این فقط سه جمله و پنج گلوله به نقاط حتی 100 کلمه اما مایک بلومبرگ پلت فرم برای cryptocurrencies اتحاد نوپای تکنولوژی بوستر تشویق و champing در بیت برای اطلاعات بیشتر.

“ما واقعا آن را دوست دارم. ما فکر می کنم این فوق العاده است که او را به فکر کردن در مورد این مسائل گفت:” کریستین اسمیت مدیر اجرایی Blockchain ارتباط صنعت و تجارت ، “امیدوارم که شما خار برخی دیگر [نامزدها] به درگیر شدن.”

“بلومبرگ سیاست موقعیت در cryptocurrency یک نفس هوای تازه در مقایسه با آنچه که ما در حال حاضر گفت:” دانیل Gouldman مدیر عامل و بنیانگذار Ternio یک blockchain مبتنی بر پرداخت راه اندازی مستقر در آتلانتا.

بلومبرگ منتشر شد و نه-صفحه یادداشت سیاست در مقررات مالی فقط قبل از نوادا بحث در ماه گذشته. صاحب نظران آن را دیدم به تلاش میلیاردر که نام تقریبا مترادف با امور مالی با تشکر از eponymous تجاری پایانه های خود را به فاصله از دیوار خیابان.

علاوه بر پیشنهاد یک معامله مالی مالیاتی و پستی و بانکی — هر دو ایده های مخالف توسط بانک ها و حمایت Sens. برنی ساندرز ورمونت و الیزابت وارن ماساچوست — بلومبرگ پلت فرم بیشتر وعده داده دموکراتیک سیاست حداقل: معکوس مغلوب ساختن پیشی جستن deregulatory تغییرات و بازگشت به اوباما-دولت حکومت رژیم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de