بوئینگ به اخراج هزاران نفر; صرف نظر کردن از فدرال برای کمک به در حال حاضر

وال استریت ژورنال گزارش روز شنبه که دادستان فدرال و تنظیم کننده در حال بررسی اتهامات که کارگران در پشت سمت چپ باقی مانده مانند ابزار و ژنده پوش در حدود نیمی از حداکثر جت شرکت بازرسی شروع در ماه نوامبر. این مجله گزارش داد که اداره هوانوردی فدرال است و با توجه به اینکه به پیشنهاد یک میلیون دلاری خوب در برابر بوئینگ به دلیل باقی مانده موضوع است. بوئینگ پاسخ داد که کشف بقایای “منجر به قوی تحقیقات داخلی و فوری اقدامات اصلاحی در سیستم تولید ما که ما نیز اجرا شده در سراسر همه از ما تجاری هواپیما برنامه.”

با وجود آن Calhoun گفت: سرمایه گذاران او هنوز هم امیدوار به بازگشت حداکثر به سرویس سه ماهه سوم. این شرکت در حال حاضر ذخیره سازی حداکثر 450 هواپیما.

در تماس با رسانه ها Calhoun که قول داد به گوشت گاو تا ایمنی هنگامی که او از عهده نقش خود را در دسامبر. 23 گفت: او “در واقع کاملا خوشحال با این شرکت تمدید رویکرد به گزارش از مسائل ایمنی و اولویت بندی ما چگونه با آنها برخورد کند. من به هیچ وجه قصد بازبینی گذشته” او گفت:, و اضافه کرد که همه گیر است و تغییر نمی کند, این شرکت تمرکز بر ایمنی.

حدود 2 تریلیون دلار coronavirus گذراندن لایحه ای که به تصویب کنگره در اواخر ماه مارس شامل 17 $میلیارد دلار وام به طور گسترده ای اعتقاد بر این تعیین شده برای بوئینگ. اما بوئینگ را برای ارائه سهام به منظور قبول این وام یک چشم انداز Calhoun هر طور شده دوسوگرا در مورد.

او در نامه خود نوشت: “ما در حال بررسی پتانسیل بودجه دولت گزینه ها و دفاع از دسترسی به اعتبار برای کل هوافضا تولید زنجیره تامین است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de