Blockchain می تواند تبدیل زنجیره تامین کمک در COVID-19 مبارزه

شرکت های که تخصص در انتقال کالا از یک مکان به مکان دیگر شروع به استفاده از این فن آوری است که قدرت cryptocurrency به ساده کردن کار خود و آنها می گویند آن را می تواند کمک به بیمارستان بماند نگردند و کارکنان در طول بیماری های همه گیر مانند یکی ناشی از COVID-19.

Blockchain فن آوری آن را به عنوان نامیده می شود در حال حاضر به تصویب رسید در جابجایی کالا از تولید به تامین کنندگان به فروشگاه و به مصرف کنندگان است. این فن آوری یک شکل از توزیع لجر که فروشگاه های رمزگذاری اطلاعات در دسترس کاربران است. می توان آن را در مکان های که با cryptocurrencies یا permissioned که در آن اطلاعات قابل مشاهده فقط برای اعضای شبکه که می خواهید به آن را ببینید. اطلاعات نگه داشته و در یک blockchain که ذخیره شده است و تایید شده توسط کاربران در سراسر شبکه را نمی توان تغییر و یا نابود شده است.

کسانی که کار با این تکنولوژی را ببینید آن را بالقوه به سرعت کردهاید منابع حیاتی اهمیت است که نشان از کمبود در تجهیزات حفاظتی رو به بیمارستان ها در سراسر جهان است.

در حالی که این تکنولوژی بهترین و شناخته شده برای نقش خود را تأمین cryptocurrencies مانند بیتکوین ویژگی های آن را مناسب ابزار در مدیریت زنجیره تامین و گفت: مریم Lacity استاد اجرا می شود که دانشگاه آرکانزاس Blockchain مرکز تعالی.

در علاوه بر این به حرکت کالا و خدمات عرضه زنجیر حرکت می کند اطلاعات در مورد آن کالا است که در آن blockchain می آید در Lacity گفت: CQ و غیاب در یک مصاحبه. در سنتی تدارکات سیستم هر لینک در زنجیره ای از سوابق و فروشگاه ها اطلاعات خود را بر روی یک سیستم مجزا — به این معنی که هر کس خود و یا نسخه خود را از حقیقت, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im