BlackRock باید تجدید نظر عدالت اجتماعی مورد نیاز

X

داستان جریان

مقالات اخیر

جهان با بحران مواجه دوست دارد که دیده نمی شده است برای نسل های. کسب و کار در سراسر اقتصاد در حال دست و پنجه نرم کردن با فوق العاده, فشار آورده, اقامت در خانه سفارشات و دیگر دولت در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

در حالی که هر بخش از اقتصاد نهفته است, این درست است به خصوص برای نفت و گاز بخش. این WTI نفت خام معیار به تازگی آمار منفی قیمت ها برای اولین بار در تاریخ آن است. ما یک راه طولانی را فراتر از کسب و کار به عنوان معمول است و ممکن است در مواجهه با موجی از ورشکستگی و ترکیبات قبل از حالت عادی برمی گردد به این صنعت است.

علاوه بر طبیعت بی سابقه ای از COVID-19 بحران در صنعت نفت و گاز است و تحت فشار شدید برای دیدار با مسئولیت اجتماعی شرکت ها الزامات مدیران دارایی مانند بلکراک.

ماه گذشته بلکراک اعلام کرد این امر مجازات شرکت هایی که موفق به دیدار با گسترش افشای الزامات مورد نیاز برای یک قایق اجتماعی و مسائل سیاسی در جلسات سهامداران صرف نظر از مشکلات شرکت ها رو از جهانی همه گیر و اقتصادی آتن.

Blackrock, بزرگترین دارایی مدیریت شرکت به طور پیوسته ratcheted تا فشار بر شرکت ها برای دیدار با مسئولیت اجتماعی اهداف نیاز به آنها را برای منحرف کردن منابع خود را از عملیات هسته به آدرس فعالان سیاست خواسته است.

به طور مستمر در حال تغییر افشای نیاز است که شرکت ها باید رسیدن به ممکن است ارائه بلکراک دارایی مدیران فرصت را به اتهام هزینه های جدید, اما این افزایش عدم اطمینان و هزینه برای رهبران کسب و کار در یک زمان هنگامی که بسیاری از آنها تنها در تلاش خود را برای حفظ نیروی کار و زنجیره تامین.

ایالات متحده آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار به رسمیت شناخته شده است فوق العاده فشار شرکت های زیر با توجه به همه گیر. کمیسر آلیسون لی اخیرا اشاره کرد که SEC “باید ادامه با احتیاط در نظر گرفتن اینکه آیا به اقدام نظارتی خارج از آن به نام زمان وخیم و فشار بحران بهداشت عمومی.”

Blackrock مدیر عامل لری فینک اذعان این نکته نیز در تازه ترین نامه ای به سهامداران اشاره کرد که “شیوع نهفته است بازارهای مالی با سرعت و شدت به طور معمول دیده می شود تنها با یک بحران مالی است.”

در واقع بلکراک دارای سود از بحران است. این شرکت اهدا شد جایزه از مدیریت فدرال رزرو خرید اوراق قرضه برنامه.

در علاوه بر این به یک افزایش در قیمت سهام, Blackrock قرارداد با تغذیه ممکن است ارائه یک فرصت برای آن را به offload آشغال-دارای ارز داد و ستد وجوه به تغذیه. این توافقنامه مورد انتقاد قرار گرفته و توسط تعدادی از فعالان گروه از جمله ESG ابتکار شفافیت Greenpeace USA, و شهروند – همه از آن استدلال کرده اند که انعطاف پذیری به آب و هوا شوک باید بخشی از تغذیه در پاسخ به COVID-19.

این پاسخ نشان دهنده فشار بلکراک می یابد خود را در زیر از فعالان پیشرو. می تواند این باشد که چرا آن نیز به طور ناگهانی نیاز به بالاتر افشای حسابداری در طول بحران ؟ قرار دادن پیچ به بخش نفت و گاز – صنعت حیاتی برای امنیت ملی – می آید در سراسر به عنوان عمیقا تن-ناشنوا و خود خدمت.

بخش نفت و گاز پشتیبانی از تقریبا 10 میلیون آمریکایی شغل. است که نزدیک به 6 درصد از کل اشتغال ایالات متحده در زمانی که بیکاری در حال رسیدن به سطح دیده نمی شود پس از بحران مالی 2008.

برخی از 4.4 میلیون آمریکایی ظ مدعیان جدید بیکاری در هفتۀ منتهی به مارس 18 به مناسبت پنجمین هفته متوالی بیش از 3 میلیون ادعاهای جدید, با توجه به وزارت کار ایالات متحده. صنعت نفت به ویژه آسیب پذیر پس از آن چهره دو whammy به شدت کاهش می یابد تقاضا برای نفت با توجه به همه گیر و یک بازار نفت.

ایالات متحده تعداد دکل کاهش 60 حفاری برای سومین هفته متوالی در آوریل 24. در حال حاضر وجود دارد 526 کمتر سکوهای نفتی فعال حفاری چاه جدید نسبت به سال گذشته – حدود 50 درصد کاهش می دهد. تمام کسانی که در کنار سکوهای معنی خدمه خود را در معرض خطر گذاشته شدن به عنوان شرکت های کاهش هزینه های خود و سعی کنید برای زنده ماندن.

BlackRock اصرار که شرکت ها در خدمت هدف های اجتماعی فراتر از ایجاد شغل و مقرون به صرفه انرژی و بهره وری اقتصادی است تکان دهنده از لمس با توجه به وضعیت کنونی. میلیون ها نفر از آمریکایی ها در مواجهه اقتصادی خراب کردن به عنوان شغل خود و شرکت هایی که ایجاد آنها ناپدید می شوند.

شرکت های نفتی نیز تجهیز نشدن امکانات خود را برای تولید تجهیزات پزشکی برای کمک به مبارزه با بیماری همه گیر اما این مزایای اجتماعی به حساب نمی آید چرا که آنها تحت تاثیر قرار نمی بلکراک خط پایین.

شرکت می تواند هر دو را انتخاب کنید برای به بلکراک خواسته یا آنها را نادیده گرفت. کسانی که دومی را انتخاب کنید به احتمال زیاد خواهد شد در صورت منفی توصیه های کلیدی قطعنامه از یکی از بزرگترین سهامداران در آینده مجمع عمومی.

جایگزین است که حتی کمتر خوشایند. کسب و کار که تصمیم به اختصاص منابع محدود خود به جلسه بلکراک مورد نیاز می تواند به صورت افزایش احتمال شکست.

با توجه به مخاطرات بلکراک باید تجدید نظر کند و موقعیت خود را. بخش قابل توجهی از انرژی در بخش چهره ورشکستگی در این لحظه. خواستار آن را به انجام هر گونه بیش از حفاظت از کارکنان خود و عرضه زنجیره ای خواهد بود هیچ چیز کوتاه از درنده.

دن K. Eberhart است مدیر عامل قناری نفتی خدمات و مدیر عامل و بنیانگذار Eberhart سرمایه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de