X

داستان جریان

مقالات اخیر

لاس وگاس — در این کویر شهرستان ساخته شده است در امیدها و رویاها و چراغ های نئون سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار ساخته شده یک قمار برای خروج از محافظ حباب از 400 میلیون دلار مبارزات انتخاباتی آگهی و چهره پنج رقبا برای نامزدی حزب دموکرات در در سراسر کشور بحث تلویزیونی.

این ریسک بالا اولین به پایان رسید تا به عنوان یک مجسمه نیم تنه – همه تحت تابش خیره کننده از کانون توجه رسانه های شدید.

بلومبرگ که تصمیم به جست و خیز اولیه رای گیری اولیه و حزبی متحده در حمایت از نماینده غنی از فوق العاده سه شنبه آماده نیست برای بار نخست. او به نظر می رسید جدا آمادگی و از تماس با طبقه کارگر رای دهندگان. رسانه ای و مالی مغول بود صعودی قبل از چهارشنبه شب اما خمیده دور از مرحله پس از انجام مخالف آنچه او را به انجام است.

بسیار ballyhooed میلیاردر تبلیغ به عنوان نجات دهنده است که می تواند نجات حزب دموکرات از خود را – و یا به جای آن از شورشیان سوسیالیستی بال — و مبارزه با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با یک منبع بی پایان از پول نقد در زمان ضرب و شتم از دیگر نامزدها و بحث مدیران. و پایان شب آن باید آشکار به نظر می رسید به او که او می خواهم به ارمغان آورد یک کیف پول به یک چاقو مبارزه است. برنی ساندرز مرد بلومبرگ مجموعه ای را برای جلوگیری از ظهور از شب عملا صدمه ندیده است.

این pummeling آغاز شده, فقط ثانیه به این بحث زمانی که سناتور. الیزابت وارن قطع ساندرز’ خود حمله بلومبرگ رفتن مستقیم برای jugular.

“من می خواهم به بحث در مورد که ما در حال اجرا در برابر: یک میلیاردر که تماس زنان چاق, rimming, اسب رو ، و من نه صحبت کردن در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. من صحبت کردن در مورد شهردار بلومبرگ ، ” وارن گفت: به gasps از مخاطبان است.

“نگاه من حمایت هر کس دموکرات نامزد شده است,” او گفت:. “اما درک این: دموکرات ها یک خطر بزرگ اگر ما فقط جایگزین یک متکبر میلیاردر برای دیگری.”

در انتخابات عمومی دموکرات امید به سرمایه گذاری در یکی از رئيس جمهور تهمت بزرگترین ضعف – حومه زنان نوسان رای دهندگان که کمک دست کنترل مجلس نمایندگان نانسی پلوسی در سال 2018 است. اما اتهامات در مورد بلومبرگ را زمخت جنسیتی اظهارات در طول سال ها انباشته اند در هفته های اخیر به همکار خود را دموکراتیک مدعی مقدار زیادی از مهمات آماده در برابر او.

مدیر Hallie جکسون او را در مورد این اتهام که شرکت خود را ایجاد خصمانه محل کار برای زنان و اشاره کرد که دفاع از خود در هنگام مواجه شد “این راهی است که من بزرگ شدم.” او همچنین با اشاره به طرح دعوی در دادگاه است که در آن یک سابق کارمند زن گفته است که او گفت: “من شما را در یک ثانیه است.”

Flummoxed برای برخی از دلیل این خط از سوال – آنچه از او انتظار داشت ؟ — بلومبرگ پاسخ بود که به طرز مرموزی به طور مشابه به مغلوب ساختن پیشی جستن در هنگام مواجه با موارد هولناک درمان زنان در گذشته: او تبلیغ تمام موقعیت های رهبری زنان را در شرکت خود را.

“در بنیاد فرد اجرا می شود که در آن یک زن 70% از این افراد زنان هستند,” او گفت:. “در شرکت مقدار زیادی و تعداد زیادی از زنان که مسئولیت بزرگ.”

جکسون پشت به وارن برای دیدن اگر پاسخ رضایت او و سناتور ماساچوست تحویل یکی دیگر از haymaker.

“من امیدوارم که شما شنیده ام چه دفاع از خود بود: “من خوب است برای برخی از زنان'” وارن گفت: به صدای کف زدن و تشویق از جمعیت است.

او اجازه نداد تا در این موضوع به جای فشار دادن رادیو فردا در مورد اینکه آیا او را رها سابق کارکنان زن از عدم اطلاع توافق نامه او مورد نیاز آنها را به ثبت نام.

تلاش به لرزش کردن سوال بلومبرگ stammered “که تا به آنها. … آنها امضا این توافق نامه و ما با آن زندگی می کنند.”

