“وجود دارد که گفته قدیمی که” وقتی کسی به شما نشان می دهد که آنها بر این باورند ، مایک بلومبرگ نشان داده است که او هیچ متحد به ماری جوانا اصلاحات یا عدالت کیفری اصلاحات گسترده تر” Altieri گفت.

رئیس جمهور همچنین می توانید شکل ماری جوانا سیاست از طریق بودجه خود را درخواست و از طریق رهبری از وزارت دادگستری. برای مثال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اول دادستان کل, جف جلسات بود که یک حریف سرسخت از ماری جوانا و به طور موقت لغو کول نامه دولت اوباما هدایت یادداشت که کاسته فدرال سرکوب فروش ماری جوانا در کشورهای که مورد تایید آنها است.

مخالفان قانونی کردن ماری جوانا با Smart روش به ماری جوانا یا سام تحسین بلومبرگ رویکرد. گروه پشتیبانی از دولت زدایی قانون. آنها می گویند ملی زدایی از ماری جوانا در اختیار خواهد بود با معنی فرار از وضعیت موجود.

“این است که طراوت برای دیدن یک نامزد برای ریاست جمهوری را علم مبتنی بر رویکرد به سیاست ماری جوانا به جای مشتری جلب کردن نقاط صحبت کردن آماده شده توسط ماری جوانا لابی” گفت: سام رئیس جمهور کوین ثابت, در بیانیه ای.

سام شده است در تماس با همشهری. این گروه مدیر سابق امور خارجه و امور محلی پیوست بلومبرگ انتخاباتی عملیات در پنسیلوانیا در ماه ژانویه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im