لایحه Brownstein: مونترال نبوغ روشن سوپر باول

محلی بصری-اثر شرکت PixMob مسئول نور خیره کننده نشان می دهد در غرفه در این زمینه و حتی در این مرحله در میامی.

هنگامی که آنها در زمان به کرسی های خود را روز شنبه در میامی حدود 65,000 تماشاگران در بر داشت PixMob-ایجاد رهبری مچبند — ساخته شده از جنس پلاستیک بازیافت شده — در انتظار آنها است. آنجلا WEISS / خبرگزاری گتی ایماژ

دانشگاه مک گیل پزشکی-فارغ التحصیل مدرسه دکتر لوران Duvernay-Tardif نبود تنها زادگاه قهرمان به حمام افتاب گرفتن در محل موردتوجه وتماشای عموم در سوپر باول. یکی دیگر از زبان مک گیل گراد نیز کمک به نور تا بازی. به معنای واقعی کلمه.

بنابراین Jean-Oliver Dalphond که فارغ التحصیل در رشته محیط زیست و توسعه در سال 2005 نیست که به انجام هر گونه خطر ناک پایین-زمینه مسدود کردن برای کارفرمایی پاتریک Mahomes مانند کانزاس سیتی گارد تهاجمی Duvernay-Tardif را در تیم خود را به سوپر باول برنده شوید. اما Dalphond رئیس مونترال بصری-اثر شرکت PixMob, بود, در, ماهیت کارفرمایی از 100 نفر تیم ملی مسئول حاصل کار دو تیم نشان می دهد نور در غرفه در این زمینه و حتی در مرحله. این خیره شدن تقریبا به همان اندازه که در زمینه سوء استفاده از Mahomes, Duvernay-Tardif et al.

هنگامی که آنها در زمان به کرسی های خود را روز شنبه در میامی حدود 65,000 تماشاگران در بر داشت PixMob-ایجاد رهبری مچبند — ساخته شده از جنس پلاستیک بازیافت شده — در انتظار آنها است. کمی هم زیادی متوجه آنها خواهد بود بخشی از نشان می دهد که این مچبند را به صورت زنده در دریایی از رنگ در حاصل کار دو تیم به برجسته حرکت از جنیفر لوپز و شکیرا.

این PixMob باند نیز مسئول نور قوس بر روی صحنه و در این زمینه هنگامی که JLo 11-year-old, دختر, Emme Maribel Muñiz ظهور تا بخوان و تقریبا سرقت نشان می دهد.

پیروز شب برای PixMob اما بر خلاف Duvernay-Tardif, Dalphond پایان ندارد این شب آغشته به اکتان بالا libations.

“ما واقعا پمپ بیش از حد, اما ما صرف بیشتر وقت گیر در ورزشگاه پس از بازی در تلاش برای دریافت Ubers به ترک” جوک Dalphond قبل از خروج از میامی به بازگشت به مونترال. “اما این بود که یک شب به یاد داشته باشید و به عنوان بخشی از یک رویداد است که دیده می شد توسط میلیون ها و میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان است چیزی واقعا خاص است.”


شکیرا و جنیفر لوپز در Super Bowl halftime نشان می دهد.

Maddie مایر / گتی ایماژ

این نبود PixMob اولین بازار مال فروشان. حتی اولین سوپر باول. با توجه به آب و هوای سرد در ورزشگاه MetLife در شرق رادرفورد, N. J., سایت 2014 Super Bowl, این PixMob تیم تا به حال صادر شده toques به تماشاگران که شات با شکوه نور و رنگ در حاصل کار دو تیم با نشان دادن Bruno Mars.

PixMob است که در صحنه برای حدود 10 سال است درگیر با چنین رویدادهای ورزشی به عنوان 2014 سوچی, بازی های المپیک — که صورت گرفت در همان هفته به عنوان 2014 Super Bowl — و بیش از 100 NBA و NHL بازی.

اما آن را بر روی سنگ مدار که در آن شرکت بهترین و شناخته شده داشتن به کار گرفته جلوه های بصری برای تورهای توسط تیلور سویفت (آخرین دو جهان odysseys) به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که توسط Shawn Mendes, Ariana Grande و ادویه ،

و ما نه فقط صحبت کردن در یک تعداد انگشت شماری از رنگ ها در اختیار PixMob tech جادوگران. آیا شما بر این باورند 16 میلیون ترکیب رنگ? درست است. همه که از قبل برنامه ریزی شده به رفتن در طول روز یکشنبه حاصل کار دو تیم نشان می دهد و به نگه دارید تا با همیشه در حال چرخش طراحی رقص حرکات JLo و شکیرا.

“این نشان می دهد بسیار از قبل برنامه ریزی شده و این هنرمندان هستند که در چنین سطح حرفه ای به طوری که آنها همیشه خود را به انجام اعمال مشابه در تمرین یا زنده” Dalphond, 37 می گوید.

“بنابراین ما قادر به از پیش ضبط با همه نور و لیزر به برخی از ضرب و شتم. ما می دانیم دقیقا زمانی که و که در آن آنها در حال رفتن به گام. ما یک لیست از 789 روشنایی نشانه که آتش از طریق یک کامپیوتر در هماهنگ سازی با هر چیز دیگری. بنابراین در طول این نشان می دهد ما به هیچ چیز دست نزنید. در دیگر نشان می دهد عمل می کنیم اما نمی سوپر باول.”

سرگرم کننده و قابل توجه, اما همچنین بسیار فشرده کار می کنند.

“ما بسیار وسواسی” Dalphond می گوید. “این است که مسائل دشوار. ما باید برای گوش دادن به این نمایش-بازار کسب و کار و انطباق با آن است. این هنرمندان در حال هل دادن پاکت و ما را مجبور به انجام همان و آمد تا با محصولات سفارشی برای هنرمندان مارک.”

مونترال ممکن است برنده شدن بیش از حد بسیاری از هاکی و یا مسابقات فوتبال از اواخر اما شهرستان ویژه-افکت استودیو در سطح جهانی. مونترال چند رسانه ای لحظه کارخانه نیز تبدیل به مشهور داشتن صحنه صدها همهجانبه محصولات در سراسر جهان است.

“وجود دارد که شرکت کوچک به نام Cirque du Soleil که واقعا کمک زیادی به ما” Dalphond می گوید. “ما از هیچ آغاز شده و سیرک سرمایه گذاری در ایالات متحده و شرکت های دیگر و به ما یک شات. ما در مورد آنها به ما ضربه اول برای مایکروسافت اتصال راه اندازی محصول.

“در حال حاضر ما سعی می کنیم برای پرداخت آن را به جلو به عنوان به خوبی. من فوق العاده افتخار می کنم زمانی که ما درگیر با هنرمندان دیگری کبک شرکت. وجود دارد مقدار زیادی از استعداد در مونترال. جالب آن زمان در حال حاضر چرا که همه ما نسبت به محصولات سازگار با محیط زیست.”

Dalphond تنها سوپر باول پشیمانی? او را وادار به دیدار با Duvernay-Tardif در روز یکشنبه.

Quips به Dalphond: “اما من شنیده ام تیم خود را نیز به خوبی.”

bbrownstein@postmedia.com

twitter.com/billbrownstein

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر