته شدن بل.”

این صدا مانند ناامیدی ، اکنون با نگاهی به گذشته آن را برای تلفن های موبایل مانند prescience.

با توجه به RealClearPolitics میانگین بایدن آگهی برنی ساندرز نزدیک به 13 درصد در کارولینای جنوبی است. سرب می آید پس از روز سه شنبه چارلستون بحث و عملکرد است که بسیاری از ناظران به عنوان یکی از بهترین.

و بنابراین به عنوان بایدن سفر در سراسر کشور, او به نظر می رسید برای استراحت. در آخرین توقف در پنجشنبه سابق جبهه-دونده بود و متحرک و پر انرژی bopping در اطراف صحنه به طوری که یکی از رای دهندگان نگران سالمند دولتمرد ممکن است سقوط. بایدن در حال بازگشت به free wheeling, “عمو جو” فرم.

“اصالت و یکی از بزرگترین نقاط قوت و به همین دلیل او در حال رفتن به باقی می ماند در این مسابقه” یک مقام ارشد بایدن دستیار گفت: RCP به عنوان رویداد به پایان رسید اما رای دهندگان در اطراف گیر به ملاقات و خوش آمد می گوید نامزد. “نگاه یک دلیل وجود دارد که چرا او چوب در اطراف به لرزش در هر دست در این محل او را درک مردم و او باعث می شود واقعی اتصالات.”

او همچنین از بالای سر خود را. بایدن به سختی مشورت یادداشت های خود را در هنگام پرداختن به یک ظرفیت جمعیت در اینجا در Coastal Carolina دانشگاه. او در مورد همه چیز از وقت خود را در کاخ سفید به نیاز ملی تجدید. او همچنین ساخته شده مطمئن شوید که رای دهندگان شنیده ام در مورد او چگونه تبدیل کردن باراک اوباما.

آن را در سال 2008 و بایدن صحبت شد به مادرش. حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری خواسته بود همچنین-زد اگر او را به پیوستن به بلیط خود را. بایدن به تصویب رسید. اما مادر او به یاد او در این گفتن چه او اعتراض نژادی و بی عدالتی به عنوان یک کودک و سپس از راه خود رفت و به کار به عنوان یک نجات غریق در یک آفریقایی آمریکایی جامعه و بعد از آن در زمان کار در دفتر مدافع.

“او به من نگاه کرد-من سوگند به خدا کاملا داستان واقعی — او می گوید:” جو اولین بار در تاریخ یک فرصت برای انتخاب رئیس جمهور. او می گوید که او به شما نیاز دارد را به نفع خود پنسیلوانیا و اوهایو و برخی کشورهای دیگر و شما به او گفت که نه؟'” بایدن به یاد می آورد.

“من گفت:” لعنتی ، چه می کنید ؟ من تلفن را برداشت و به من گفت: ‘OK, باراک, پیش بروید و دامپزشک ، بهترین تصمیم من تا کنون ساخته شده است.”

این خط رو با صدای بلند تشویق. آن را نیز یک عمده فروش نقطه در یک دولت است که اوباما انجام شده در طول دموکراتیک اولیه توسط دو رقمی. بایدن قدیمی, رئیس, محبوب باقی می ماند در اینجا یک واقعیت است که نامزد به طور منظم استفاده می کند را به نفع خود.

او اشاره کرد که چگونه برنی ساندرز فعلی پیشتاز بنا به گزارش ها به ایده 2012 اولیه چالش به رئیس جمهور نشسته. و سپس بایدن به دنبال این استدلال که “این ملت نیست به دنبال انقلاب” اشاره به سوسیالیستی و دموکراتیک را پیشنهاد. “آن را به دنبال نتایج به بهبود زندگی مردم است.”

Noreen مارگارت از نزدیکی گل تلفونی ساحل گفت: RCP که او “عاشق اوباما” و برنامه ریزی برای رای بایدن در روز شنبه. اگر چه او افزود: قبل از این رویداد آغاز شده است “من رای برای هر کسی که برنده نامزدی. من حتی می خواهم برای رای دادن سگ من!” اما او شک و تردید که آیا ساندرز می تواند “کشش بیش از مردم از این مرکز است.”

بایدن همچنین استدلال برای کنترل اسلحه با اشاره به اینکه چگونه ساندرز رای دادند در برابر قانون که نگه داشتن تفنگ کنندگان از نظر قانونی مسئول “برای قتل عام در خیابان.” بایدن بعد اصرار داشت که او را نیست ضد ، “من به حمایت از متمم دوم. من خود را یک 12-زبان تفنگ ساچمهای 20-زبان تفنگ ساچمهای من استفاده می شود به skeet-شلیک کنید. اما هیچ کس نیاز به یک حمله سلاح.”

شارون Nordi همچنین از گل تلفونی ساحل, پشتیبانی از متمم دوم. قبل از این رویداد او گفت: او حمایت بایدن و کنترل اسلحه بیش از حد. “من خود دو اسلحه” او گفت: RCP “و پنج عکس به اندازه کافی به آن [بد] را.”

بایدن در مورد صحبت ما کشور تقسیم شده است و او امتناع “به باور این گزاره که ما نمی تواند ایالات دوباره.”

ادوارد و پاتریشیا نلسون یک شوهر و همسر, قانون, مدرسه, دانش آموز و دانشجوی کارشناسی ارشد بود گفت: RCP آنها برنامه ریزی برای رای دادن به الیزابت وارن. سپس آنها با حضور بایدن رالی. “او یک رابطه مداوم با اوباما” ادوارد گفت. “جو بود سمت راست وجود دارد برای دیدن همه چیز و حتی قبل از [وارن] کردم منصوب” یک مرجع به پست اداری او برگزار شد برای کمک به ایجاد مصرف کننده حمایت مالی اداره است.

بایدن همچنین گفت: برخی از off-the-wall چیز مرتب کردن بر اساس چیزهایی که خواهان لیسیدن لغو احکام صادره ی خود بیش از. برای مثال او در بازگشت به چین خودداری کنند.

“اگر شما نگاهی به آن چین — و من خوشحال هستم در این مورد — چین ندارد به اندازه کافی آب است. W-در-E-R. آنها در حال صحبت کردن در مورد هزینه های صدها میلیارد دلار به سعی کنید به نوبه خود در اطراف رودخانه بنابراین مردم خود باید آب آشامیدنی به نوشیدن می شود.”

“این ایده که آنها در حال رقابت ما و آنها در حال رفتن به ضرب و شتم ما عجیب و غریب است اگر ما به یاد داشته باشید که ما که هستیم.”

او همچنین شناور ایده پرداخت یارانه یک کشور خارجی برای جبران تغییر آب و هوا از پرداخت برزیل برای حفظ آمازون دست نخورده به طوری که انبوه می تواند در جذب بیشتر کربن.

“من قصد دارم به رفتن به پایین و مطمئن شوید که ما یک محراب تماس با ما دوستان از پایین در برزیل. من به شما می گویند, ‘در اینجا معامله: من سازماندهی جهان; ما به شما پرداخت 20 میلیارد دلار به روشن. ما کمک خواهد کرد که شما سرمایه گذاری در فعالیت های دیگر به طوری که شما لازم نیست که در واقع افزایش تصاعدی احتمال این که تغییرات آب و هوایی همچنان خارج از کنترل'” بایدن وعده داده شده است.

“آن را به نام روابط بین الملل. آن را به نام دیپلماسی است. آن را به نام هوشمند بودن” او ادامه داد.

جمعیت لذت می برد همه از این و بایدن بیش از حد بود. پس از فیلدینگ پرسش از مخاطبان یکی از آخرین دست ،

“اکثریت جمعیت جهان رشد می گیرد در فقیرترین کشورهای جهان که در آن زنان نیستند که قدرت” گفت: Aruin Cherukuri یک دانش آموز در جورج تاون. “چه خواهد شد شما انجام دهید برای کمک به توانمند سازی زنان در فقیرترین کشورهای جهان است?”

بایدن در پاسخ که هیچ, جمعیت در حال گسترش است. به جای آن در حال انجام است مخالف است. و آنچه به دنبال آن بود که بیش از 20 دقیقه جواب که سرگردان از جمعیت جهانی به فدرال مالیات دهندگان بودجه از سقط جنین به زنان برابری. به سمت پایان و پس از لمس کردن در مسئولیت برادری برادران باید برای مست co-eds, معاون سابق رئیس جمهور آغاز شده صحبت کردن در مورد خشونت علیه زنان عمل می کنند. و او نگه داشته صحبت کردن.

“هیچ مردی حق دارد در یک زن به هر دلیل دیگر از خود دفاع می شود.” “اگر کسی در این اتاق شدم و در زمان خاموش تمام لباس های خود را و راه می رفت درب هیچ کس مجاز به لمس است.”

آن را عجیب و غریب بیانیه ای از واقعیت است. یک دانش آموز کالج که نمی شود در رای گیری در ایالت کارولینای جنوبی و که کاهش یافته است را به نام او گفت که “یک کمی از کار افتاده” اما او ادامه داد: “او نیست اشتباه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im