او اظهار داشت که “ما تعداد بسیار کمی از عدم اطلاع توافق نامه. هیچ یک از آنها من را متهم به انجام هر چیزی به جز شاید آنها نمی مانند یک شوخی به من گفت:” یک دفاع که بدستآمده بوس برخی از مخاطبان است. سابق شهر نیویورک شهردار نیز آورده مغلوب ساختن پیشی جستن به ذهن equivocating در مورد انتشار خود را از مالیات است که هر حزب دموکرات در این مرحله انجام داده بود — و رئیس جمهور هنوز هم انجام می شود به این روز است.

هنگامی که ایالت مینه سوتا ctq فشرده بلومبرگ در مورد این مسئله او افتخار گسترده و اقبال و چگونه آنها به وظیفه پیچیده است.

“خوشبختانه من یک مقدار زیادی از پول ما انجام کسب و کار در سراسر جهان, و ما در حال آماده سازی آن است. تعداد صفحات احتمالا در هزار – من نمی توانم به TurboTax” او پکتیا میباشد.

Klobuchar شد هیچ یک از آن. با اشاره به شوهرش در سالن او ماهرانه نوک کلاه به طبقه متوسط رای دهندگان گفت که خانواده او احتمالا می تواند با استفاده از TurboTax, نشان می دهد که غنی بودن به اندازه کافی برای پرداخت هزینه ارتش حسابداران – مغلوب ساختن پیشی جستن منطق بود هیچ بهانه ای در همه.

“این یک موضوع مهم به این دلیل که رئیس جمهور ایالات متحده شده است پنهان شده در اظهارنامه مالیاتی خود را حتی زمانی که دادگاه او سفارش به جلو آمده و با کسانی که اظهارنامه مالیاتی,” او گفت:. “من اهمیتی نمی دهند چه مقدار پول کسی است.”

در اواخر بحث مدیر چاک تاد خواسته بلومبرگ در مورد برنی ساندرز’ تحقیر برای میلیاردرهای تیز فشار دادن او اگر او باید “وجود داشته باشد”. همه در همه ، ساندرز نمی شانه خالی کردن در استدلال بلومبرگ گسترده ثروت او را به ارزش حدود 60 میلیارد دلار است — صاف کردن و غیر قابل توجیه.

“مایک بلومبرگ صاحب ثروت بیشتر از پایین 125 میلیون آمریکایی” ساندرز گفت. “که اشتباه است. که غیر اخلاقی است.”

بلومبرگ که مخالف مالیات بر ثروت که ساندرز و وارن پشتیبانی به عنوان یک راه برای پرداخت “مدیکر برای همه” و یک آرایه وسیعی از دیگر برنامه های دولت, از دست رفته یک فرصت را به علت مشترک با کارگران خود را زمانی که او به صراحت پاسخ داد که بله او سزاوار همه پول را به او می کند: “من بسیار سخت کار می کرد برای آن است. و من به آن دور است.”

به سمت پایان بحث بلومبرگ آیا مدیریت به زمین ضربه گفتن در ساندرز زمانی که او پیشنهاد کرد که آمریکا انجام شد به خوبی زمانی که این کشور “بهترین و شناخته شده سوسیالیستی اتفاق می افتد به یک میلیونر با سه خانه.”

در آن زمان دموکراتیک مرحله نهایی مسابقات تا به حال تبدیل شدن به یک شریر رایگان برای همه با بسیاری از نامزدها سلب هر یک از دیگر با تیز jabs و بسیار شخصی عکس. وارن پس از سقوط به جایگاه چهارم پایان در نیوهمپشایر بود که تهاجمی ترین در مرحله فرود ترین مشت به او برای دوباره انرژی خود را در مبارزات انتخاباتی و حامیان جلوتر از روز شنبه نوادا قفقاز.

ساندرز رفت و در حمله علیه بلومبرگ بیش توقف-و-frisk پلیس سیاست هایی که هدفمند جوان سیاه مردان زمانی که او شهردار بود.

“به منظور به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ما در حال رفتن به نیاز به بیشترین میزان مشارکت در تاریخ ایالات متحده” ساندرز گفت. “آقای بلومبرگ به حال سیاست در شهر نیویورک از توقف-و-frisk که رفت و پس از آفریقایی و آمریکایی لاتین با مردم ظالمانه راه است. که راه شما در حال رفتن به رشد میزان مشارکت.”

بلومبرگ تلاش برای مقابله با این استدلال که برنده خواهد ضرب و شتم ساندرز توسط tarring او را با سوسیالیستی برچسب و با ترساندن رای دهندگان با احتیاط آن است که او را به دور خود بیمه درمانی خصوصی و جایگزینی آن با یک دولت-اجرای تک پرداخت کننده طرح.

