جنگ لفظی بین CAQ دولت و کبک شهرداران گرم در قانون است که اجازه می دهد مدرسه مراکز خدمات به شهرستان اموال بدون پرداخت.

کبک — به ایتالیایی, توالت دولت در طرح بزرگ به زور شهرستانها و شهرهای کوچک به دست بر روی زمین به صورت رایگان برای ساخت مدارس هزینه خواهد شد شهرستانها و در عوض مالیات دهندگان میلیون ها نفر در دراز مدت دولت گفته شد چهارشنبه.

پس از سه روز از گرفتن potshots در هر یک از دیگر از طریق رسانه ها و رهبران کبک شهرداری شهری و روستایی — در نهایت نشستم به صورت چهره به چهره دیدار با ائتلاف Avenir کبک وزرای دولت مسئول مشکلات خود میدانند.

و ملاقات با خبرنگاران پس از آن روشن بود نه طرف تا به حال budged در مواضع خود موافقت تنها که این امر می تواند بهترین برای دیدار دوباره در دو هفته. وجود صفر نشانه ای دولت قصد دارد برای جبران شهرستانها برای خود زیان هر دو.

“ما تا به حال یک گفتگوی صریح و بی پرده گفت:” سوزان روی اقدام رئیس اتحادیه des municipalités du Québec (UMQ). “وجود خواهد داشت بیشتر بحث.”

“ما هنوز هم فکر می کنم آن را به شهرداری به فرض مسئولیت از دولت کبک در مسائل آموزش و پرورش” اضافه شده خشمگین گاتینو شهردار Maxime Pedneaud-Jobin که ریاست جلسه کبک شهرهای بزرگ مانند مونترال لاوال و کبک.

“من یک بار درخواست در چه اصل باید یک شهر مجبور به پرداخت برای زمین و یک ساختمان که متعلق به وزارت آموزش و پرورش؟”

“هیچ دیگر وزارت می کند. من هنوز هیچ پاسخ. وقتی که می آید به شهرهای بزرگ به ویژه در, ما در حال صحبت کردن در مورد میلیون ها نفر. فقط در شهر لونگوی ما در حال صحبت کردن در مورد نیاز به ساخت هفت مدرسه ابتدایی و دو دبيرستان در سال های آینده.”

“لاوال تخمین زده است که قانون جدید می تواند هزینه آن $65 میلیون. برای مونترال کل می تواند بین $100 و 200 میلیون دلار. ما در حال صحبت کردن در تغییر کنده در اینجا.”

در نهایت شهرداران هشدار داد, از آن خواهد شد شهرداری مالیات دهندگان خواهد شد که زین با هزینه های سیستم آموزش و پرورش علاوه بر اینکه dinged خود سالانه استانی مالیات بر درآمد.

چرا که این قانون به تصویب رسید و در ساعت اندکی از صبح شنبه بیل 40 به کبک آموزش و پرورش جدید در مراکز خدمات (که به جای مدرسه تخته) قدرت نیروی شهرها و شهرستانها به دست نخست شهرداری زمین رایگان — آن است که اگر نیاز به ساخت مدارس جدید.

از سال 1995 شهرستانها “می تواند” واگذاری زمین برای پروژه های مدرسه اما در 20 درصد از موارد آنها ارزش بازار است. متمم قانون اساسی گنجانده شده است توسط وزیر آموزش و پرورش Jean-François Roberge لایحه تغییر کلمه “باید.”

تغییر ناگهانی که از آبی به سمت چپ شهری جهان در وضعیتی وخیم به تعجب که در آن استانی دانلود متوقف خواهد شد.

“اگر ما شرکای ما باید با هم کار کنند برای پیدا کردن راه حل” گفت: ژاک Demers رئیس Fédération québécoise des municipalités (FQM) روستایی به نمایندگی از شهرداران. “اما ما می خواهیم برای حل این هم نه با داشتن یک قانون اعمال شده است.”

“ما به دنبال در یک رادیکال قانون دیوار-به-دیوار سیاست است که در حال حاضر انسان” Roy گفت.

آگاه باشید آنها خواهد بود گرفتن یخی انفجار از شهرداران Roberge و شهرداری Affaires وزیر Andrée Laforest ماند در پس زمینه در حال انتظار برای قرار دادن چرخش خود را در این نشست است.

“آن رفت بسیار خوب” Laforest گفت:, و اضافه کرد که او تشخیص داده علاقه ای به بحث بیشتر.

اما پرسید: اگر آنها آماده بودند به سازش Roberge روشن بود.

“دوباره نوشتن قانون بود در دستور کار” Roberge گفت. “آنچه ما انجام داد این بود که سعی کنید و کمک به آنها در درک بهتر.”

“محتوا (لایحه) بدون تغییر باقی می ماند” Laforest گفت.

جلسه آمد و به عنوان دولت نقل مکان کرد و برای آرام کردن آب. در صبح برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت اصرار وجود دارد هیچ دلیلی برای شهرهای بزرگ و افزایش مالیات ها.

“من نمی بینم که چرا آنها افزایش مالیات” ایتالیایی, توالت گفت: پس از رسیدن به مجلس برای سوال دوره است. “و هنگامی که وجود دارد یک مدرسه جدید وجود دارد بیشتر خانه ها به طوری که آنها ممکن است حتی یک مالیات کاهش می دهد.

اما در دفاعی برای دومین روز متوالی نه ایتالیایی, توالت, نه Laforest قادر به تضمین شهرستانها نمی افزایش مالیات برای جبران ضرر و زیان خود را.

“این بدان معنی برای شهروند به طور متوسط در بسیاری از شهرستانها این است که افزایش مالیات,” موقت رهبر حزب لیبرال Pierre Arcand به خبرنگاران گفت:. “چگونه است که دولت هرگز قبل از این بحث با شهرداری?

“شما می دانید که در زندگی هیچ چیز رایگان است” Arcand از کار اخراج ایتالیایی, توالت بعد از آن در خانه. “کسی که در حال رفتن به را انتخاب کنید تا تب.”

“ما همه موافق ما نیاز به خوب مدارس جدید” افزودن لیبرال آموزش و پرورش منتقد مروه Rizqy. “اما آن را در راه آن در حال انجام است. آنها (دولت) نمی تواند دیوار-به-دیوار متکبر. من این دو مالیات برای خدمات مشابه.”

pauthier@postmedia.com

Twitter.com/philipauthier

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su