بلومبرگ ممکن است چه دموکرات ها نیاز

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

مایکل بلومبرگ چیزی است که دموکرات ها می خواهند اما او ممکن است چه دموکرات ها نیاز دارید.

هیچ یک از بلومبرگ امضا صفات — 77-سال, سابق جمهوری خواه میلیاردر — در انتخابات ریاست جمهوری لیست آرزو از بسیاری از دموکرات ها. آنچه که آنها می خواهند جذاب مترقی در او و یا او 40s و 50s از یک نوسان میانه, دولت, هیجان انگیز نامزد که می تواند ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

پیت Buttigieg می تواند پر کردن این لایحه اگر او بودند 48 به جای 38 و اگر او تا به حال شده است فرماندار ایندیانا به جای شهردار South Bend. Ctq می تواند متناسب با قالب اگر او تا به حال یک چشم انداز بزرگتر و قوی تر سازمان است. دموکرات ها نیاز بلومبرگ برای چهار دلیل.

اولین سابق شهردار نیویورک انجام داده است همه چیز واقعی است. ساختمان چند میلیارد دلاری کسب و کار از ابتدا و توانایی مدیریت شهر نیویورک برای 12 سال در حال بتن دستاوردهای. ساخت سخنرانی و نشستن در جلسات کمیته – هسته وظایف بودن در کنگره هیچ بازی برای چه بلومبرگ انجام داده است.

دوم, عصر ایران است نه یک جناح چپ ایدئولوگ. آخرین چیزی که دموکرات ها نیاز است که یک نامزد که رئیس جمهور تهمت می توانید رنگ به عنوان یک سوسیالیست برف ریزه. در حالی که بلومبرگ قطعا لیبرال در طیف وسیعی از مسائل – کنترل اسلحه و تغییر آب و هوا به عنوان مثال – رکورد خود را بیشتر واقع گرایانه تر از ایدئولوژیک.

سوم, صلاحیت. بلومبرگ می داند که چگونه به همه چیز را اجرا کنید. حزب دموکرات – حزب از دولت – نیاز به یک پرچمدار که با هدف ایجاد دولت نه فقط بزرگتر اما بیشتر به صالح است. دموکرات شده اند از دست رفته است که قطعه پازل برای مدت زمان طولانی.

چهارم مهر تضمین کلاس اول مبارزه است. او می تواند صندوق های کل کلی انتخابات از تنخواه گردان. دو میلیارد ؟ سه میلیارد ؟ چهار میلیارد ؟ پول او قرار می دهد تا برای حزب – که عملا نامحدود – آزاد کردن منابع مالی برای پایین-رای دموکرات ها برای استفاده در مبارزات انتخاباتی خود را. اگر شما در حال اجرا برای خانه جمهوریخواه و یا دولت و قوه مقننه است که مهم است.

این درهم و برهم کردن که دموکراتیک مسابقه کمک بلومبرگ. جو بایدن به حال شده است به طور پیش فرض نامزد شده است. او در دسترس قابل قبول و electable. اما بایدن پایه است و ترک خوردگی – اخیر کلمبیا کلمبیا نظرسنجی نشان می دهد خود را یک بار-پشتیبانی قدرتمند در میان سیاه و متوسط دموکرات ها در سراسر کشور شده است و جست و خیز پس از آیووا.

برای بلومبرگ ، اتلاف بایدن نامزدی باعث می شود اتاق را برای او به مانور به ویژه در میان میانه رو حزب کارفرمایان و آمریکایی های آفریقایی تبار. بلومبرگ تعجب آور قدرت در نظرسنجی های اخیر در میان سیاه و سفید دموکرات ها او را به لبه در Buttigieg و Klobuchar.

در نوامبر electability بود که بایدن خواستار کارت بلومبرگ در حال حاضر بهتر از دیگر دموکرات ها. جدید ترین کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا نظرسنجی مکان بلومبرگ پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن یک ملاحظه و نه درصد است. آخرین فاکس نیوز در نظرسنجی بلومبرگ ضرب و شتم کاخ سفید مستاجر با هشت امتیاز. حتی نظر سنجی نشان می دهد که باریک تر دموکراتیک حاشیه محل بلومبرگ نسبتا قوی موقعیت برای نوامبر.

زمانی که بلومبرگ اعلام کرد او در پرش اول چهار متحده – آیووا و نیوهمشایر, نوادا و کارولینای جنوبی – صاحب نظران به نام این یک شرط بندی مخاطره آمیز. اما آیووا افتضاح و بایدن سقوط در نیوهمپشایر را ساخته اند که شرط نگاه درخشان.

بیشتر شکسته زمینه بهتر برای بلومبرگ. که بایدن دهکدهای از دست داد پیشتاز تاج او کمک می کند. وجود دارد که بدون پاک کردن جلو-دونده به جای بایدن او کمک می کند. که ساندرز است که تحکیم مترقی چپ او کمک می کند. که Buttigieg و Klobuchar در حال تقسیم چهره جدید/وزش رای او کمک می کند تا بیش از حد.

بازی روز برای بلومبرگ فوق العاده سهشنبه, آوریل 3. که زمانی که 14 متحده برگزاری انتخابات مقدماتی برای 1 ، 338 پر نمایندگان. مگا-ایالت کالیفرنیا و تگزاس را رای به عنوان دیگر نماینده غنی متحده مانند ماساچوست (91), کارولینای شمالی (110) و ویرجینیا (99).

در نهایت بلومبرگ نیاز به دریافت رای. تمام پول در جهان هیچ چیز معنی اگر او نمی تواند برنده مقدماتی.

به عنوان نظر سنجی تغییر و زمینه تصدیق فرصت ها و خطرات باز بلومبرگ و دیگر جزوات. جالب, نامزدی قوس خم شدن بیشتر به سمت باز کنوانسیون.

دموکرات ها را حفظ خواهد کرد برای خرید کامل نامزد خواهد شد اما حل و فصل برای بهترین موجود یکی است. به قول ترانه سرا استفان عکسهای “اگر شما نمی توانید با یکی از شما عشق بود با یکی از شما نیاز دارید.”

ران Faucheux یک حزبی تحلیلگر سیاسی. او ناشر LunchtimePolitics.com روزانه در خبرنامه, نظر سنجی و می نویسد: ستون برای نیواورلئان بار جزئي.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im