لایحه 40: CAQ دولت به استناد بسته شدن جمعه

اعضای شورای ملی نام گرفته به صورت ویژه نشسته در جمعه شروع 8 صبح تا تکمیل روند بررسی لایحه 40.

این ایتالیایی, توالت دولت را در انجام آن تهدید استناد بسته به نیروی تصویب آن در آموزش و پرورش لایحه اصلاحات در روز جمعه.

اعضای شورای ملی نام گرفته به صورت ویژه نشسته در جمعه شروع 8 صبح تا تکمیل روند بررسی لایحه 40.

این لایحه تخفیف ویژه با لغو مدرسه تخته بلکه لمس بر روی یک سری از مسائل دیگر: معلمان تحکیم خدمات انتخاب مدرسه-گزارش-تجدید نظر در نمرات و نقش مديران در میان دیگران.

آن را تا بیش از 300 بند و دولت مطرح بیش از 160 صفحه از اصلاحات روز سه شنبه اما ائتلاف Avenir کبک می یابد احزاب مخالف در حال کشیدن پاهای خود را بر روی مطالعه این لایحه است.

این امر می تواند بار چهارم لیگ برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت دولت با استفاده از بسته شدن در کمتر از یک سال. دولت به استناد بسته به تصویب آن سکولاریسم قانون اصلاح قانون مهاجرت و قوانین حاکم هیدرو کبک نرخ.

بسته اجازه می دهد تا یک دولت اکثریت به حد بحث های پس از آن می توانند سریع لایحه به صورت قانون در صورت مخالفت انسداد است.

در یک کنفرانس خبری جمعه, دولت, خانه, رهبر, Simon Jolin-Barrette نمی رد سناریو از لایحه 40 گذشت تا پایان هفته.

“بسیاری از ساعت قرار داده شده است در اعضای شده در آن برای مدت زمان طولانی” Jolin-Barrette گفت. “همه چیز ممکن است در زندگی است.”

Parti Québécois آموزش و پرورش, سخنگوی ورونیک Hivon برای بخش او با انتقاد از دولت رویکرد است.

“من فکر نمی کنم این دولت است که معتقد است در روند قانونگذاری در روند دموکراتیک” Hivon به خبرنگاران گفت:.

Hivon گفت: این لایحه “دامنه های عظیم” و “تأثیر قابل توجهی.” او در می یابد آن را “عمیقا نگران کننده” است که بسیاری از مسائل در این لایحه نیست و حتی بحث شده است, او گفت:.

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de