آبی کلانشهر جشنواره ادبی لغو میان شیوع کروناویروس

آبی کلان شهر بین المللی جشنواره ادبی است و لغو آن 22nd نسخه برنامه ریزی شده برای ماه مه 1-6.

آبی کلان شهر بین المللی جشنواره ادبی است و لغو آن 22nd نسخه برنامه ریزی شده برای ماه مه 1-6.

تصمیم “قبل بود توسط تعدادی از ملی و بین المللی نویسندگان خروج از این رویداد” سازمان گفت: در یک بیانیه صادر دوشنبه. “عمومی ایمنی در قلب ما نگرانی و ما مصرانه از شما را به احترام به سلامت اقدامات اجرا شده توسط دولت برای مقابله با گسترش ویروس.”

آبی کلانشهر کودکان جشنواره در همین حال “ممکن است به تعویق افتاد و تا پایان ماه مه یا اوایل ماه ژوئن پس از آن فعالیت های وابسته به دسترسی به مدارس و کتابخانه های عمومی.”

این جشنواره نقاط پدر و مادر به وب سایت خود را (www.bluemetropolis.org که فعالیت های برای کودکان سنین 6 تا 11. “علاوه بر این ما به زودی ارائه خواهد شد تعدادی از خواندن توصیه های ما سیستم عامل رسانه های اجتماعی.”

توجه داشته باشید به خوانندگان: ما می دانیم که سرعت و حجم coronavirus-اخبار مرتبط طاقت فرسا است و کمی ترسناک است. برای کمک به با که ما باید Montreal Gazette خبرنگار اندی ریگا اختصاص دادن وقت خود را برای سنتز مهم ترین coronavirus-اخبار مربوط به خصوص آن را به عنوان مربوط به زندگی در مونترال و کبک. دنبال به روز رسانی های زنده در اینجا. همه ما coronavirus-اخبار مرتبط همیشه می توان در اینجا یافت نشد: montrealgazette.com/tag/coronavirus.

ثبت نام برای ما ایمیل جدید در خبرنامه اختصاص داده شده به محلی coronavirus پوشش در اینجا: https://montrealgazette.com/coronavirusnews

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im