“شما شروع نمی گفت من 160 میلیون نفر, من قصد دارم به دور از طرح بیمه آنها عشق” بلومبرگ استدلال کرد.

شهردار سابق نیز تکرار عذرخواهی خود را برای توقف-و-frisk سیاست.

“اگر من به عقب برگردید و نگاهی به من زمان در دفتر یک چیزی که من واقعا در مورد نگران خجالت در مورد این است که چگونه آن را معلوم شد با توقف-و-frisk,” او گفت:.

جو بایدن متهم بلومبرگ بودن کذب در مورد زمان تصمیم خود را برای جلوگیری از این سیاست که او گفت: نهفته 5 میلیون جوان مردان سیاه و سفید. که سیاست نبود کاسته سابق معاون رئیس جمهور تصریح کرد: تا زمانی که دولت اوباما فرستاده شده در فدرال نظارت برای مهار آن در.

“بیایید حقایق مستقیم. بیایید سفارش مستقیم می شود.” “و این چیزی نیست که آیا او عذرخواهی کرد یا نه. این سیاست. سیاست بود شنیع. و آن را یک … نقض حق مردم است.”

وارن همچنین پیوست در شمع در توقف-و-frisk. “هدف آن جوامع از رنگ. هدف آن سیاه و قهوه ای از آغاز,” او گفت:. “و اگر شما می خواهید به موضوع واقعی عذرخواهی پس از آن عذرخواهی است برای شروع با قصد طرح آن را به عنوان با هم قرار داده و عمدی جهل روز به روز بعد از اعتراف به آنچه اتفاق می افتد حتی مردم به عنوان اعتراض در خیابان خود را.”

وارن بود در شکار برای حرکت جدید پس از نمایش ضعیف در دو رای گیری متحده جایی که او به پایان رسید و سوم و چهارم بود. او و دیگران تا به حال بلومبرگ در تیررس پس از یک داخلی کمپین یادداشت به بیرون درز کرد که استدلال برای تقریبا همه نامزدها به کنار و اجازه می دهد او را به رفتن پا به پا با سندرز و سپس احتمالا مغلوب ساختن پیشی جستن. Sanders, یادداشت گفت, خواهد بود تقریبا غیر قابل توقف در راه خود را برای نامزدی حزب دموکرات مگر دیگر کاندیدای میانه رها کردن.

حتی قبل از بحث وارن وعده داده شده این امر ویترین “زنده تظاهرات چگونه هر یک از ما را در یک egomaniac میلیاردر.”

ساعت بعد از آن مبارزات انتخاباتی خود را اعلام کرد و آن را جمع آوری کرده بود در مجموع 1 میلیون دلار فقط شب که بسیار مورد نیاز مالی شات در بازو اما یکی که ممکن است بیش از حد کمی دیر برای او به پنجه راه خود را در پای صندوق های رای و با موفقیت در رقابت نماینده غنی از فوق العاده سهشنبه مبارزه اوایل ماه آینده.

بلومبرگ کمپین تلاش برای قرار دادن بهترین چرخش در اولین عملکرد این استدلال پس از آن که با تمام نامزدهای دیگر گانینگ برای او “اب و هوای طوفان” و تعریف خطوط نبرد بین خود و ساندرز.

“او جلب تضاد بین دو نفر از آنها و سند چشم انداز خود را به آن روشن است این است که اساسا دو فرد مسابقه” بلومبرگ سخنگوی Howard Wolfson به خبرنگاران گفت: در بحث چرخش اتاق.

آلیسون Stephens وارن حامی و DNC committeewoman گفت: آن وارن که “واقعا تابیده” با قرار دادن یک نور افکن در بلومبرگ درمان از زنان است.

“او قادر به ثبت کردن و واقعا در معرض آن و صحبت می کند که به زنان مثل من,” او گفت: RealClearPolitics.

Ohio state ایالت نینا ترنر بالا ساندرز قائم مقام گفت: همه نامزدها “به نام بلومبرگ برای آنچه که او بسیار ثروتمند مرد که سعی در خرید راه خود را بر روی صحنه.”

“رکورد خود را نمی تواند ایستاده به بررسی آنچه در آن طول می کشد برای ساخت یک گسترده ائتلاف” او گفت: RCP.

“خط خود را ضبط و خط, رئیس جمهور تهمت را ضبط و با وجود بسیاری از شباهت وجود دارد,” او گفت:.

سوزان Crabtree است RealClearPolitics’ کاخ سفید/سیاسی ملی خبرنگار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im